škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia Almayı Düşünüyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Skoda Rapid 1.6 TDI Elegance aracım var. Onu satıp Octavia DSG Style paket almak istiyorum. Şu anki fiyatı indirimle beraber 91.500 TL.
Acaba aracımı şimdi satıp Octavia almalı mıyım, yoksa Kasım-Aralık dönemini bekleyip hem aracı takasa verip hem de kampanya beklemeli miyim?
Konu hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence aracınızı kendiniz satın. Bende megane2 araç vardı bayi 29 verdi ben 2 hafta önce 35 e sattım ve style 1.6 tdı manuel octavia aldım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı airdriver

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Döviz kurlarındaki artışı da göz önünde bulundurursanız yıl sonunda alacağınız indirim kur farkına gidecektir diye düşünüyorum. Bu durumda 6 ay boşuna bekleme durumu olabilir. Bunu 2 ay bekleme sonunda 1000 tl lik zamdan etkilenen birisi olarak yazıyorum. Aynı şekilde takas yerine kendiniz satarsanız daha uygun bir fiyata satabilirsiniz. Eğer maksat çok uğraşmadan arabayı elden çıkarmaksa muadillerinden 1000-1500 tl ucuza bile verseniz yine de takasa vermekten daha karlı olur.

Çevrimdışı pc001

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatlar baya uçmuş gitmiş yavv, arabami çok severim ama kesinlikle  90 100 lerin arabası değil, sonra o parayı verip niye rüzgarda sallanıyor demeyin , şahsen s60 alırdim ikinci el temiz ..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Kasım ayında aracınızı gidecek bir fiyattan satın. Aralıkta kampanyalı alın. Çok fark ediyor kampanya fiyatları, geçen aralıkta 84, sonra 82.5 fiyatları görüldü bahsettiğiniz araç için.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hepinize teşekkür ediyorum. Kasım ayı gibi ben de aracımı satıp almayı düşünüyorum.
Makyajlı Octavia'da neler olacak? Bilgisi olan var mı?

Telefonumdan gönderdim.

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Makyajlı octavia'a multimedia güncellemesi olacak diye biliyorum. 8' olabilir bolero.
Belki bir kaç opsiyon da gelir ama fiyatı da makyajlı olur. Yeni Jetta da ufukta belirdi.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese selam,
Octavia Makyaj meselesi var son dönemde forumda; arkadaşlar Octavia'da kasa makyajı 2018 yılı 3 çeyrekden önce gelmez,motor revizyon ve donanım makyajı malum 2015 de geldi,hoş gelen de esasen A7 kasa ilk üretime girdiğinde sunulması planlanan motor idi lakin volkswagen elinde kalan euro 5 motor stoğu eriyene kadar 2013 den 2015'e kadar bu motorlarla üretti A7 leri stok tükenincede 2015 den itibaren euro 6 motorlar kullanılmaya başlandı.Bütün otomotiv üreticileri 5 yıldan evvel araçlarında köklü değişiklik ve makyaj yapmazlar a7 ler için bu süre anca 2018 yılı 3 çeyreğinden evvel değildir.
Bu nedenle şahsi kanaatim odur ki 2 yıldan evvel köklü bir değişikliğe gidilmiş bir makyaj beklemeyin octavia için.
Herkese esenlikler vede şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim.

Çevrimdışı wimpir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de biraz araştırdım bu makyaj meselesini. Ön farların makyajlı olacağı ve multimedya sisteminin daha değişik olacağını okudum.
Ben açıkçası farlarda değil ama multimedya sistemine takıntılıyım. Benim için aracın medya sisteminde navigasyon mutlaka olmalı. Şu anda araçtaki sistemde navigasyon yok. Ben zaten aracı alırken araçtaki yerine Amundsen multimedya sistemi taktırmayı düşünüyordum. Neyse, zaten Kasım-aralık ayına kadar bekleyeceğim. O zaman anlarız.
Tek korkum aralık ayını beklerken şubat ayına sıra vermeleri olur.

Telefonumdan gönderdim.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;577986
Herkese selam,
Octavia Makyaj meselesi var son dönemde forumda; arkadaşlar Octavia'da kasa makyajı 2018 yılı 3 çeyrekden önce gelmez,motor revizyon ve donanım makyajı malum 2015 de geldi,hoş gelen de esasen A7 kasa ilk üretime girdiğinde sunulması planlanan motor idi lakin volkswagen elinde kalan euro 5 motor stoğu eriyene kadar 2013 den 2015'e kadar bu motorlarla üretti A7 leri stok tükenincede 2015 den itibaren euro 6 motorlar kullanılmaya başlandı.Bütün otomotiv üreticileri 5 yıldan evvel araçlarında köklü değişiklik ve makyaj yapmazlar a7 ler için bu süre anca 2018 yılı 3 çeyreğinden evvel değildir.
Bu nedenle şahsi kanaatim odur ki 2 yıldan evvel köklü bir değişikliğe gidilmiş bir makyaj beklemeyin octavia için.
Herkese esenlikler vede şimdiden hayırlı ramazanlar dilerim.

Bayiler 2017 için konuşuyor makyajı, bende hem maddiyat yönünden hem de makyaj yemesi yakın olduğundan Octavia'yı elemiştim

Çevrimdışı abdullah_ates

• skoda hastası
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yıl sonuna kadar kur ne olur belirsiz eğer bu seviyelerde kalırsa belki yıl sonuna doğru 88-89 bin civarı alınır. Ama bugün bir arkadaş için test sürüşüne gittik satış temsilcisi bu hafta içinde 500-750 tl civarı zam gelecek dedi.
ayrıca C sınıfında araçlar resmen uçmuş en ucuz belkide octavia  şöyle baktığımızda en üst donanım otomatik dizel seçenekleri şu şekilde:
flluence: 93500
astra: 97000
308:  93800
c4 : 96700
focus :95900
i30: 90600
ceed: 95750
jetta dizel seçeneği yok benzinli 91400 tl
bu araçların içerisinde yine alınası en uygun araç octavia görüyorum. Satış rakamlarının sürekli artması ikinci elini çok güçlendireceği kaanatindeyim.
Astra burada en iddalı rakip oda bagaj ve iç hacim anlamında tercihlere göre değişiyor.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Liste fiyatlarını çok kaale almayın, bazı araçlarda hem kampanya var hem de bayi kampanyanın üstüne ekstra indirim yapıyor. Misal benim aracımın liste fiyatı 85.200, kampanyalı fiyatı 79.700 tl. Ben ise 75.000 liraya aldım bayi indirimiyle, arada ciddi fiyat farkı olabiliyor yani. O sebeple en sağlıklısı seçtiğiniz modeller için bayileri arayıp yada yüzyüze görüşüp fiyat almak

Çevrimdışı CanoCan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
makyaj öyle ha deyince olmuyor,2018 e sarkabilir bize gelmesi.bence niyet ettiysen yapıştır arkadaş.Allah kaza bela ve ceza  vermesin cümlemize de....