škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

araç içi kamera önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Developer;578233
[MENTION=23]turker[/MENTION] hocam
https://www.youtube.com/watch?v=vbOqhsCIsVg

Şeklinde bir çekimin hiçbir faydası yok diye düşünüyorum. Burada tek suçlunun arkadan çarpan olarak kayıtlara girecek olması da talihsizlik :(

Sanırım arka aparat olmadan şu model bizim için yeterli link: http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_69368.html.

Boyutları hakkında bilgi için şu resim faydalı olabilir. Esasında bize yapılan öneriye gelmiş oluyoruz, fakat fark ne bilemedim :).

Öyle diyorsan tamam bana uyar.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;578283
Öyle diyorsan tamam bana uyar.

A118 diye aratınca görüntüler fena değil. 10 000 mAh'lik bir batarya ile park halindeyken (5,2 saat) de kayıt yapılabilir diye düşünüyorum. Gizlenme olayında başarılı ürün. donanımhaberde de f/p sıralamasında birinci olan ürün. Ama benim kafam hala dom d201'de :).

Bu arada A118'ler 3MP, D201 5MP. Ayrıca lens farkı da biraz var. Artık karar zamanı sanırım.

Linkteki bilgiler aşağıda:

link: http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/tm.htm

Fiyat Performans Konusunda ( F/P) Liderlik su an için bu 5 kamerada

Arkadaslar : Kayipsiz CAM gibi örnek çekimleri için Merak ettiginiz kameranin tüm orjinal görüntüleri bende mevcut. Dropbox linklerini özel msjdan isteyin verebilirim. Yayinladigimda çok indiren olunca Dropbox Bannliyor Accountumu.

1- A118C GPS li Kapasitörlü ( Novatek 96650 Chipset ) 49$ --- Dünyanin En iyi Gizlenen Kamerasi --->Tiklayin Lütfen<------
2- G1WC ( Gps yok 40 $) Full HD 1080P Kapasitörlü --->Tiklayin Lütfen<------ --- Örnek çekim videosu (indirip izleyin)
3- --Dome D201-Dünyanin ilk Ambarella A12 Kamerasi-- 2.5 K Süper HD 96 $ Gps'li ( indirim kodu : OlguD201 ) Süper HD Bu Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---
4- -- Mini 0826--2K Süper HD 75 $ Gps'li (indirim kodu sagdaki linkte ) Süper HD Bu Mini Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---
5- Hyundai H100 Ayna Kamera 2K Netlik Ambarella A7 Güzel gizlenen Kaliteli Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2016, 14:55:12 Gönderen: Developer »

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13297]Gearbest[/MENTION]
I want to buy xiaomi yi actioan camera, but someusers said that it has a focus problem. What about you ? Can you figure out buyer's problem?

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;578316
A118 diye aratınca görüntüler fena değil. 10 000 mAh'lik bir batarya ile park halindeyken (5,2 saat) de kayıt yapılabilir diye düşünüyorum. Gizlenme olayında başarılı ürün. donanımhaberde de f/p sıralamasında birinci olan ürün. Ama benim kafam hala dom d201'de :).

Bu arada A118'ler 3MP, D201 5MP. Ayrıca lens farkı da biraz var. Artık karar zamanı sanırım.

Linkteki bilgiler aşağıda:

link: http://forum.donanimhaber.com/m_74988670/tm.htm

Fiyat Performans Konusunda ( F/P) Liderlik su an için bu 5 kamerada

Arkadaslar : Kayipsiz CAM gibi örnek çekimleri için Merak ettiginiz kameranin tüm orjinal görüntüleri bende mevcut. Dropbox linklerini özel msjdan isteyin verebilirim. Yayinladigimda çok indiren olunca Dropbox Bannliyor Accountumu.

