škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33585

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION] difüzör hakkında bilgi verir misiniz?    
Forum üyelerinden difüzör düşününler  bu difüzör hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;599938

şahsen bence çok agresif. ben tek parça siyah tercih ederdim ki öyle düşünüyorum. Yada o kısmı mat siyah kaplatmayı düşünüyorum parça takmadan.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fırsat olsa bende o kısmı mat siyah cast folyo ile kaplatıp deneyeceğim ama bi türlü gidemedim ajansa.  bir de ön panjurun metalik kısmını kaplatacağım.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
bu model fena değil ama monte carlo olanı yapılsın bir de ona bakalım önceliğim monte carlo modeli

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben sevdim açıkçası. Adi durmuyor . Monte carlo yerine bile düşünebilirim . Merak ettiğim şey sahte egzos çıkışları adi duruyor mu resimden çıkaramadım

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;599938

Difüzör u antalya da bi aksesuarcı dan aldım. Çoğu arabaya oluyor ama spoiler den sonrada difüzör le ilgili bi çalışmada yapılacak. İnşallah

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;599962
Difüzör u antalya da bi aksesuarcı dan aldım. Çoğu arabaya oluyor ama spoiler den sonrada difüzör le ilgili bi çalışmada yapılacak. İnşallah

Difüzörün de monte carlo çalışmasını yaparsanız çok iyi olur bir çok kişi difüzör bekliyor

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;599878
Ön lip dahil tüm parçalar orjinal zaten. Hiç olmasa mı daha güzel olur demek istediniz anlamadım. Fotolarda nasıl bilmiyorum ama gerçeği benim bile beklediğimden iyi durdu açıkçası.

Hocam Köpek balığı antenide serviste mi yaptınız?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;599982
Hocam Köpek balığı antenide serviste mi yaptınız?

Yok canım onu ben kendim yaptım [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben herşeyin orjinali seven bi insan olarak kırmızı Fabia daki diffizörü beğenmedim. Orjinal aksesuar mühendisler tarafından tasarlanır. Bizim hesap edemediğimiz bir çok etken hesaba katılıp tasarlanmıştır. Bu tip parçalar görüntünün yanında aero açısından da önemli olduğundan kesinlikle yan sanayi tercih etmen şahsen. Ama zevk meselesi ve zevk aşırı göreceli bir mesele..

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;599987
Ben herşeyin orjinali seven bi insan olarak kırmızı Fabia daki diffizörü beğenmedim. Orjinal aksesuar mühendisler tarafından tasarlanır. Bizim hesap edemediğimiz bir çok etken hesaba katılıp tasarlanmıştır. Bu tip parçalar görüntünün yanında aero açısından da önemli olduğundan kesinlikle yan sanayi tercih etmen şahsen. Ama zevk meselesi ve zevk aşırı göreceli bir mesele..

Evet haklısın çok güzel herkez ister orjinal parça kullanmak ama getirmesi bi dert parası bi dert kusura bakma da bi difüzörede 900 tl verememm

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
[/url][/IMG]

böyle piona black yapsam difüzörü nasıl bencee güzel

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence iyi duruyor. Monte carlo yu yapacak olsalar çoktan yaparlardı ilgilenmiyorlar pek anladığım. Bu egzos çıkışlar ı metal mi yoksa plastik mi ?.  Bide kaça aldınız sorması ayıp

Çevrimdışı SKODAFABIA3

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;600012
Bence iyi duruyor. Monte carlo yu yapacak olsalar çoktan yaparlardı ilgilenmiyorlar pek anladığım. Bu egzos çıkışlar ı metal mi yoksa plastik mi ?.  Bide kaça aldınız sorması ayıp

Dediğiniz gibi bence de ilgilenmiyorlar.2015 ilk çeyreğinde cikan bi araba 2 sene olacak kisa sure sonra bir cok aksesuar vs bulabilmemiz lazımken hicbir sey bulamıyoruz.

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;599878
Ön lip dahil tüm parçalar orjinal zaten. Hiç olmasa mı daha güzel olur demek istediniz anlamadım. Fotolarda nasıl bilmiyorum ama gerçeği benim bile beklediğimden iyi durdu açıkçası.

Güzel olmuş allah tadını aldırsın [emoji4]

Ama ön tamponda hiç olmasa daha iyi çünkü tamponum uçlarında sonradan yapışma bir parça olduğu belli oluyor onu sevmiyorum
Biraz zevk meselesi yarın kısmet ise bende bayiden aracımı teslim alacağım alınca aranıza resmi olarak katılacağım [emoji4]