škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Dakonun yerine Bakalım Dedik Tamponu çarptık

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skodaturkeyden mesaj geldi 18 i yani yarın, iftarda ankara batıkent dakoda buluşalım diye, hanımla o taraftaydık mesajda gelince naviden ayarlayıp bulup uğradık çıkarken geri geri demirle korunan yer varmış sensör de demir üstte olduğu için tam ötmedi normalde herşeye öter kamerada yok araçta dalgınlıkla demire tamponu çarptık artık. Tampon içe göçtü sonra geri yerine geldi boya atmalarıda var, tamponda hafif yamuklukta. Moralim bozuldu hanımdanda azarı yedik, nerden çıkardın dakoyu hesabı. Sonra irfan otoyu aradım demezmi en ufak çizikte olsa tampon olayında 4-5 gün araç bizde kalır vs. Dedi. Moral iyice kötü oldu. En iyisi servise götürüp baktırayım
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2016, 21:38:27 Gönderen: Hukuki »

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;580664
Skodaturkeyden mesaj geldi 18 i yani yarın, iftarda ankara batıkent dakoda buluşalım diye, hanımla o taraftaydık mesajda gelince naviden ayarlayıp bulup uğradık çıkarken geri geri demirle korunan yer varmış sensör de demir üstte olduğu için tam ötmedi normalde herşeye öter kamerada yok araçta dalgınlıkla demire tamponu çarptık artık. Tampon içe göçtü sonra geri yerine geldi boya atmalarıda var, tamponda hafif yamuklukta. Moralim bozuldu hanımdanda azarı yedik, nerden çıkardın dakoyu hesabı. Sonra irfan otoyu aradım demezmi en ufak çizikte olsa tampon olayında 4-5 gün araç bizde kalır vs. Dedi. Moral iyice kötü oldu. En iyisi servise götürüp baktırayım

Geçmiş olsun hocam, Cana gelmesin.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun hocam, yarin bakariz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Büyük geçmiş olsun.olay üzücü ama iyi yanından bakmak lazım.tampon boyası, değişikliği vs arabanın değerini düşürmez. Çok zorda kalırsanız tamponu söktürüp, bırakırsınız hazır olunca sizi ararlar arabayı götürüp taktırırsınız. Tamponsuz araba pek estetik görünmez ama arabasız kalmaktan iyidir.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hukuki;580664

Yenge arabayı vurunca göndermedi herhalde akşam göremedik sizi

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Geçmiş olsun hocam fotoğraf paylaşabilir misiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;580844
Yenge arabayı vurunca göndermedi herhalde akşam göremedik sizi

Ya sorma moral bozuldu tabi, can sıkmakta istemedim gidip. O demirin önüne bir engel koysalarmış plastik vs, iyi olurdu esasında göremedim birşey yan aynada geriye takınca vitesi aşağı eğiliyor baya. Yorgunluk dalgınlık Aksilikler üstüste geldi. Olacağı varmış sağlık olsun

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, haliyle insanın canı sıkılıyor. Benim aracın kapısına da geçen bir çocuk bisikletiyle çarpmış, yapacak birşey yok, olacağı varmış...

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun, bu tarz şeyler hep yaşanacaktır. Büyük kaza bela yaşamayalım.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O aksam biz bile cikmadik o demirli yokusa. Keske asagidaki meydanda kalaymisin. Gecmis olsun.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;581027
O aksam biz bile cikmadik o demirli yokusa. Keske asagidaki meydanda kalaymisin. Gecmis olsun.

Keşke, esasında dediğin tarafa parkedeyim derken salaklık yaptık kolayımıza geldi. Araç büyük olunca manevrasıda geniş oluyor, kamerada olmayınca demir yüksekte olup sensör algılamayınca yan aynalar geri viteste aşağı bakınca ne bileyim her türlü şey birleşti bir şekilde kör etti beni. Tamponun üst kısmına geldi darbe bagaj kapağının hemen altına, tamponda kırılma yok ama hafif yukarı kalkmış plastik aksam bagaj kapağının kapndığı sol kısım orjinal olarak tamponla arasındaki mesafe açık darbe alan sağ taraf ise hafif kalkık olduğunda daha az açık kırılma yok az bir şey boya atması var. Boya atan yerleri rötüşladım. TAMPONUN bagaj kapağına bakan yerindeki kabarıklık fön makinesi vs. ile mi giderilir bilemiyorum. Servisede gitmek istemiyorum bu nedenle, skoda servislerini pek beğenmiyorum. Stop 2002 iyi diyorlar zaman bulursam belki uğrarım oraya. Dertsiz başa dert zaten hastam var bu aralar devamlı hacettepeye gidip gelmek zorundayım. O kadarda dikkat ediyorduk kendi nazarımızı değdirdik. Satacaktım tiguan almak için, daha sonrasında  tiguani inceleyip beğenmedim vazgeçtim satmaktan. Hayırlısı
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2016, 19:03:03 Gönderen: Hukuki »