škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sizde böyle bir şeye konu açar mıydınız?

Ziyaretçi · 20 · 5665

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Olayı hemen özet geçeyim, resmi çeken eleman, herhangi bi 4x4 ün herhangi bir focusun yanına bu şekilde durduğunu görüyor, üşenmeden resmini çekiyor, geliyor bide konu açıyor, RS'e bişi olmamıştır umarım dokunmamış sürtmemiştir vs...

yav ben hangi AVM'ye gitsem manzara fix zaten :++: :++: :++: :++:

Valla gayette aralıklı durmuş diyesim bile geldi :D :D :D

Park etmekten konu açılmışken ilgimi çekti sizde kafayı yiyonuz mu acaba böle şeylere, araç kendisinin değil tabi bu olayı dile getirenin :kiki::kiki:

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=145932

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim için sıradan onların ise alışık olmadığı durum :hanz: Geçen AVM otoparkında sağıma soluma öyle durmuşlar ki dedim bagajdan geçip bineyim daha rahat olur :hanz: beyimiz veya hanımımız kapısını rahat açıp inecek ya,inecekleri tarafta bir araba boşluğu yer bırakmışlar.Gelipte bu arabaya binen olur diye düşünen yok :hanz: çıkarken 5 veya 6 manevra yapıpta çıkabildim 167859 dönümlük AVM otoparkında :hanz:

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben cogu basımdan gecen sıradısı olaylara bıle konu acmıyorum.enteresan bı kısılıkmıs konuyu acan

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: demir_01;54449
ben cogu basımdan gecen sıradısı olaylara bıle konu acmıyorum.enteresan bı kısılıkmıs konuyu acan

Cık, kanımca olay orda enteresan :)

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben  kafayı  yemiş durumdayım  bu işte..

arkdaşı iyi anlıyorum.

her türlü  park olayında , kırmızı  ışıklarda  bekleme  , feribota  binme inme , ilerisi  görünmeyen  virajlar   en  küçük   ihtimaller  en büyük  ihtimaller vs artık   öylesine  kanıksadım ki..

bu yolun  kralı  yok  kuralı vardır  danda  geçtim   yolun  kralı  olduğunu  düşünenleride düşünüp  haraket  ediyorum...

kaç  defa  kazadan  yırttım  kaç araba  önümde  patladı  inanamazsınız..

kırmızıda  geliyorum duruyorum durduğum  yeri beğenmiyorum  R ye takıp  hemen  acil  yan tarafa  geçiyorum  2 saniye sonra  arkasında  durduğum  araca  arkadan  çarpıyorlar..

virajı  beğenmiyorum  hızımı  pozisyonumu ayarlıyorum   kendini  kral  zanneden  önümde spin atıyor  falan :D

yeni  fiat bravoya  test sürüşü  yapıyorum virajı beğenmiyorum  arabayı  tanımıyorum  eleman  abi  bas gir ya  millet  120  ile  dönüyor  diyor bana ..  arakdaşı  getiriyorum  test sürüşüne  aynı  laf..  diyorum sen geç  göster bakam :D

adam  geçiyor  direk spin  kaldırıma  vurduk  arabayı  arka  tekerleği  direksiyonlu misali içeri  döndü :D:D    yep yeni  test  aracı  çıkalı  1  ay  olmamıştı...

velhasıl akıllı olmak  lazım  defansif  kullanmak  lazım..

Çevrimdışı Low-Rider

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Park konusunda acaip takıntılıyım bende , özellike avm'lerde.

Yeni yapılan avm'lerde sorun yok onlarda otoparklar büyük ve 2araç arasında yeterli boşluk kalıyor ama eski avm'lerin otoparkları ufak kalmaya başladı artık.

Çevrimdışı Quaeng

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
12 yıl kadar önce bu tür park yerlerinde yanda lüks bir araç olunca babam "Dikkatli inin, aracı yeni aldım çiziğe karşılık vermek istemiyorum." derdi sıkça :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır yanaşıp rahat inebilmek için şöyle kapıları açılan aracın olacak :D

Yada şundan kullanmak lazım :D

2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
Yanlara,önlere komple bariyer yaptırmak lazım gerçektende:) hatta ben ön tamponun içine ucu sivri demirler düşünüyorum böyle sivri sivri uçları çıkmış dışarı,yanaşana gelipte vurana Allah yardım etsin artık :D:D:D
20V Turbo
Laurin&Klement..

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;54471
Sıfır yanaşıp rahat inebilmek için şöyle kapıları açılan aracın olacak :D

yağmurda kötü olur be gökhaanııım...:D

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yarıya kadar açarsın, kapıyı bacak arasına almak sûretiyle bariyer atlar gibi :D :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
En uzakta terk edilmiş otoların yanına çekiyorum AVM'lerde, nadir de olsa aradığım banko yerler var, tam 2 kolon arası, tek arabalık.

Gerekirse en uzak yere bırakırım, yeterki aklım arabada kalmasın  :)

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Çokda sakınma hocam çöp batar :D :D :D

Ben arabasına göre duruyorum, mesela toparlak ve cırtlak bi rengi varsa garı arabası diyorum uzak duruyorum. Daha ziyade arabadan anlayan, arabayla ilgilenen adam burda kendini belli ediyor. BMW'ler, Merc'ler, VW grup ve eski Opeller güvenli yerler.

Hyundai, Fiat, Honda tehlikeli markalar, toparlak cinsi çok, hele otomatikse direk sıjtık, geçmiş olsun, kesin %100 :lol: :lol:

Bide 34 lerin yanına ney hayatta durman, mümessil arabası, gacı olma ihtimalide var hemide :D :D

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;54595
Çokda sakınma hocam çöp batar :D :D :D

Ben arabasına göre duruyorum, mesela toparlak ve cırtlak bi rengi varsa garı arabası diyorum uzak duruyorum. Daha ziyade arabadan anlayan, arabayla ilgilenen adam burda kendini belli ediyor. BMW'ler, Merc'ler, VW grup ve eski Opeller güvenli yerler.

Hyundai, Fiat, Honda tehlikeli markalar, toparlak cinsi çok, hele otomatikse direk sıjtık, geçmiş olsun, kesin %100 :lol: :lol:

Bide 34 lerin yanına ney hayatta durman, mümessil arabası, gacı olma ihtimalide var hemide :D :D

Şahincilerin yanında durmam :D
Büyük jeepler genelde sakat olabilir.Para bol sallamazlar, gamsızlardır :)
orta sınıf temiz pırıl pırıl vw grup,opel,vs onların yanında sıkıntı olmaz.Ama ben yine tedbiren mümkün olduğu ölçüde yanımdaki arabadan uzaklaşırım.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI