škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia sipariş yanlışı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese merhaba. Yaklaşık 3 aydır sipariş verdiğim 1.6 tdı style manuel octi mi bekliyordum araca opsiyon olarak 17 teron jant krom cam çerçevesi ve karartmalı cam ekletmiştim .Bugün aradılar araç pazartesi günü elinizde olur dediler fakat siparişimizde bir yanlışlık olmuş ve araç istediğimiz opsiyonlarda fakat manuel değil otomatik dsg olarak geçilmiş ve öyle üretilmiş. İlk başta sinirlensemde dün arkadaşımın dsg leon unu sürdükten sonra acaba bende mi dsg alsaydım demiştim ve bu haber çıktı bugün. Bunun üzerine bayi araca garanti uzatımı ekletme ve skodadan ful kasko dahil 91.600 e kadar indiler.Sizce bu fiyat nasıl kendimi 85-86 ayarlamıştım fakat böyle bir durum oluştu siz ne dersiniz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Max 90 bine ok deyin.ama aşağısı için zorlayin..

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bende Skoda araçlarından birini düşünüyorum, Yalnız şunu söylüyeyim DSG şanzımandan arıza vs çıkıyormuş, iyi bir araştırıp öyle karar vermelisiniz bence ...

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dediğiniz gibi arıza olayından dolayı garantiyi ücretsiz uzattırdım 5 yıl olucak. Fiyat içinde epey pazarlık ettik aracın normalde fiyatı 96.800 oluyor en son bu fiyata düştü zorla ve yapabildiğimin en iyisini yaptım dedi. Ama bakalım araç gelsin biraz daha zorlucam.

Birde manuel araç varmış fakat istediğim üç opsiyonun hiçbiri olmadığı gibi birde içi maun kaplama o yüzden onu düşünmedim

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence dsg oldugu iyi çünkü rahatlığı aşırı derecede.
Fiyat olarak elinden gelen son değildir.arac geldikten sonra ben zor duruma düşecem fln deyin bilmiyorum artık ama uğraşın işte.cigerlerini sökün ;)

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bence iyi olmuş çünkü artık millet rahata alıştığı için yavaş yavaş otomatik yaygınlaşmaya başladı. Eğer fiyatı da uygun geliyorsa dadından yenmez o octi. ;)

Alıntı yapılan: 3806;580286
Bence dsg oldugu iyi çünkü rahatlığı aşırı derecede.
Fiyat olarak elinden gelen son değildir.arac geldikten sonra ben zor duruma düşecem fln deyin bilmiyorum artık ama uğraşın işte.cigerlerini sökün ;)
[MENTION=13231]3806[/MENTION] doğru söylüyor. Bence de elinizden geleni yapmaya çalışın borca harca çok gireceğinizden bahsedin suçu atın gitsin onlara. :)
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2016, 20:06:18 Gönderen: Tamer06 »

Çevrimdışı AlperKoPat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akşam mahmutbey gişelere gelmeden tamamı skoda dolu bir tır yolun ortasında yolu kapatmış ama devrilmemiş duruyordu. İkinci römork yola paraleldi neredeyse. Diyeceğim o ki bu aralar yok sipariş yanlış yok öyle oldu yok böyle oldu mide bulantısı yapar. Foruma yeni konu açmam gerekir mi diye düşünmedim değil. Amacım kimseyi karalamak değil, lakin 0 km şanzımanı değişmiş bir araba sahibi olarak dedim ki benden söylemesi...

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gerçekten iyi fiyat vermişler, ama siz genede biraz daha aşağı zorlamya bakın

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Garantiyide uzattığınız için dsg konusuna çok kafanızı takmayın derim, rahatlığıda cabası. İstemeden de olsa yakaladığınız fiyat avantajını kaçırmayın...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AlperKoPat;580289
Bu akşam mahmutbey gişelere gelmeden......

Sizin anlattiginiz gibi bir olayı birkaç kişiden daha duymuştum .ya bu firmalara da güven kalmadı kardesim.adamlar tokatlayacak adam arıyor ne kdr kötü bir durumdayız .
Bide bunların ikinci el satma durumlarida var.bilindik markalara gidip ikinci el aliyorsun ama mazisi kötü çıkıyor aracin.ama tabi alıcı bilmiyor bunu.elini yüzünü düzeltip 5 lira karla satiyorlar.kaynak satış temsilcisi arkadaşım...

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Böyle yanlışlığa kurban:)
5 yıl garanti 2500tl.
Dsg garanti kapsamında keyifle binilir.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyat avantajını arttırmak gerekir, kaçacak yerleri yok.
Hayırlı olsun..

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz düşündükten sonra sizlerinde etkisiyle almaya karar verdim arkadaşlar dediğiniz gibi hem rahat hemde garanti sıkıntısı ypk hemde 5.400 tl indirim yaptılar kendilerinden kaynaklandığı için.

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence doğru karar :gut:  , şimdiden Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmak nasip etsin.

Alıntı yapılan: octavix;580342
Biraz düşündükten sonra sizlerinde etkisiyle almaya karar verdim arkadaşlar dediğiniz gibi hem rahat hemde garanti sıkıntısı ypk hemde 5.400 tl indirim yaptılar kendilerinden kaynaklandığı için.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle