škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia sipariş yanlışı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anilyucee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;586111
Bundan önce DSG yi kötüleyenlerin hep karşısında oldum '' yok siz kullanmayı bilmiyorsunuz, yapılmaması gereken hakaretleri yapıyorsunuz'' diye aracım 8600 km de 2015 in 9 ayda aldım ve dsg patladı. Şimdi düşünüyorum bunu garantiden yenilettik diyelim, 3 sene sonra aynı arızayı verdiği zaman ne yapıcam o yüzden şanzımanı yeniletip satmayı düşünüyorum daha servise gitmedim hafta sonu gidecem birde kullanıcı hatası derlerse değmeyin keyfime:(
Bakımları serviste yaptırdığınız sürece 3 sene değil 5 sene sonra da sadece işçilik ücretiyle her türlü arızanızı giderebilirsiniz
Yaşadığım için emin konuşuyorum

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;580393
Manuel fiyat için ne kadar ödeme yapacaktınız ? o fiyat üzerinden vermeleri gerekirdi burada yanlışı yapan onlar işin içine avukat ve mahkeme girerse manuel için ödemeniz gereken fiyatı öder bu aracı alırsınız çok basit ... Ancak siz işi yokuşa sürmek istemiyorsunuz anladığım kadarı ile ...

Ayıplı mal satılmamış, müşteriye yalan beyanat verilmemiş vs. Nasıl oluyorda manuel fiyatına dsg li araç vermek zorundalar diyebiliyorsunuz anlamıyorum. Ortada mahkemelik, avukatlık bir durum yok. Adamlar hatalarını kabul etmişler zaten. En kötü yeni sipariş çekilir. Siparişi alan satış danışmanı arkadaşım sistemden hiç mi bakmamış arabaya anlamak güç. Ben her gün kontrol ediyorum, bir sorun, problem var mı diye. Bazen meslektaşlarıma çok kızıyorum gerçekten.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı burak_kaan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;580414
Otomatik olduğu için pişmanlık duymayacaksınız, kesin eminim, hatta memnun kalacaksınız. DSG kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları var, onları göz ardı etmezseniz, sorun yaşamazsınız düşüncesindeyim.
Hiç bir manuel veya otomatik şanzımanda sorun yaşamayacağınıza dair hiç bir marka garanti veremez zaten, Mercedes ve BMW dahil.... :)
Hayırlı olsun

DSG kullaniminda dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle