škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bluetooth/Bolero sorusu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Astraci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Bluetooth ile cep telefonuna bağlanıp müzik veya podcast yayınları Bolero üzerinden hoparlörden dinlemek mümkün müdür?

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bt ile bağlandıktan sonra Medya sekmesinde kaynaklara gelirseniz orada Bt''yi görebilirsiniz. Bu şekilde telefonda ki müzikleri çalabilirsiniz. Detaylar için,Kullanım kitapçığından bu konuda yardım alabilirsiniz.

Çevrimdışı sadikoz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hatta iphone music üyeliğiniz varsa Apple Music radyosunu da dinleyebilirsiniz.

Çevrimdışı Astraci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam,

Benim istedigim daha ziyade alttaki arkadasin isaret ettigi sey: aracin hoparlorunu bluetooth kulaklik gibi kullanmak istiyorum. Cep telefonundan actigim bir videoyu veya yayinin sesini (sanmiyorum ama hatta goruntusunu) boleroya aktarmak. Kullanim kitapciginda bu bilgi var mi? Yarin bayiye gidecegim ancak muhtemelen forum kullanicilari daha bilgilidir diye sormak istedim.

Alıntı yapılan: bonjovi0433;578753
Bt ile bağlandıktan sonra Medya sekmesinde kaynaklara gelirseniz orada Bt''yi görebilirsiniz. Bu şekilde telefonda ki müzikleri çalabilirsiniz. Detaylar için,Kullanım kitapçığından bu konuda yardım alabilirsiniz.

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selamlar... Telefonun teybe bağlı iken telefonundan çalacağın parçayı seç ses kaynağı olarak bluetooth belirle. işlem  o kadar. kendim dinliyorum....

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Youtubedan video açarsanız maalesef bu isteğiniz gerçekleşmiyor. Bunun için mirrorlink(smartlink) aktif olmalı sanırım

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
youtubeden vs video açarsanız yayın sesini araç sesinden alabiliyorsunuz fakat video izleme söz konusu değil henüz. ( yandex vs gibi haritalarda da sesli komutlarınıda araçtan duyabiliyorsunuz )

Çevrimdışı Astraci

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;578960
youtubeden vs video açarsanız yayın sesini araç sesinden alabiliyorsunuz fakat video izleme söz konusu değil henüz. ( yandex vs gibi haritalarda da sesli komutlarınıda araçtan duyabiliyorsunuz )

Bunu sadece bluetooth bağlantısıyla yapabiliyor miyiz smartlink veya mirrorlink gibi bir özellik gerekli mi?

Çevrimdışı simurgson

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece bluetooth bağlantısı yeterlidir. Başka bir özellik gerekmiyor. Arif beyin dediği gibi...