škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Apple CarPlay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cengizozal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhabalar;

yaklaşık 1,5 aydı Fabia III kullanıyorum. Apple CarPlay zaman zaman kopmalar ve bağlantı hatası yaşıyor. Haritada bazen görüntü bozuluyor, bazen de şarkılarda takılmalar oluyor. Bolero bazen kendini yeniden başlatıyor. Bağlantıyı söküp tekrar bağlandığında düzeliyor. Bu her zaman olmuyor. Zaman zaman yaşanıyor.

Apple Volvo ve Mercedes'te yaşanan bazı benzer sorunlar için iOS'in son sürümünü kurmayı ve bağlantıyı tekrar oluşturmayı önermiş.

Sizlerde de böyle bir durum var mı? Benzer sorun yaşayan oldu mu bulabildiğiniz bir çözüm var mı konularını öğrenmek için sizlere danışmak istedim.

Şimdiden yorumlarınız ve cevaplarınız için teşekkür ederim.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aynı sorun bende de mevcut. Servise götüremedim hala

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben de alamadım diye üzülüyordum hiç almayım öyleyse.
spigen manyetik araç tutucu alın kılıfıyla beraber güzel güzel kullanın :)

Çevrimdışı darkknight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Apple CarPlay zaman zaman kopmalar ve bağlantı hatası yaşıyor.Bolero bazen kendini yeniden başlatıyor. Bağlantıyı söküp tekrar bağlandığında düzeliyor.
    Samsung S6 sahibiyim.Bu dedikleriniz android autoda da olmakta.Yani bu ios ve androidle değil skodanın bolerosu ve/veya usb girişinden kaynaklanıyor zannımca..Sırf bu sorunlardan ötürü android auto kullanılamaz durumda kopup duruyor 2 dakika sonra geliyor filan.
   Haritada bazen görüntü bozuluyor, bazen de şarkılarda takılmalar oluyor.Bu ise sanırım iosla alakalı yazılımsal hatalardan kaynaklı.Böyle şeylerle karşılaşmadım

Çevrimdışı TRK-vRS

• ST Frensizi
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben sürekli apple carplayde kullanıyorum ve bugüne kadar hiç kopma yaşamadım.izmirden bursaya gittim geldim sıkıntı olmadı.sanırım bazı araçlarda yaşanıyor bu bahsettiğiniz problemler ya da kablonuzda problem olabilirmi acaba.

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı problemler bende de mevcut, ben aracın USB bağlantısıyla ilgili olduğunu düşünüyorum, vaktim olursa servise sormak istiyorum.