škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Silecek suyu püskürtme hakkında

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Öncelikle konu tekrarı olduysa kusurabakmayın, uyarın.
Superb III 1.6 TDI DSG Prestige kullanıcısıyım.
Silecek püskürtmem 3 şerit eski düz püskürtme şeklinde ve sağ taraf çok düzgün püskürtmüyor. Ankara And Otomotivde aldığım gün usta bişiyler yaptı ama yine aynı.
Sizde nasıl, yaygın şekilde mi püskürtüyor yoksa eski araçlar gibi 3 şerit halinde mi?
Şimdiden teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Benimki de problemli. Forumda başka arkadaşlardan da benzer şikayetler gelmişti. Kotrol etmeden satışa sunulmuş gibi görünüyor ve bu çok şaşırtıcı.
Servise gittiğimde söyleyeceğim, şimdilik kullanmıyorum.

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İlla ki kullanacağız, can sıkıcı ama çözülmeyecek bişey değil diye düşünüyorum.
Cama yaygın püskürtmesi gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim kine kötü fışkırtıyor. Geçen hafta Amerika'daydım. Kiraladığım Chevrolet Traverse'nin ğüskürmesini gördükten sonra bizim ki gerçekten çok tırt. Komple bütüm cama öyle bir dağıtııyordı ki. İlk servise gittiğimde baktıracağım. Soldaki hiç yukarı çıkmıyor bile.

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim de sağdaki. Saçma sapan fışkırtıyo, idare ediyo ama 120 milyar verdiğin arabada idare etmemesi lazım.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet benim Prestige deki de kötü püskürtüyor. Cama yayilmiyor su.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sayın arkadaşlar! Sağ taraf su fıskiyesi, klimanın soğuk üfleyememesi ve krom cam çıtalarının kalkması kronik sorun olarak tespit edilmiştir. Bu sorunların hepsi servis aksiyonudur. Yetkili servislere gidip söylediğiniz takdirde bu sorunlarınız giderilecek...

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
İşte gittik giderilmedi beko86 , inşallah bi dahakine giderirler. Teşekkürler verdiğin bilgi için.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sağ silecek fıskiyelerinde kronik sorun var superb 3 lerin çoğunda.2 tane yeni superbimiz var .Benim silecek suyu sağ sol cama yayılı şekilde fışkırtıyor.Babamınkinde sağ taraf kesik ve düz , sol taraf ise cama yayılı bir şekilde atıyor.Orjinal fıskiyeden getirttik takıldı oda aynı.Sorun sağ fıskiyeye kaput içinden yürüyen hortumda.

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler bilgiler için. Ben aldığım gün usta kaput içerisindeki hortumu açtı, birleşim yerine bişyler yaptı,ama sonuç yine aynı.inşallah çözerler birdahakine.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normal suda ilginç şekilde etkili çalışmadığını ben de gözlemledim, benim aracımda ısıtmalı püskürtücüler var durum yine aynı:

Ama ayrı bir tespitim daha var. Bu yeni fıskiyeler özelliksiz bir su kullandığınızda su dağılımını iyi yapamıyor. Ancak biraz püskürtürken köpüren tarzda katklılı mahiyeti bulunan  silecek suları kullanıldığında daha memnun kaldım. Sanki köpürtüp püskürtsün diye ayarlanmış gibi bir desen atıyor farkettiyseniz üç koldan. Normal suda böyle olmuyor.

Çevrimdışı erayturgay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben shell marka konsantre cam suyu kullanıyorum. Normal su hiç doldurmadım. Köpürüyo, canı tamamen ıslatıyo ama 3 kolun hepsi abuk subuk yönlere fışkırtıyo benim aracımda.

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erayturgay;577575
İşte gittik giderilmedi beko86 , inşallah bi dahakine giderirler. Teşekkürler verdiğin bilgi için.

O iş bilmez görgüsüz servisler hiçbir işin ucundan tutmak istemiyorlar. Hortumun değişmesi gerekiyor hocam. Servise gittiğinizde aynen şöyle söyleyin: ''Yüce Oto ile görüştüm sağ taraf su fıskiyesi servis aksiyonuymuş değiştirin!'' Benimkini de ilk başta yapmak istemediler ama ısrarcı oldum. Klima güncellemesi ve krom cam çıtası da aynı şekilde servis aksiyonu...

Çevrimdışı badteacher

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: beko86;577625
O iş bilmez görgüsüz servisler hiçbir işin ucundan tutmak istemiyorlar. Hortumun değişmesi gerekiyor hocam. Servise gittiğinizde aynen şöyle söyleyin: ''Yüce Oto ile görüştüm sağ taraf su fıskiyesi servis aksiyonuymuş değiştirin!'' Benimkini de ilk başta yapmak istemediler ama ısrarcı oldum. Klima güncellemesi ve krom cam çıtası da aynı şekilde servis aksiyonu...

s.a hocam.ben aracımı haziran ortasında alacagım.krom cam cıtası problemi kaç km den sonra oluyo.ya da aracı almadan once bu konuyu solemem komik mi olur? tesekkurler

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız kışın montajlanmadığı için genleşme sorunu olmaz.