škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

spaceback1.2tsi &auris 1.33

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
spaceback almaya karar vermişken bir arkadaşın 1.33 auris'e de bir bak demesi aklımda ufak soru işaretleri oluşturdu. en boş spaceback 1.2tsi 50,600 lira en boş auris 53,900 lira. aurisin fazladan 2 hava yasttığı ve 2.el piyasasının daha fazla olabileceği artı yanları gibi duruyor.

spaceback tip olarak daha hoşuma gidiyor. 0 faiz kampanyası ve vergide bir alt dilimde yer alması ve fiyatındaki 3,500 liralık fark cezbediyor.

Siz ne dersiniz. bankadan  krediyle aurise bakmaya değer mi?

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
55e 1.2 style leon alir gecerdim şahsen. 1.33 atmosferik çekilmez. Rapid de style alinmali bence.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.33 alınmaz. Atmosferik yüksek yakıtta cabası.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinli araç alırken tek seçeneğim tsi olur.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
seat 58,700 arada nerdeyse 9bin fark var. seatın ikinci el durumu nasıl olur ki?

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba 2011 auris 1.33ten rapid spaceback 1.2 tsi dsg ye geçtim. arada ciddi anlamda performans farkı var bunu söyleyebilirim hatta benim kullanımıma göre rapid biraz daha az yakıyor. karar sizin ikisini de kullanın aurisler de güzel ama benim fikrim rapid bir adım önce :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;577810
55e 1.2 style leon alir gecerdim şahsen. 1.33 atmosferik çekilmez. Rapid de style alinmali bence.

Style, ambition arasında ki fark 5 bin tl etmez hocam. Kimine göre 5 bindr sıkıntı yoktur, bolero, dijital klima, hava yastığı vs vs verir ki aslında doğrusuda budur ama. Benim gibi ikinci elden kaçan parayı belli bir noktaya ancak getirenler için 5 bin iyi bir rakam olacaktır.
Bu arada 1.33 ile 1.2 nin vergisi bir değil. Turbo herzaman çok daha iyi çekiş sağlar. Bunlar rapidin avantajları.

Çevrimdışı mistery

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yeren;577849
merhaba 2011 auris 1.33ten rapid spaceback 1.2 tsi dsg ye geçtim. arada ciddi anlamda performans farkı var bunu söyleyebilirim hatta benim kullanımıma göre rapid biraz daha az yakıyor. karar sizin ikisini de kullanın aurisler de güzel ama benim fikrim rapid bir adım önce :)

İç mekan olarak hangisi daha genisdi sizce. Bir de aurısı benzinde kullanıyorsunuz di mi?

Çevrimdışı yeren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mistery;577901
İç mekan olarak hangisi daha genisdi sizce. Bir de aurısı benzinde kullanıyorsunuz di mi?

evet benzinliydi lpg taktırmadık. iki araba da oldukça geniş belki rapid diz mesafesi olarak biraz daha geniş olabilir ama auriste şöyle bir durum var arkada şaft tüneli yok bu yüzden arka koltukta 3 kişi çok rahat oturuyor ama bagajı biraz daha küçük. 2 arabayı da test edin derim. hakkınızda hayırlısı olsun :)

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vergi avantaji, performans ve hacim olarak rapid in gerisinde kalır.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: mistery;577829
seat 58,700 arada nerdeyse 9bin fark var. seatın ikinci el durumu nasıl olur ki?

55.500'e bırakıyorlar, bilginiz olsun.