škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Jant takas önerileriniz

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı lventshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Superb III aracımın üzerindeki 17'' stratos jantları ile  Superb II 18'' Luxon model jantları kafa kafaya takas etmem sizce doğru bir karar olurmu.

( 18'' jantta geçmek gibi bir düşüncem zaten var )

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lventshn;577218
Superb III aracımın üzerindeki 17'' stratos jantları ile  Superb II 18'' Luxon model jantları kafa kafaya takas etmem sizce doğru bir karar olurmu.

Lastik ve jantların temizlik durumuna göre değişir. Superb 3'de çok güzel durur bence Luxonlar. Fotoğraf veya link varsa daha net yorum yapılabilir.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lventshn;577218

Bence superb 3 ün hatlarına çok yakışmayacak.Biraz fazla düz Luxon superb 3 için

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayatta olmaz diye bir şey yok. Olur tabiki de ama luxon lar temiz mi acaba? İyice bakın derim ben. Ayrıca şöyle de bir durum var ki lastiklerinizi de değiştirmeniz gerekebilir. Zira luxon 7,5j x 18'' ölçülerinde 225/45R 18 lastik kullanırken, yeni superb de stratos 7,0j x 17'' ölçülerinde 215/55R 17 lastik kullanıyor. Yeni superb de 18'' olan pegasus, modus, zenith ve prgasus antrasit jantlar 8,0j x 18'' ölçüsünde 235/45R 18 lastik kullanıyor...

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
19 jantını 18 pegasusla üst para ile değiştirmek isteyen varsa da bana yazsın...(Görünümünü seviyorum)...

Çevrimdışı lventshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;577279
Hayatta olmaz diye bir şey yok. Olur tabiki de ama luxon lar temiz mi acaba? İyice bakın derim ben. Ayrıca şöyle de bir durum var ki lastiklerinizi de değiştirmeniz gerekebilir. Zira luxon 7,5j x 18'' ölçülerinde 225/45R 18 lastik kullanırken, yeni superb de stratos 7,0j x 17'' ölçülerinde 215/55R 17 lastik kullanıyor. Yeni superb de 18'' olan pegasus, modus, zenith ve prgasus antrasit jantlar 8,0j x 18'' ölçüsünde 235/45R 18 lastik kullanıyor...

Luxon ların üzerinde 235 40 18 var jantların 2 sinde çizik var fakat ben kabl edersem jantların boyama ücretinide karşılayacak

Çevrimdışı lventshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;577260
Lastik ve jantların temizlik durumuna göre değişir. Superb 3'de çok güzel durur bence Luxonlar. Fotoğraf veya link varsa daha net yorum yapılabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-skoda-superb-2013-model-aracimin-18-inc-lastiklerini-17-inc-304283201/detay

jantların boyama ücretinide vericek

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lventshn;577366
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-skoda-superb-2013-model-aracimin-18-inc-lastiklerini-17-inc-304283201/detay

jantların boyama ücretinide vericek

Levent bey bu jantların aynısını ben şu an aracımda kullanıyorum, öncelikle lastik ölçüleri 225/40/18 ve bu jantlar normal gümüş rengi diil gri metalik dizayn yani elmas kesim. ilandaki ilk resmede bakarsanız jantların parlak durduğunu görürsünüz. bu demek oluyoki sadece çizikli yerlere boya kullanarak rütuş yaptıramazsınız ton farkı olur. komple boyatırsanız da elmas kesimin verdiği orjinallik bozulmuş olur. tüm jantları baştan elmas kesim yaptırmakta hem normal jant boyatmaktan çok daha külfetli olur hemde yapıcak yer çok bulamazsınız. 18e geçme niyetiniz varsa bence takas yapın ve jantlara hiç elletmeden kullanın çünkü çizikler çok fazla yok gördüğüm kadarıyla, en azından benimkilerden daha temiz:) birde yeni kasa superbin orjinal 18" jantlarına malum sitede bile çok yüksek fiyat istiyolar. tabi almaya niyetlenirseniz en önemlisi jantlarda yamukluk veya oynama varmı onu sorun.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lventshn;577361
Luxon ların üzerinde 235 40 18 var jantların 2 sinde çizik var fakat ben kabl edersem jantların boyama ücretinide karşılayacak

Daha az yanaklı lastik. Yeni superb e yakışabilir.

Çevrimdışı lventshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;577372
Levent bey bu jantların aynısını ben şu an aracımda kullanıyorum, öncelikle lastik ölçüleri 225/40/18 ve bu jantlar normal gümüş rengi diil gri metalik dizayn yani elmas kesim. ilandaki ilk resmede bakarsanız jantların parlak durduğunu görürsünüz. bu demek oluyoki sadece çizikli yerlere boya kullanarak rütuş yaptıramazsınız ton farkı olur. komple boyatırsanız da elmas kesimin verdiği orjinallik bozulmuş olur. tüm jantları baştan elmas kesim yaptırmakta hem normal jant boyatmaktan çok daha külfetli olur hemde yapıcak yer çok bulamazsınız. 18e geçme niyetiniz varsa bence takas yapın ve jantlara hiç elletmeden kullanın çünkü çizikler çok fazla yok gördüğüm kadarıyla, en azından benimkilerden daha temiz:) birde yeni kasa superbin orjinal 18" jantlarına malum sitede bile çok yüksek fiyat istiyolar. tabi almaya niyetlenirseniz en önemlisi jantlarda yamukluk veya oynama varmı onu sorun.

jantlarda yamukluk tamir olmadıgını belirtti jantların sahibi ama tabiki 90,000 Km kullanılmış sonuç olarak kontrol edilecek balans sorunu v.s varmı diye.  Boyama işlemide 4 jant için olucak ve parlak gümüş nikelaj kaplama gibi düşünün ( aklımdaki bu ) 600 TL fiyat aldım boya için 400 jant sahibinden 200 ben ekleyince o sorun ortadan kalkmış olacak.
Yada 18 '' farklı bir jant lastik alıp kullanıcam bendeki 17'' lerde  kışlık olacak

Çevrimdışı lventshn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: baba63;577292
19 jantını 18 pegasusla üst para ile değiştirmek isteyen varsa da bana yazsın...(Görünümünü seviyorum)...

pegasus jant ile interlagos jant arasında fark varmı ?

Çevrimdışı levogrande

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
17 stratus jantlarda çok güzel ama yeni superb e 18 jant tam ideal.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.enkolay.com.tr/pictures/20141021111835_cms_796.jpg

Linkteki jant superbe nasıl olur sizce ? Nova jantı andırdığı için hoşuma gitti.Bir çok firmaya jant ürettiğini biliyorum ama CMS aftermarket jantlar güvenilir midir acaba ?

Çevrimdışı ACS32

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlgilenen olursa benim Style paketteki 17" jant ile 18" jant takas etmek isteyen varsa benimle iletişime geçebilir kışlık lastikleri de verebilirim.