škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33608

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turksoy41

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fibersanankara.net teki fabia III spoiler siparişini nasıl verebiliriz daha önce veren oldu mu fiyatı ne kadar acaba  ?

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turksoy41;582640
Fibersanankara.net teki fabia III spoiler siparişini nasıl verebiliriz daha önce veren oldu mu fiyatı ne kadar acaba  ?

Merhaba. Ben arayıp sorduğumda ellerinde hazır kalıp olmadığını o yüzden araç üzerinde çalışıp yapabileceklerini söylediler.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Turksoy41;582700
Resim onlara ait değil mi ?
Onlara ait o araç satılıktı bir ara malum sitede sordum 800tl ye yaptırdım demişti

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;582568
Arkadaşlar orijinal monte carlo parçam geldi serviste şuan ama yoğunluktan bu kadar heyecanlı olmama rağmen gidip bakamadım bile daha.. En yakın zamanda resimleri buraya atarım inşalla..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba son durum nedir? Merakla beklemedeyiz :D

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar dün servise gittim, parça gelmiş kuzu kuzu yatıyor.. Bildiğiniz orijinal monte carlo parçası.. Ancak ben piano Black bekliyodum parça boyasız gelmiş.. Yoğunluktan dolayı da bayram sonrasına kaldı maalesef.. Takar takmaz resimleri buraya atacam. Bu arada araç beyaz aynalarım kırmızı. Servis kırmızı yapalım dedi ama bence olmaz. Sizce beyaz mı kırmızı mı piano Black mi yapsam? :/

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;582766
Arkadaşlar dün servise gittim, parça gelmiş kuzu kuzu yatıyor.. Bildiğiniz orijinal monte carlo parçası.. Ancak ben piano Black bekliyodum parça boyasız gelmiş.. Yoğunluktan dolayı da bayram sonrasına kaldı maalesef.. Takar takmaz resimleri buraya atacam. Bu arada araç beyaz aynalarım kırmızı. Servis kırmızı yapalım dedi ama bence olmaz. Sizce beyaz mı kırmızı mı piano Black mi yapsam? :/

Bence piano black yaptırın, kırmızı çok sırıtır.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: batuhanbugra;582771
Bence piano black yaptırın, kırmızı çok sırıtır.

Bence de.. Kırmızı çok sırıtır orda, beyaz da belli belirsiz olur..

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;582772
Bence de.. Kırmızı çok sırıtır orda, beyaz da belli belirsiz olur..

Aynen öyle piano black çok yakışacaktır :)

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar.
Öncelikle herkezin bayrami mubarek olsun. Difuzor olayina kendi cozumumu paylasmak istedim resimde fazla belli olmuyor ama musait zamanda daha iyi fotolari cekip paylasicam.
https://1drv.ms/i/s!Al2XB7fNDmFzlk0EdGpVcS82vsRf

« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2016, 17:11:19 Gönderen: Feyzun »

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;583046
https://1drv.ms/i/s!Al2XB7fNDmFzlk0EdGpVcS82vsRf

Feyzun kardeşim öncelikle iyi bayramlar. Difüzörünün fotosunu paylaşmışsın ancak tam anlamıyla bir kaç tane daha foto paylaşırsan seviniriz. Yakından çekim olsa daha güzel olacak. Paylaştığın resimde tam anlamıyla belli olmuyor. Birde nereden temin ettin ? ücreti ne kadar ? Montaj hakkında da bilgi verirsen bizler için daha iyi olur. Şimdiden teşekkürler...:ok:

Çevrimdışı Feyzun

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar yarin cekicem resimleri kisaca aciklama yapayim size bu difuzor bu arabanin degil.
Difuzor satan bir firmada bir suru secenekden deneyerek buldum.
Montaji , boyasi , izgarasini ben ekleyip yaptim.
Fiyati hepsi dahil 140 tl oldu.
Daha oncesinde ankarafibersanla gorustum yan marsbiyeller ve difuzor icin boyasiz haliyle 900 tl istedi. ilk defa arabayla ugrasmadigim icin bu fiyatlar bana acayip ucuk geldi. Arkadaslar bu fiyatlara  sakin yanasmayin derim . Resimleri paylasdigimizda detaylica konusuruz

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Feyzun;583087
Arkadaslar yarin cekicem resimleri kisaca aciklama yapayim size bu difuzor bu arabanin degil.
Difuzor satan bir firmada bir suru secenekden deneyerek buldum.
Montaji , boyasi , izgarasini ben ekleyip yaptim.
Fiyati hepsi dahil 140 tl oldu.
Daha oncesinde ankarafibersanla gorustum yan marsbiyeller ve difuzor icin boyasiz haliyle 900 tl istedi. ilk defa arabayla ugrasmadigim icin bu fiyatlar bana acayip ucuk geldi. Arkadaslar bu fiyatlara  sakin yanasmayin derim . Resimleri paylasdigimizda detaylica konusuruz

Merakla bekliyoruz.:ok: