škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia sipariş yanlışı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
3-5 daha indirilebilir miydi orası aynı konu; ancak sizin durumunuz tam "her işte bir hayır vardır" durumu olmuş bence. Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok iyi indirim yapmışlar. Şartlar (!) uygunsa ben asla kaçırmam.
Liste fiyatı 93.900 olan araca en az 3.000 TL tutacak opsiyon istemişsiniz.

İndirim hikayesinin nabzını çok iyi algılamanız gerekiyor. Eğer bu indirim Sizin yoğun ısrarlarınızla yapılmış ise, sorun yok, ancak sizi arayıp, doğrudan bu fiyat geldiyse, işin içinde bir "bit yeniği" olabilir düşüncesindeyim. Sizin şevkinizi kırmak istemem, ancak memlekette çok oluyor benzer olaylar. Bence arabayı görün ve güzelce inceleyin. Kendinize güvenmiyorsanız, işi bilen biriyle gidin ve arabanın ruhsat işlemleri başlatılmadan, aracın her şeyine bakın.
Herkez bilir, çok satan marka/model araçlar için indirim almak çok çok zor oluyor. Olsa olsa, arada hatrı sayılır tanıdık yoksa, bin TL indirim alırsınız.
Şimdiden hayırlı olsun.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2016, 09:53:53 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
muhtemelen size sırada gelmiş olan hazır bir aracı teklif ettiler
muhtemelen teklif ettikleri araç sizin sıpariş ettiğiniz araç değil
sizin sıparişiniz başkasına kaymış olabilir yada gelirken hasar görmüş olabilir ve firma aracı size sunmak istememiş beklememeniz için bu formülü bulmuştur
dsg büyük rahatlık kaçırmayın alın derim

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç bizim sipariş ettiğimiz araç çünkü istediğimiz opsiyonların üçüde var ve ben heyecanlı olduğum için sipariş verildiği zamandan itibaren en az 50 kere aramışımdır araç şuan ne durumda diye fakat sipariş geçilirken manuel değil otomatik diye geçilmiş yani satış danışmanının hatası. Zaten ilk başta kabul etmedik olur mu böyle şey falan dedik adam gerçekten samimi bir şekilde gitti bayi müdürüyle kpnuştu ve aracı bize tamamen geliş fiyatına verdi birde garanti uzatımı yanında cabası ayrıca ödeme koşullrında da yardımcı oldu .Aklıma çok yattı düşündükçe . Umarım sıkıntı yaşamam hep manuel kullandım hayatta otomatik almam diyordum manuel hayali kurarken dsg li olucaz :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde yasal olarak anlaştığınız fiyata o aracı vermek zorundalar

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;580381
Çok iyi indirim yapmışlar. Şartlar (!) uygunsa ben asla kaçırmam.
Liste fiyatı 93.900 olan araca en az 3.000 TL tutacak opsiyon istemişsiniz.

İndirim hikayesinin nabzını çok iyi algılamanız gerekiyor. Eğer bu indirim Sizin yoğun ısrarlarınızla yapılmış ise, sorun yok, ancak sizi arayıp, doğrudan bu fiyat geldiyse, işin içinde bir "bit yeniği" olabilir düşüncesindeyim. Sizin şevkinizi kırmak istemem, ancak memlekette çok oluyor benzer olaylar. Bence arabayı görün ve güzelce inceleyin. Kendinize güvenmiyorsanız, işi bilen biriyle gidin ve arabanın ruhsat işlemleri başlatılmadan, aracın her şeyine bakın.
Herkez bilir, çok satan marka/model araçlar için indirim almak çok çok zor oluyor. Olsa olsa, arada hatrı sayılır tanıdık yoksa, bin TL indirim alırsınız.
Şimdiden hayırlı olsun.

Yok bizi arayıp direk şu olur demediler çünkü aracınız gümrükte ve böyle bir durum var denilince direk bayiye gittim ve yüzyüze pazarlık yaptık konuştuk ayrıca bayide tanıdıkta var o yüzden herhangi bir pürüz hissetmedim umarımda keyifle sıkıntısız bineriz:) yorumunuz ve tavsiyeniz için çok teşekkürler

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;580388
Normalde yasal olarak anlaştığınız fiyata o aracı vermek zorundalar

Araç sipariş olduğu için geldiği zamanki fiyat ve koşullar geçerli oluyor. Sipariş anında fiyatı sabitleyemiyorsunuz malesef

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;580390
Araç sipariş olduğu için geldiği zamanki fiyat ve koşullar geçerli oluyor. Sipariş anında fiyatı sabitleyemiyorsunuz malesef

Manuel fiyat için ne kadar ödeme yapacaktınız ? o fiyat üzerinden vermeleri gerekirdi burada yanlışı yapan onlar işin içine avukat ve mahkeme girerse manuel için ödemeniz gereken fiyatı öder bu aracı alırsınız çok basit ... Ancak siz işi yokuşa sürmek istemiyorsunuz anladığım kadarı ile ...

