škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 arka difüzör hakkında YARDIM !!!

kaleli17 · 160 · 33546

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION] bence de piyano black daha güzel olmuş, mümkünse madem spoiler yapabiliyorsunuz bence difüzör de yapabilirsiniz

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;600041
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION] bence de piyano black daha güzel olmuş, mümkünse madem spoiler yapabiliyorsunuz bence difüzör de yapabilirsiniz

Difüzöre bu kadar ilgi olacağını bilmiyordum ben ilk spoiler den başlayalım dedim. Sonra devam ederiz demiştim. Evet arkadaşlar araç olmadan hiç birşey olmuyor benim zamanım var çekiyorum aracı üstünde çalışıyorlar. Yakın zamanda spoiler bitmek üzere.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia3-spoiler;600067
Difüzöre bu kadar ilgi olacağını bilmiyordum ben ilk spoiler den başlayalım dedim. Sonra devam ederiz demiştim. Evet arkadaşlar araç olmadan hiç birşey olmuyor benim zamanım var çekiyorum aracı üstünde çalışıyorlar. Yakın zamanda spoiler bitmek üzere.

Bunun için özel başlık açtık :) Bence hemen spoileri bitirip difüzör işine bir el atın. Forumda bu konuda beklentisi olan çok arkadaş var. Siz de açılan başlıktaki yorumları okuduysanız fark etmişsinizdir. Kolay gelsin iyi çalışmalar

Çevrimdışı Fabia3-spoiler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
uçlar plastik. antalyada eski sanayide bir aksesuarcıdan aldım fiyat 250 tl.

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bnde bi kaç yere yazdım difüzör için.. insaalah dönerler .

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;599845
Öncelikle elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş.

Aracın önden fotosunu koyabilir misiniz rica etsem

Biraz geç ama kusura bakma [emoji4]

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]. Cok guzel olmus su panjur cercevesi de siyah olsa on numara olur sanirim. [emoji106]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
@Sathoriani sizin aracın difüzörü de harika (sonuçta orjinal) ben de onu çok beğeniyorum. Hala yapan olmadı sizin yerinizde olsam bu işi fırsata çevirirdim. Aynısından yaptırır piysaya sürerdim :)  

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]  ön lip orjinal mı ? nerden kaça temin ettin. :)

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;605751
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION]. Cok guzel olmus su panjur cercevesi de siyah olsa on numara olur sanirim. [emoji106]

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siyah yapmayı düşünmüyor değilim. [emoji4]

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;605757
@Sathoriani sizin aracın difüzörü de harika (sonuçta orjinal) ben de onu çok beğeniyorum. Hala yapan olmadı sizin yerinizde olsam bu işi fırsata çevirirdim. Aynısından yaptırır piysaya sürerdim :)  

Bahara doğru kalıp çıkartıp talebe göre sipariş toplayabiliriz. Amaç para kazanmak değil. Amaç arkadaşlar da orjinal parçalara daha uygun fiyatlarla sahip olsun.

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=9210]Sathoriani[/MENTION] Hocam valla çok iyi olur uygun difüzör bulamadım maalesef hiçbiri orjinal durmuyor sırıtıyor. Eğer orjinal kalıptan yapılırsa bir çok arkadaş faydalanır orjinali abartılı bir şekilde pahalı, Takipteyiz ilk sipariş benden :)

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Artan hammadde maliyetleri ve ürün başına yansıtılacak kalıp maliyeti göz önüne alındığında, yeni yapılacak ürün 5-6 ay önce orjinalini pahalı diye almadığımız fiyatlara yakın olacaktır.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 11:06:24 Gönderen: -CND- »

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14576]Fabia3-spoiler[/MENTION]  spoiler tamamlandı mı acaba?