škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçtan gelen kötü koku

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba
Yağmur yağdığında ve silecek suyunu sıktığımda havalandırmalardan kötü koku geliyor.Bu sorunu nasıl çözerim fikri olan var mı?Sanırım yağmur giderlerini temizlemeliyim ama nasıl.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
silecek ve kollarını söktükten sonra plastiği tutan 2 adet T25 torx vidayı alacaksınız, sonrasında fitili çıkarıp, plastiği de çıkardıktan sonra gördüğünüz ne varsa temizleyeceksiniz, yaprak, toprak, tortu vs...
bu arada iç ventilasyon kapağınının etrafını da yoklamayı unutmayın, muhtemelen aracınız şu durumda oradan su da alabilir çok kirliyse...
bu bölgenin 2 adet su tahliye hortumu var, 2 dış kenarda olan bu hortumlara tel şiş sokup mutlaka temizleyin.
kolay gelsin.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;580613
silecek ve kollarını söktükten sonra plastiği tutan 2 adet T25 torx vidayı alacaksınız, sonrasında fitili çıkarıp, plastiği de çıkardıktan sonra gördüğünüz ne varsa temizleyeceksiniz, yaprak, toprak, tortu vs...
bu arada iç ventilasyon kapağınının etrafını da yoklamayı unutmayın, muhtemelen aracınız şu durumda oradan su da alabilir çok kirliyse...
bu bölgenin 2 adet su tahliye hortumu var, 2 dış kenarda olan bu hortumlara tel şiş sokup mutlaka temizleyin.
kolay gelsin.

Teşekkürler yalnız iç ventilasyon kapağı neresi?

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açınca zaten görünür, sağ sileceğin hizasında, alt tarafta açıkta...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Silecek somunlarini soktum fakat okadar sıkı gecmiski civataya, cikaramadim.Bir fikri olan var mi?Birde plastigi tutan pilastik vidalar var onları kırmam gerekecek sanirim.Birdaha kullanilmayacak, bulunur mu bu plastik vidalar

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet arkadaslar islem tamam.Defalarca hava tutup supurgeyle cektim baya kirlenmis.Yalniz o plastigi tam oturtamadim cam ile arasina silikon aticam.Suyu doktum on cama on camurluklardan boşaldi.Daha once boyle olmuyordu acaba icerimi doluyordu:(İceri dolarsa nerede birikir?polen filtresinede parfum sıkacaktim sokemedim nasil sokerim.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doseme arasina vb. Ve kurumaya basladikca pis gibi kokar.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Polen filtresi kabinde bizim torpidonin altinda. Hic degismedi mi bu zamana kadar?

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;581181
Polen filtresi kabinde bizim torpidonin altinda. Hic degismedi mi bu zamana kadar?

Değişti serviste nasıl çıkardığına bakmamıştım.Onuda hallettim dün.Herkese teşekkürler baya pislenmiş yalnız:(İnşallah bir daha gelmez.