škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33592

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke keşke... her gün bekliyorum bakalım nasip. [MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]  çok güzel olmuş arabanız. Güle güle kullanın inşAllah. Darısı bizim başımıza(özellikle difüzör :)  )
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2016, 22:58:45 Gönderen: FabiaYarışMavisi »

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;599803
Keşke keşke... her gün bekliyorum bakalım nasip. [MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]  çok güzel olmuş arabanız. Güle güle kullanın inşAllah. Darısı bizim başımıza(özellikle difüzör :)  )

Teşekkür ederim kardeşim. Ankara'da olsaydım emin olun kalıp için parçaları verirdim montajdan önce ama maalesef çok uzaktayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anlamadığım araba piyasa çıkalı nerdeyse 2 yıl olacak hala üreten olmadı. Başlarda model yeni olduğu için henüz yapmadık diyorlardı ama hala yapan denk gelmedi ben de sürekli araştırıyorum ama tam uyumlu olan yok yani bizim fabia 3 e özel. Polo var, İbiza var, İ20 var, corsa var, fiesta var kısacası bizim segmente olan ve yeni modelleri çıkan tüm arabaların var...

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş.

Aracın önden fotosunu koyabilir misiniz rica etsem

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;599761

Monte Carlo diffisör, ön lip ve tavan spoileri.. yan marşpiyeller kaldı onu da bekliyoruz..

Arka tampon eki çok başarılı olmuş [emoji1319]
Fabia 3 ün arka kısmını pek sevmiyorum güzel göstermiş ama ön eklerin kenarı belli olduğu için orjinalini daha başarılı duruyor ama vrs tampon vs gibi bir işlem uygulamak daha güzel olur diye düşünüyorum  varım böyle bir durum acaba ?

Çevrimdışı tugkancelebi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;599821
Anlamadığım araba piyasa çıkalı nerdeyse 2 yıl olacak hala üreten olmadı. Başlarda model yeni olduğu için henüz yapmadık diyorlardı ama hala yapan denk gelmedi ben de sürekli araştırıyorum ama tam uyumlu olan yok yani bizim fabia 3 e özel. Polo var, İbiza var, İ20 var, corsa var, fiesta var kısacası bizim segmente olan ve yeni modelleri çıkan tüm arabaların var...

Skoda konusunda bu dediğiniz için gerçekten parça üretimi Yok beden anlamış değilim sahibinden de Polo yazınca milyon tane parça çıkıyor fabia da çok çok sınırlı [emoji24]

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tugkancelebi;599861
Arka tampon eki çok başarılı olmuş [emoji1319]
Fabia 3 ün arka kısmını pek sevmiyorum güzel göstermiş ama ön eklerin kenarı belli olduğu için orjinalini daha başarılı duruyor ama vrs tampon vs gibi bir işlem uygulamak daha güzel olur diye düşünüyorum varım böyle bir durum acaba ?

Ön lip dahil tüm parçalar orjinal zaten. Hiç olmasa mı daha güzel olur demek istediniz anlamadım. Fotolarda nasıl bilmiyorum ama gerçeği benim bile beklediğimden iyi durdu açıkçası.

Alıntı yapılan: smtcglr;599845
Öncelikle elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş.

Aracın önden fotosunu koyabilir misiniz rica etsem

Teşekkürler.
Az kaldı araç tamamlansın tam olarak bi başlıkta toparlayacam.

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar. Fabia 3 kullanicisiyim çoğu yere baktım spoiler yok biz bi çalışma yapıyoruz inşallah 1 hafta sonra bitmiş olcak cunki araç üstünde çalışıyoruz her zaman fırsat olmuyor. Bi kaç resim atacağım. Yaptıktan sonra isteyen arkadaşlarada yapacağız.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;599901
Merhaba arkadaşlar. Fabia 3 kullanicisiyim çoğu yere baktım spoiler yok biz bi çalışma yapıyoruz inşallah 1 hafta sonra bitmiş olcak cunki araç üstünde çalışıyoruz her zaman fırsat olmuyor. Bi kaç resim atacağım. Yaptıktan sonra isteyen arkadaşlarada yapacağız.

Merakla fotoğraf bekliyoruz :D

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 05 Aralık 2016, 21:35:50 Gönderen: Fabia3-spoiler »

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Telefonla olmadı heralde eve gidince bilgisayardan atarım inşallah. Telefonla yapamadım

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aslında linkte sorun yok. Sadece buradan doğru ön kodlar seçilmemiş. Mesajınızdan alıntıla yapıp adresi alıp düzelterek mesaja ekliyorum.

Ürüne emek verdiğinizin farkındayım ancak çok hoş durduğunu söyleyemeceğim. Özellikle orta kısımdaki hareket benim zevkime hitap etmedi.

« Son Düzenleme: 05 Aralık 2016, 17:10:11 Gönderen: -CND- »

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Henüz bitmiş değil hatta başlangıç diyebilirim cunki monte carlo modelini yapacağız. Bu resim yaparken öyle çekmiştim.