škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Transfer süresi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba. 2016 octavia 1.2 tsi için beklemedeyim. Bayi haziran sonunu bulur diyor. Daha öncede 15-20 arası demişti. Mevcur Aracımıda sattım. Sorum şu şekilde olacak: aracın Gemi ile transfer edilip Gümrüklerden giriş yapması kaç gün sürüyor? Bu konuda tecrübesi olan var mı?

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun aracınız.kazasız belasız.

Çevrimdışı ssdd

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yükleme yapıldıktan sonra tahmini olarak 10 gün içerisinde bayide olur

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yükleme ifadesini kullanmiyorlar. Transfer sürecinde diyorlar. Kafam çok karışık temmuz'u bulmasından korkuyorum. Cevap için teşekkür ederim.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun.sabirsizlanmakta haklisiniz.ama araç geldikten sonra bayiye ilk geldiğinde sizde yanında olun.size muhtemelen aracın vin kodunun yazıldığı kağıt verilmiştir.onu kontrol edin.tirla gelecekse indilirken sağa sola değmiş olabilir buna bakın.bastan aşağı kaportaya bakın.gule gule kullanın

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Tavsiyeniz ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ancak bana vın kodu diye herhangi bir bilgi vermediler. Sadece proforma fatura var onun üzerinde de Şase no ile motor no var. Acaba vın kodu bunlardan birimidir. Ayrıca net bir tarih verseler aracın geleceği gün gider yanında olurum. Acaba başka bayilere mi baksam araçtan ellerinde var midir diye.

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet proformadaki şasi nosunu kasdettim.ön camın sol alt köşesinde yazar.bunu niye söylüyorum olurya size gelen araç istemeden veya isteyerek değişebilir.
Bayi ile konuşun gelince beni arayın gelicem diye ararlar.ben öyle yaptım arattirdim ve aracı gelir gelmez gordum.cok ufak bir çizik dahi olsa güzel indirim yaparlar.
Başka bayilere bakabilirsiniz tabide ama bu araç sizin için getirtiliyor (ha eninde sonunda gelecek) yok ben vazgeçtim derseniz giciklik yapıp nakliye felan isteyebilirler mi acaba...

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benimde araç St nin dediğine göre 20-25 i arasında gelecekmiş  aynı partide olabilir araçlarımız  bence garanti olsun diye haziran sonu demişlerdir

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

22 Mayıs gibi Skoda fabrikası 2017 model üretimlere geçti. Araçta ufak tefek iyileşmeler olmalı. Şasi (VIN) numarasının sondan 8. harfi H ise 2017, G ise 2016 modeldir. (Bizdeki mevzuatta takvim yılı esas alındığından 2016 diye satılıyor, başka pazarlarda 2017 halbuki)

Geçen yıl aracımı alırken bu olayın farkında değildim, benden de kaynaklanan nedenlerle iş biraz gecikti ama sonunda 2016 spek 110PS araç aldım. Bazen gecikmesi iyi olabiliyor yani. :) Iphone için Skoda app var, şasi numaranızı oraya girerseniz imal tarihi görünür. Benimki 10 Haziran 2015 üretimi idi, 3 Temmuz'da ruhsatı çıkmıştı ve teslim almıştım. Süre için bir fikir verebilir.

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevaplar için teşekkür ederim. Bugün aradılar araç yarın (salı-14 haziran)Gümrükten geçecekmış. Pazartesi(20 haziran) teslim ederiz diyorlar. Şase numarasına da baktım 2016 model görünüyor.

Teşekkür ederim Cagatay bey. Sizin dediğiniz gibi çıktı sanırım. Aynı parti arabalar. 20si teslim tarihi. Umarım pişman olmam-olmayız.

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çağatayozkan benim araba için Gümrükte oldugu bilgisi verildi bayi tarafindan. Sen nereden bakiyorsun limanda olup olmadığına. Ben de kontrol edeyim.

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
http://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Volkswagenim.aspx

sıpariş kodu girilerek bakılıyor
onun dışında üyelik almak gerekiyor özelden sıpariş kodu ve soyadınızı belirtirseniz ben bakabilirim

Çevrimdışı Ergunn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cok teşekkür ederim. Biraz once aradılar . Surec netlesti. Gümrükten çıkmış  cuma günü teslim alacağım. Bu arsda size de sorayım optimal pakette cruise control adaptif mi?

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
açıkçası hiç bilgim yok benim araç gelince St ye sorarım

Çevrimdışı Zafer1979

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cagatayozkan;580040
http://binekarac.vw.com.tr/Volkswagenim/Volkswagenim.aspx

sıpariş kodu girilerek bakılıyor
onun dışında üyelik almak gerekiyor özelden sıpariş kodu ve soyadınızı belirtirseniz ben bakabilirim

merhaba, bu adresten skoda sperb aracımın nerede olduğunu sorgulayabilirmiyim.