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;580393
Manuel fiyat için ne kadar ödeme yapacaktınız ? o fiyat üzerinden vermeleri gerekirdi burada yanlışı yapan onlar işin içine avukat ve mahkeme girerse manuel için ödemeniz gereken fiyatı öder bu aracı alırsınız çok basit ... Ancak siz işi yokuşa sürmek istemiyorsunuz anladığım kadarı ile ...

Ever haklısınız fakat manuel olsaydı eğer opsiyonlarla 87.200 ve kaskoyla birlikte 90-92 bin olucaktı yine ve şimdi nerdeyse aynı paraya otpmatil olucak yada arada çok az bir fark olucak halbuki liste fiyatına göre arada 7-8 bin tl fark oluyor zaten mahçup olduklarını belirterek bu fiyatı verdiler. Bunları düşünüp aracı okeyledik umarım sıkıntısız bineriz.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;580389
Yok bizi arayıp direk şu olur demediler çünkü aracınız gümrükte ve böyle bir durum var denilince direk bayiye gittim ve yüzyüze pazarlık yaptık konuştuk ayrıca bayide tanıdıkta var o yüzden herhangi bir pürüz hissetmedim umarımda keyifle sıkıntısız bineriz:) yorumunuz ve tavsiyeniz için çok teşekkürler
Otomatik olduğu için pişmanlık duymayacaksınız, kesin eminim, hatta memnun kalacaksınız. DSG kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları var, onları göz ardı etmezseniz, sorun yaşamazsınız düşüncesindeyim.
Hiç bir manuel veya otomatik şanzımanda sorun yaşamayacağınıza dair hiç bir marka garanti veremez zaten, Mercedes ve BMW dahil.... :)
Hayırlı olsun

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;580393

hukuki bir süreç olmaz. aynı siparişi tekrar girer 3 ay sonra teslim eder. sözleşme yok teslim taahhüdü yok, hepi topu bin tl kapora, onu da anında iade ediyorlar.
bence çok iyi fiyat. para da öyle haybeye gitmiyor otomatik vites araç alıyorsunuz. ikinci eli daha iyi olan bir araç. bence hayırlı olsun demek düşer herkese.

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arabanız hayırlı olsun. Bayiye gittiğinizde araç için anlaştığınızda araç parasını aracı alırkenmi veriyorsunuz. anlatığınız zaman belli bir miktar vermek gerekiyor mu?

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: AyPars;586095
Arabanız hayırlı olsun. Bayiye gittiğinizde araç için anlaştığınızda araç parasını aracı alırkenmi veriyorsunuz. anlatığınız zaman belli bir miktar vermek gerekiyor mu?

Genelde küçük bir mebla kapora olarak veriliyor ( bana 5000 TL demişlerdi ) Opsiyonlu özel sipariş istersenizde opsiyonların toplam fiyatı kadar kapora istediler benden

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bundan önce DSG yi kötüleyenlerin hep karşısında oldum '' yok siz kullanmayı bilmiyorsunuz, yapılmaması gereken hakaretleri yapıyorsunuz'' diye aracım 8600 km de 2015 in 9 ayda aldım ve dsg patladı. Şimdi düşünüyorum bunu garantiden yenilettik diyelim, 3 sene sonra aynı arızayı verdiği zaman ne yapıcam o yüzden şanzımanı yeniletip satmayı düşünüyorum daha servise gitmedim hafta sonu gidecem birde kullanıcı hatası derlerse değmeyin keyfime:(

Çevrimdışı AyPars

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;586109
Genelde küçük bir mebla kapora olarak veriliyor ( bana 5000 TL demişlerdi ) Opsiyonlu özel sipariş istersenizde opsiyonların toplam fiyatı kadar kapora istediler benden

Anladım teşekkür ederim..