škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Active Hikayesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;585616
Hocam hala bekliyorum

hocam çok özür diliyorum istenmeyen sebeblerden çok geç cevap verdim farların markası monza xenon12v36w/3300lumens  
3 sides 360 emitting çok memnunum xenon gibi patlatıyor farları

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;594326
hocam çok özür diliyorum istenmeyen sebeblerden çok geç cevap verdim farların markası monza xenon12v36w/3300lumens  
3 sides 360 emitting çok memnunum xenon gibi patlatıyor farları

Teşekkür ederim.

Ampulün arkasında fan var mı ? Farın arkasındaki boşluğa sığıyor mu ? Plastik kapağa değiyor mu ?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;594362
Teşekkür ederim.

Ampulün arkasında fan var mı ? Farın arkasındaki boşluğa sığıyor mu ? Plastik kapağa değiyor mu ?

Evet var  sığıdı sadece kablosunu plastik kapak arasından yamuk şekilde gözüküyor ama sorun yaşamadım direnc taktırdım birde yoksa arıza veriyor çok memnunum

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba 1.4 tsi active aracım için krom cam çıtası ve prestij paketteki ön led far sisteminden taktırmak istiyorum ..servis krom cam çıtası için 3.000 led farlar için 6.000 fiyat çekti sizcede çok değil mi ?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kardeşim çokta ne demek bu resmen soygun emin ol yapılmaması için böyle kafadan fiyat veriyorlar inanma yapmak istemiyorlar farlarımız pahalı bu gerçek ama bana dedikleride sizin ki xenon farlara geçemez elektrik tesisatınız uygun değil dediler bende yedim

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sonradan orjinal xenon ve dlr takılamıyor malesef.Hem elektrik sistemi uyumlu değil hem tamponda su fıskiyeleri için yeni tesisat yapılması gerek.uzun iş kimse yanaşmaz

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Xenon hakkında bilgim yok ama prestij paketteki led farlar takılabiliyormuş serviste söylediler ama fiyat çok pahalı

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben led yaptım artık xenonu aramıyorum harika da oldu flaşör etkisi oluşturuyor

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;597940
Ben led yaptım artık xenonu aramıyorum harika da oldu flaşör etkisi oluşturuyor

Sizin led ampullerden bende siparis verdim. Insallah arka kapk tam kapanir yoksa far ici tozlaniyor. Siz kisalardaki beyaz halojenlerden memnunmusunuz, yagisli havada kullanma firsatiniz oldumu.

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598445
Sizin led ampullerden bende siparis verdim. Insallah arka kapk tam kapanir yoksa far ici tozlaniyor. Siz kisalardaki beyaz halojenlerden memnunmusunuz, yagisli havada kullanma firsatiniz oldumu.

Ben uzun zamandır kullanıyorum. Cok led değiştirdim. Hepsi halojenlerden cok iyiydi. Bir zenon olamaz ama halojenden cok iyi emin olun.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598445

Ben çok memnunum her ikisinden de çpk şükür

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kisalar icin led denedinizmi. Performansi yeterli olurmu bilemedim

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598462

Hayır denemedim ama helejon dan memnunum kısalarda

Çevrimdışı turbonet

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;598462

Ben kısalardan bahsettim. Uzunlar önemli değil. Kısalar ile önümüzü aydinlatiyoruz :)

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Seyrani bey sadece uzunlara takmis ve bazi forumlarda aydinlatmasi cok iyi degil ama flas etkisi ile selektorde iyi oluyor dedikleri icin sadece uZunlara siparis vermistim. Gelince once kisalarda deneyip bir takimda uzuna almak lazim. Aliexpress ten aldim 10 gun oldu turkiyeye gelmis.