škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33663

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Forum yöneticisi ile şuan irtibattayım kendileri yüncüler otoya konu ile ilgili mesaj atmış. Yani talep olursa sipariş verebilirler mi diye. Eğer olumlu dönüş olursa yeni bir başlık açalım.

Ayrıca bana da çok mantıksız geldi kalıp için aracın 4-5 gün bekletilmesi, sonuçta yeni bir araç yapmıyorlar :) Bir de bugüne kadar şunu anladım arkadaşlar eminim siz de farkındasınızdır. Her şeyin orjinali başka :) Arabamı satın aldıktan sonra kendim şunları ekstradan orjinal olarak aldım hepsi de cukk diye oturdu ve kendini gösterdi.

-Ön ve arka kauçuk paspaslar
-Arka orta kauçuk paspas
-Kauçuk Bagaj Havuzu
-ön ve arka Çamurluklar
-Multi medya tutacağı
-Ön ve arka krom kapı eşikleri

bunların hepsi orjinal ve yüncüler otodan aldım

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583721
Forum yöneticisi ile şuan irtibattayım kendileri yüncüler otoya konu ile ilgili mesaj atmış. Yani talep olursa sipariş verebilirler mi diye. Eğer olumlu dönüş olursa yeni bir başlık açalım.

Ayrıca bana da çok mantıksız geldi kalıp için aracın 4-5 gün bekletilmesi, sonuçta yeni bir araç yapmıyorlar :) Bir de bugüne kadar şunu anladım arkadaşlar eminim siz de farkındasınızdır. Her şeyin orjinali başka :) Arabamı satın aldıktan sonra kendim şunları ekstradan orjinal olarak aldım hepsi de cukk diye oturdu ve kendini gösterdi.

-Ön ve arka kauçuk paspaslar
-Arka orta kauçuk paspas
-Kauçuk Bagaj Havuzu
-ön ve arka Çamurluklar
-Multi medya tutacağı
-Ön ve arka krom kapı eşikleri

bunların hepsi orjinal ve yüncüler otodan aldım

Kesinlikle katılıyorum.:gut:

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
..veeee sonunda! Diğer parçalar da yolda..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Maşallah diyelim çok yakışmış. Ne kadara yaptırdınız

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
çok güzel olmuş maşallah güle güle kullanın inşallah

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583777
çok güzel olmuş maşallah güle güle kullanın inşallah

Sonunda gördük . Foto çekimi biraz düşük kalite olsa da ne düşünüyorsun Gökhan ? Yorumunu alayım uzun uzun..

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Açık konuşmak gerekirse ben beğendim gerçekten orjinalin hali başka, inanın bir çok difüzör inceledim acaba bizimkine uyar mı diye, (İbiza, i 20, corsa, fiesta, polo hatta bizim segmentin dışındaki daha bir çok araç) ama hiç birinin bu şekilde uyacağını düşünmüyorum. İmkanım olsa hiç uğraşmadan tüm servilseri arar ben de istetirdim. Hatta arkadaş sanırım Elağız bayisinden sipariş etmiş. Ama fiyatı bana göre çok fazla 850 tl ona veremem. O kadar verebilecek olsam önceliğim görsel destekli arka park sensörü olurdu. Şuan için tek umudum toplu sipariş için verilecek uygun bir fiyat. Hala cevap gelmedi yüncülerden bu konu hakkında

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583790
Açık konuşmak gerekirse ben beğendim gerçekten orjinalin hali başka, inanın bir çok difüzör inceledim acaba bizimkine uyar mı diye, (İbiza, i 20, corsa, fiesta, polo hatta bizim segmentin dışındaki daha bir çok araç) ama hiç birinin bu şekilde uyacağını düşünmüyorum. İmkanım olsa hiç uğraşmadan tüm servilseri arar ben de istetirdim. Hatta arkadaş sanırım Elağız bayisinden sipariş etmiş. Ama fiyatı bana göre çok fazla 850 tl ona veremem. O kadar verebilecek olsam önceliğim görsel destekli arka park sensörü olurdu. Şuan için tek umudum toplu sipariş için verilecek uygun bir fiyat. Hala cevap gelmedi yüncülerden bu konu hakkında

Aynı düşüncedeyim kardeşim bende. Hayırlısı bakalım artık. Baya üzerinde duruyoruz. İnşallah bir sonuç alırız.:ok:

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583797

İnternette dolaşırken denk geldi bu da :) sizce nasıl?

ateş ediyo beeeeeeeeeee:gut:

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim. Fotolar kalitesiz evet. Samsung S6 edge plus vardı sattım eski iPhone 5ime döndüm çünkü (diffisör çok pahalıydı) [emoji23] şaka bi yana evet çoğu kişiye göre pahalı ama ben orjinal ürün ile yan sanayinin farkını çok iyi tecrübe etmiş biri olarak ve ilk arabam olduğu için paraya kıydım artık. Sadece bu da değil Monte Carlonun tüm body kitini istedik. Bu diffizörü isterken doğuş oto bayiyi aramış. Bu parça Türkiye uyumlu değil niye istediniz demiş. Müşteri istiyo demişler. Ve sanırım ilk getiren biz olmuşuz. Boya montaj dahil 890₺ tuttu ama hiç gözüme gelmedi arkadaşlar. Hele ön lip yan spoiler ve tavan spoileri de gelsin, belki bi de arabayı kırmızı kaplama yaparım işte o zmn orjinal jantlar kalacak. Bi de orjinal park sensörü düşünüyorum. O da 900₺ gibi bişeymiş. Ayrıca sizce alt tarafa hem çeki demirini de yok etmek için egzoz yaptırayım mı?

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583797

İnternette dolaşırken denk geldi bu da :) sizce nasıl?

Difüzör dediğin böyle olacak. Bayıldım tasarıma.

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;583828
Difüzör dediğin böyle olacak. Bayıldım tasarıma.

Photoshop sanırım bu. Uygulanınca bu kadar düzgün olursa tabi yakar.. :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;583721

Yüncüler konuyu araştırıp, bana bilgi verecek. Yanıt geldiğinde sizi de haberdar ederim:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...