škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

octavia hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba sıfır octavia spor paket almayı düşünüyoruz ama araç hakkında iyi yanları ve kötü yanları nelerdir.aracı kullanan arkadaslarım arac hakkında biraz detaylı bilgi verirlerse sevinirim saygılar.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kötü yanı bu kadar geniş ferah iç hacim ve geniş bagaja alışınca satıp başka araç alamıyorsunuz

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pc001;577194
Kötü yanı bu kadar geniş ferah iç hacim ve geniş bagaja alışınca satıp başka araç alamıyorsunuz
:))

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı OctiCan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia spor paket birkaç sticker ve aksesuar yüzünden gereksiz bir rakamaa geliyor bence, ve koltukları o sınıf standart performansli bir araç için fazla rahatsiz gelebilir size bilginiz olsun. O aradaki spor paket farkı yerine style pakete birkaç donanim ekletmek daha mantıklı gelirdi benim için. Tabi bunlar tercih meselesi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı aytcyldrm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: OctiCan;577196
Octavia spor paket birkaç sticker ve aksesuar yüzünden gereksiz bir rakamaa geliyor bence, ve koltukları o sınıf standart performansli bir araç için fazla rahatsiz gelebilir size bilginiz olsun. O aradaki spor paket farkı yerine style pakete birkaç donanim ekletmek daha mantıklı gelirdi benim için. Tabi bunlar tercih meselesi

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen bu konuda bende size katılıyorum:)

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba bende yakın zamanda aranıza 1.6 manuel style paket ile katılacağım.aracı çok beğenerek aldık fakat önceki megane2 mide üzülerek sattım. Benim octiyle alakalı tek kafamdaki soru yalıtımıyla alakalı olacak. Bu konuda sizce meganeden sonra rüzgar sesi hisseder miyim veya sessizlik araç içinde nasıldır?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;577204
Herkese merhaba bende yakın zamanda aranıza 1.6 manuel style paket ile katılacağım.aracı çok beğenerek aldık fakat önceki megane2 mide üzülerek sattım. Benim octiyle alakalı tek kafamdaki soru yalıtımıyla alakalı olacak. Bu konuda sizce meganeden sonra rüzgar sesi hisseder miyim veya sessizlik araç içinde nasıldır?

almışsınız ya artık aracı güle güle kullanın, kullandıkça da bunu en iyi siz bilirsiniz ve bizimle de paylaşırsınız..

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;577204

Megane 2 nin yalıtımını bilmiyorum o yüzden birşey diyemem ama şirket aracı olarak 2015 Fluence İcon donanım kullanıyorum kendimdede 2016 Style donanım Octavia var Octavia bariz olarak daha sessiz

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence spor koltuklar ve spor paket  octavia gereksiz. octavia alacak olsam styla paket+17"jant + cam tavan opsiyonu ile alırdım araç dedigim donanım da gayet dinamik görünüyor

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim kafamda kesinleştirip sıpariş verdiğim özellikler böyle tavsiye ederim

Özellikler
1.4 TSI DSG Green Tec / 150 HP                                                    (Style Donanım )
+
[FONT="]Krom Cam Çerçevesi 550
+
[/FONT][FONT="]Ön Bölge Asistanı 1.100
+
[/FONT][FONT="]Arka Park Kamerası 1.050
+
[/FONT][FONT="]Sürüş Modu Yönetimi (Yalnızca 1,4 TSI 150 PS ve 1,6 TDI 110 PS motorlar ile sipariş edilir) 450
+
[/FONT][FONT="]Anahtarsız Giriş-Çalıştırma Sistemi 1.600
+
[/FONT][FONT="]Panoramik Sunroof (Gözlük kabı iptal olmaktadır.) 3.800
+
[/FONT][FONT="]17" Teron Alüminyum Alaşım Jantlar (Geçici yedek lastik ile sipariş edilir.) 1.000[/FONT]

Çevrimdışı Leventce

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cagatayozkan;577262
benim kafamda kesinleştirip sıpariş verdiğim özellikler böyle tavsiye ederim

Özellikler
1.4 TSI DSG Green Tec / 150 HP                                                    (Style Donanım )
+
[FONT="]Krom Cam Çerçevesi 550
+
[/FONT][FONT="]Ön Bölge Asistanı 1.100
+
[/FONT][FONT="]Arka Park Kamerası 1.050
+
[/FONT][FONT="]Sürüş Modu Yönetimi (Yalnızca 1,4 TSI 150 PS ve 1,6 TDI 110 PS motorlar ile sipariş edilir) 450
+
[/FONT][FONT="]Anahtarsız Giriş-Çalıştırma Sistemi 1.600
+
[/FONT][FONT="]Panoramik Sunroof (Gözlük kabı iptal olmaktadır.) 3.800
+
[/FONT][FONT="]17" Teron Alüminyum Alaşım Jantlar (Geçici yedek lastik ile sipariş edilir.) 1.000[/FONT]

Hocam arac süper  bence bu ozellikllerde zaten olması gereken herseyi fazlasiyla sevmişsiniz...megane 2 neki arac ucak gibi sese falan aldirmazsin bence tabiki belli bir ses var ama forumda izalasyon ile iligili bir suru konu acildi cok kafana takilirsa yapdirirsin ... brnce suruste verdiği mutlulul ve haz ile sese falan takilmazsin benim gibi ...

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9067]cagatayozkan[/MENTION]
Bence ACC de eklersiniz çok iyi olur.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Acc varsa kesin ekletin. Bir de reron yerine 18" alaris jant

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Elektrikli/hafızalı sürücü koltuğu ve F1 vites; döşemeler bej ise maun kaplama isteyin bir de (ücretsiz bu arada).

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün aracı test ettim. Test aracı 2016 dizel dsg style donanımdı ve araç gerçekten çok sessiz ve konforlu geldi. Kaçışı gayet güzel ve özellikle lakalardan hızlı geçtim çukurlara girdim yolun tırtıklarında gaza bastım ama içerde en ufak bir trim sesi yoktu ayrıca 90 km hıza kadar çıkma fırsatım oldu ve rüzgar seside yoktu araçta. Gerçekten beklentimin üstünde çıktı.düşüncelerimi paylaşmak istedim :)