škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33550

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle merhabalar arkadaşlar hayırlı Ramazanlar..
Fabia III araçlarımız için arka difüzör araştırması yapıyorum. Benim gibi yaptırmayı düşünen arkadaşlardan fikir almak için konuyu açtım. Öncelikle böyle bir uygulama yaptıran var mı ? Yaptıran varsa satın aldığı yer konusunda bilgi verebilir mi ?
Ayrıca Fabia 2 araçlara uygulanan difüzörler Fabia 3 araçlarımıza uygun gelir mi ? Örnek http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=33444&page=2
Şimdiden Teşekkürler...:ok:

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba ben de düşünüyordum hocam. Ankara'da Fibersan Tuning adlı bir yer bir kaç uygulama yapmış. Fakat sorduğumda ellerinde hazır kalıp olmadığı ve araç üzerinde çalışarak olacağını söylediler. Eğer imkanınız varsa yakınsaniz orada yaptırabilirsiniz.

LG-H960 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Forumca bir yere talepte bulunun derim, kalıbınız alırlar, makul fiyatla sahip olursunuz.

;) Efe polyester'i deneyin derim...

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaşlar irfan arkadaşımızın yardimlariyla bugün efe polyester ile görüştüm. Burada görüştüğüm emre beye durumu anlattim. Irfan kardeşiminde belirttiği gibi difüzör isteği olan arkadaşlar ile toplanip sipariş verdigimizde  üretim yapacaklar. Ayrica kalip almalari açısindan istanbul Ümraniye gidebilecek arkadas olursa kalıp alacaklar ve hemen hızlı bir şekilde difüzörü yapmaya baslayacaklar. Hatta kalip içün giden arkadaşa difüzör ücreti almayacaklar !!!! Gitmek isteyen arkadaşa Emre beyin şahsi telefonunu vereceğim...Bu yüzden yaptirmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir toplu halde sipariş verelim. 0554 588 15 07 TEŞEKKÜRLER. ..
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2016, 12:31:03 Gönderen: kaleli17 »

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;579824
Evet arkadaşlar irfan arkadaşımızın yardimlariyla bugün efe polyester ile görüştüm. Burada görüştüğüm emre beye durumu anlattim. Irfan kardeşiminde belirttiği gibi difüzör isteği olan arkadaşlar ile toplanip sipariş verdigimizde  üretim yapacaklar. Ayrica kalip almalari açısindan istanbul Ümraniye gidebilecek arkadas olursa kalıp alacaklar ve hemen hızlı bir şekilde difüzörü yapmaya baslayacaklar. Hatta kalip içün giden arkadaşa difüzör ücreti almayacaklar !!!! Gitmek isteyen arkadaşa Emre beyin şahsi telefonunu vereceğim...Bu yüzden yaptirmak isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilir toplu halde sipariş verelim. 0554 588 15 07 TEŞEKKÜRLER. ..

İşte budur  :ok:

Fabia III olsaydı bende şu an oraya yardırıyordum  :D

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar fiber ile yapılan lip ve difüzörlerde hem ürünler çok çapaklı oluyor, hem de adam gibi boyamıyorlar. Bu ürünlerin çok iyi zımparalanması ve astar arkasına boya yapılması lazım.

Bu anlamda işçiliği düzgün bir ürün olacaksa difüzör olayına ben de varım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fotolarım silinmiş ama ben oradan FII için olanını almıştım gayet iyiydi.

İlk gidip ücretsiz yaptıracak olan kişiden haber beklemeniz en güzeli

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;579843
Arkadaşlar fiber ile yapılan lip ve difüzörlerde hem ürünler çok çapaklı oluyor, hem de adam gibi boyamıyorlar. Bu ürünlerin çok iyi zımparalanması ve astar arkasına boya yapılması lazım.

Bu anlamda işçiliği düzgün bir ürün olacaksa difüzör olayına ben de varım.

Kardeş süper skoda sitesinse monte carlo piano black modeli var orjinal fabia 3 için .. tabi fiyati baya uçuk.  Orjonali gibi olmasa da daha önce fabia 2 sine yaptiran irfan arkadasimiz gayet memnundu. Hatta ben  Efe polyesterde çalışan emre beye whatsap uzerinden super skodada bulunan difüzörun fotoğraflarini bile attim. Forumda üye arkadasimiz emre en yakin zamanda kismetse efe polyestere gidecek kalip vermek amaciyla.. yani tabi tercih senin ama orjinaline yakin bir şey olsun diye çabaliyorum.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;579845
Fotolarım silinmiş ama ben oradan FII için olanını almıştım gayet iyiydi.

İlk gidip ücretsiz yaptıracak olan kişiden haber beklemeniz en güzeli

Irfan bey kismetse foruma üye olan istanbul Ataşehir se oturan arkadaşımız emre bey inşallah gidecek kalip icin bugün görüşecekti telefonla bende haber bekliyorum inşallah halledicez.. difüzör isteyen arkadaşlarımız da insallah bu sayede yararlanir...:gut:

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben orjinalini sipariş verdim bekliyorum bugün yarın servise gelir.. takınca resimleri atarım burdan..

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;579896
ben orjinalini sipariş verdim bekliyorum bugün yarın servise gelir.. takınca resimleri atarım burdan..

Öncelikle hayırlı olsun .. Nereden ve ne kadara sipariş ettiniz Öğrenebilir miyiz ? Teşekkürler..

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;579909
Öncelikle hayırlı olsun .. Nereden ve ne kadara sipariş ettiniz Öğrenebilir miyiz ? Teşekkürler..
servisten, orjinal monte carlo parçası.. 820 tl dediler.. yurtdışı fiyatı 350 euro.. bana da uygun geldi getirttin dedim.. gelince görecez artık.. heyecanla bekliyorum..

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;579824

aynı arkadaş spoiler içinde kalıp alsın bence ikisini birden düşünüyorom.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;579943
aynı arkadaş spoiler içinde kalıp alsın bence ikisini birden düşünüyorom.

Onuda halledicez inşallah mehmet bey gelişmelerden haberdar edeceğim bu başlik altinda:gaz:

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;579944
Onuda halledicez inşallah mehmet bey gelişmelerden haberdar edeceğim bu başlik altinda:gaz:

aslında super skoda sayfasında satılan ürünleri üretecek yere göstermek lazım.