škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2.0 tsi 280hp modelinde de L & K donanımı istiyorum

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
o performansta bmw mercedes audi almaya kalkınca fiyat zaten çok yüksek. kaldı ki diğer motorlarda donanım farkları belli 2.0 ötv farkını da koysanız fiyat hesaplanabilir. 5.8 saniye hızlanması olan 4 çeker dolu bir superb her zaman rakiplerinden ucuz kalacaktır.

Çevrimdışı ozkangezgin

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benim bildiğim bu araçtan tr de var. Yüce oto ile iletişime geçilerek temin edilebilir. zaten 1 adet var Tr de ikincisini de getirirler bence.  biraz zaman alır ama gelir bence

Çevrimdışı telepinu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda sitesinde L&K donanım fiyatı var, demekkli sipariş ile getirtilebilir.
Herhalde yardımcı olurlar.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de isteniyorsa getirilmeli, sonuçta seri üretim yapılan bir araç. Gerek fabrikanın gerekse ihracatçı firmanın zorluk çıkarması kanaatimce çok mantıklı ve makul değil...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
......
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2016, 09:01:47 Gönderen: brkdmr38 »

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkangezgin;580715
benim bildiğim bu araçtan tr de var. Yüce oto ile iletişime geçilerek temin edilebilir. zaten 1 adet var Tr de ikincisini de getirirler bence.  biraz zaman alır ama gelir bence

Aynen....bildigim kadarıyla doğuş oto yoneticilerinden birisine bu bahsettigim araçtan full donanim olarak hediye etmişler...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanbag;581041
Aynen....bildigim kadarıyla doğuş oto yoneticilerinden birisine bu bahsettigim araçtan full donanim olarak hediye etmişler...

Herhangi bir bayiye gidip, niyetinizin ciddi olduğunu belirtip sipariş vermek istediğinizi belirttiniz mi?

Çevrimdışı hakanbag

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;581043
Herhangi bir bayiye gidip, niyetinizin ciddi olduğunu belirtip sipariş vermek istediğinizi belirttiniz mi?

Henuz değil...mali açıdan biraz daha beklemedeyim...

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yalnızca 2.0 dizelinde L&K donanım seçeneğinin var olması satma imkanı daha yüksek olan yüksek hacimli dizelini biraz daha parlatma amaçlı galiba.
Aslında doğru olanda bir yerde bu.
Bende i10 almadan önce Style yerine 1.0 Manuel versiyonda Elite donanım almak istedim ama böyle bir imkanı sağlamadılar.
Elite donanımı yalnızca 1.2 4 ileri milattan öncesine ait şanzımanla sunuyorlardı benimde işime gelmedi boşunu aldım geçtim.
Şimdiler de ise i10 Go ile 1.2 Manuel Elite versiyon satışa çıkardılar üstelikte açılır tavanlı kasıt gibi.
Bu arada konusu açılmışken Super B 280 beygir motorla ne gider ya.

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Dün önce Süperb L&K aracı akabinde Honda C-RV executive yi inceledim ve her ikisi ile test sürtüşü yaptım.
L&K 180-190 bin tl C-RV ise 150-160 bin tle aralığında opsiyon yüklemelerine göre bu aralıkda onyayan 2 araçtan Süperb e kesinlikle para verilmez donanımı kesinlikle 20 bin tl daha ucuz olup Suv bir 1.6 dizel motor C-RV ile mukayese edilmez.C-RV nin kusuru manuel el freni ve açılmayan cam tavanı lakin L&R Süperb ise her şeyi ile kusur o fiyata o aracı almak bence kimse kusura bakmasın ama aptallık.

Çevrimdışı RED SUPERB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Siz insanların almak istediği arabayı almanın aptallık olduğunu ne hakla söylüyorsunuz ve bunun ne faydası var çok merak ettim. Biraz kedi ciğer durumu olmuş :)

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RED SUPERB;582541
Siz insanların almak istediği arabayı almanın aptallık olduğunu ne hakla söylüyorsunuz ve bunun ne faydası var çok merak ettim. Biraz kedi ciğer durumu olmuş :)

Aziz Nesin'in malum sözüne ve memleketin haline istinaden söylemiştim ve Aziz Nesin dahi pişman olmuştu ilk sözünü sarf ettiğine zira rakamsal mukayesesinin az olduğu kanaatine varmıştı akabinde.

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yalan yok o kadar param olsa hatta standart bir 3.20 D F30 almak yerine , 2.0 TDi 245 beygir Vw Passat SW alırım , yanlaya yanlaya binerim.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;582540
Dün önce Süperb L&K aracı akabinde Honda C-RV executive yi inceledim ve her ikisi ile test sürtüşü yaptım.
L&K 180-190 bin tl C-RV ise 150-160 bin tle aralığında opsiyon yüklemelerine göre bu aralıkda onyayan 2 araçtan Süperb e kesinlikle para verilmez donanımı kesinlikle 20 bin tl daha ucuz olup Suv bir 1.6 dizel motor C-RV ile mukayese edilmez.C-RV nin kusuru manuel el freni ve açılmayan cam tavanı lakin L&R Süperb ise her şeyi ile kusur o fiyata o aracı almak bence kimse kusura bakmasın ama aptallık.
Yorum yapmak istemiyorum ama karşılaştırma yaptığın her iki araçta çok farklı kulvarlarda yarışıyor , karavana yani.
Honda CR-V tipik bir SUV olarak kütük gibi süspansiyonlara sahip olacak ki Super B almadığına pişman olacaksın.
D Segmentin de Ford Mondeo ve Super B yada fahiş fiyatlı A4 veya Airlii Mercedes C harici hiçbir model o bulutların üzerinde gitme efektini sana veremez.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı RED SUPERB

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;582542
Aziz Nesin'in malum sözüne ve memleketin haline istinaden söylemiştim ve Aziz Nesin dahi pişman olmuştu ilk sözünü sarf ettiğine zira rakamsal mukayesesinin az olduğu kanaatine varmıştı akabinde.

Aziz Nesin kurtaramadı memleketi, sen kurtarırsın belki :)