škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarımızı nasıl ekonomik kullanabiliriz?

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;582092
Senin araba karbüratörlü mü abi?[emoji3]

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.

Yok beya benim arabada yol bilgisayari yok ondan goremiyorum.

Çevrimdışı hakan_by

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
eğer sabitlenen hız arabanın yokuş aşağı serbest salınımı ile ulaşacağı hızın üzerinde ise tüketim sıfırı görmüyor.  Altına ise görüyor. Ben sıfırı çok gördüm

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende hız sabitleyici çok sık kullanırım, yokuşa ve ayarladığım hıza göre anlık tüketim 0 oluyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;582096
@Uğur Akar @enoktakenokta peki yeni nesil araçlardaki yelken modunda nasıl anlık sıfır olurken aynı zamanda baskı balatadan ayrılıp süzüle süzüle gidiyo araç? Ateizler bunu da açıklasın[emoji23][emoji23]
Nasıl yani? Arkadan rüzgar eserse vitesi boşa mı alıyor meret? Ya da debriyaja mı basıyor? Ne demek bu yaw?!
Alıntı yapılan: hakan_by;582144
eğer sabitlenen hız arabanın yokuş aşağı serbest salınımı ile ulaşacağı hızın üzerinde ise tüketim sıfırı görmüyor.  Altına ise görüyor. Ben sıfırı çok gördüm
Boş viteste salsam rahat 90km/s' yi görür ama ben 60km/s' ye sabitlemişim. Yine de anlık tüketimde 0.0lt/100km olmuyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;582255
Nasıl yani? Arkadan rüzgar eserse vitesi boşa mı alıyor meret? Ya da debriyaja mı basıyor? Ne demek bu yaw?!

Aynen öyle yeni nesil sürüş profili seçilebilen dsgli araçlar eko modunda gazdan ayağını çektiğin anda atıyorum ekranda d7 mi yazıyo o gidiyo E yazıyo ve rölantiye iniyo araba. Tekrar gaza basınca tekrar kavrıyor. Ama anlık bu sırada 0 kalıyor

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;582257
Aynen öyle yeni nesil sürüş profili seçilebilen dsgli araçlar eko modunda gazdan ayağını çektiğin anda atıyorum ekranda d7 mi yazıyo o gidiyo E yazıyo ve rölantiye iniyo araba. Tekrar gaza basınca tekrar kavrıyor. Ama anlık bu sırada 0 kalıyor
Çok ağır küfür ederim o yeni nesile. Bana sormadan ne bok yemeye boşa atıyo arabamı.:mad::mad::mad:
Çok pis sinirlendim şimdi bak.:)
Yelkene geçtiğini anlıyo demek ki cihaz.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;582260
Çok ağır küfür ederim o yeni nesile. Bana sormadan ne bok yemeye boşa atıyo arabamı.:mad::mad::mad:
Çok pis sinirlendim şimdi bak.:)

Sıkıntı yok abi yardırking moduna alınca boş moş yok[emoji23][emoji41]

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;582261
Sıkıntı yok abi yardırking moduna alınca boş moş yok[emoji23][emoji41]
İyi bari.