1- A118C GPS li Kapasitörlü ( Novatek 96650 Chipset ) 49$ --- Dünyanin En iyi Gizlenen Kamerasi --->Tiklayin Lütfen<------
2- G1WC ( Gps yok 40 $) Full HD 1080P Kapasitörlü --->Tiklayin Lütfen<------ --- Örnek çekim videosu (indirip izleyin)
3- --Dome D201-Dünyanin ilk Ambarella A12 Kamerasi-- 2.5 K Süper HD 96 $ Gps'li ( indirim kodu : OlguD201 ) Süper HD Bu Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---
4- -- Mini 0826--2K Süper HD 75 $ Gps'li (indirim kodu sagdaki linkte ) Süper HD Bu Mini Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---
5- Hyundai H100 Ayna Kamera 2K Netlik Ambarella A7 Güzel gizlenen Kaliteli Kamera için Açtigim Konu --->Tiklayin Lütfen<---

Hi this code OlguD201 not working now, try this one FiD201. And code for MINI 0826 is FiMINI0826.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2016, 12:43:00 Gönderen: Gearbest »

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;578461
[MENTION=13297]Gearbest[/MENTION]
I want to buy xiaomi yi actioan camera, but someusers said that it has a focus problem. What about you ? Can you figure out buyer's problem?

Hi there, in the beginning some cameras had a problem as the lens was not adjusted correctly. Here is how to fix it:
http://elproducente.com/xiaomi-yi-lens-focus-problem-tutorial/

By the way, if you want to buy it, there's a coupon code for it. Code is GBYiMi, price is $67.99.
« Son Düzenleme: 03 Haziran 2016, 12:42:09 Gönderen: Gearbest »

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;578197
Hocam 30 tl ye araç içi şarj vs aparatı var. 15 tl gibi bir rakama da siyah kılıfı satılıyor. Bence boşuna para vermeyin yi gayet yeterli olur.

Pilsiz denememiştim şimdi denedim çalışıyormuş dash cam olarak deneyeyim birde:ok:

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu ecnebi dilinden yazdıklarınızı hiç dikkate almıyorum,  haberiniz olsun.:D

A0001 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
A118c kullanıyorum cok memnunum gece biraz görüntüde sıkıntılı ama memnunum.

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emrsln;578569
A118c kullanıyorum cok memnunum gece biraz görüntüde sıkıntılı ama memnunum.
Kaç gb hafıza kartı kullanıyorsunuz acaba. Sitede 32 gb desteği var görünüyor, farklı yerlerde 64 gb desteği görüyorum. Dom D201 görüntülerini youtubedan 1440 x .. çözünürlükte gündüz ve gece(gece çekimlerinin ışıklandırmalarını da dikkate alarak) izleyip fiyat farkına değip değmeyeceğini yorumlayabilir misiniz?

Çevrimdışı emrsln

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13297]Gearbest[/MENTION] hi
I bougth xiaomi yi six day ago. The product was send to trought netherland post. Also seller shared post code but I do not use it altought i use netherland post's web. What can i do?
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2016, 20:24:35 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=23]turker[/MENTION] İlker hocam, VIOFO A118C modeli 48,69$'a düşmüş. İndirimle 41 küsüre düşüyor. Siparişi geçtin mi?

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;579148
[MENTION=13297]Gearbest[/MENTION] hi
I bougth xiaomi yi six day ago. The product was send to trought netherland post. Also seller shared post code but I do not use it altought i use netherland post's web. What can i do?

Hi, sorry for the delay. We have one day off for Dragon Boat Festival yesterday.

Do you mean where to track your package? You can track it from here: http://www.17track.net/

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gearbest;579372
Hi, sorry for the delay. We have one day off for Dragon Boat Festival yesterday.

Do you mean where to track your package? You can track it from here: http://www.17track.net/

Thank you, but it can not find package. I gues tha the tracking number is unable to follow. My traking code,
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2016, 15:35:36 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı Gearbest

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;579457
Thank you, but it can not find package. I gues tha the tracking number is unable to follow. My traking code, RS507141810NL

You are welcome! Can you tell me your order number too?

I checked the tracking number and not found update info yet. When do you bought the product? Maybe the delivery info not updated yet.