škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Servisler %20 indirim olan dönemde araç kabulunü azaltıyor.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Servisler indirimli dönemlerde insanlara randevu vermiyorlar 2 temmuza kadar %20 indirim var ama hiç bir serviste yıllık bakım için yer yok siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Gerçekten servisler indirim döneminde gevşek davranıyormu?

Çevrimdışı bonjovi0433

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bayram öncesi olduğundan olabilir.Bostancı sanayinde Ford servisi arkadaşım var, Geçen hafta Cuma günü bir Focus'un baskı balata değşimini kabul etitğinde "müşteri servisin önünde sevinç çığlığı attı resmen" demişti.

Müşteri ,onlardan önce bir kaç servisi aramış ve red cevabı almış.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bayramdandır. 2 hafta önce kayadibinde çok rahat yer buldum ve indirimli bakımımı yaptırdım. Bayram önceleri enteresan şekilde kalabalık oluyor.

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Gecen hafta p.tesi gunu (20.haziran) servis randevusu için aradığımda ancak bu carsamba (29 haziran) gunune randevu alabildim. Hem bayram oncesi olması hem de istanbul anadolu yakasında ki servislerin kapanması da buna ayrı bir etken. Simdiden sizlere iyi bayramlar.

Çevrimdışı Alp_er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta ankara efe ye randevu almadan 30 bin bakımına gittim çat kapı yarım saat beklemenin dışında hiç bir sorun olmadı 2 _ 2,5 saatte de teslim edildi araç

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
30 Hazirana aldım bende hiç sıkıntı çıkarmadı servis, yalnız indirim hiç de %25 değil.750 nin %25 i hangi hesapla 625 tl eder anlamadım servise girer girmez kavga çıkaracam.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;582025
30 Hazirana aldım bende hiç sıkıntı çıkarmadı servis, yalnız indirim hiç de %25 değil.750 nin %25 i hangi hesapla 625 tl eder anlamadım servise girer girmez kavga çıkaracam.

bildiğim kadarıyla indirim sadece işçilikte ve % 20. Ben 45 bin bakımını 490 tl ye yaptırdım

Çevrimdışı MaÇaHeL

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde bildiğim her şey dahil %25 indirim var.Şayet böyle değil bu indirim kampanyası değil düpedüz enayi yerine koymak müşteriyi.Servise girer girmez ilk işim parayı konuşmak olacak 550 tlden bir kuruş fazla para vermem.Aksi halde tükürmüşüm bunların garantisine götürür dışarda 600 tl yaptırırımda işi bunlara 625 tl ye yaptırmam.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MaÇaHeL;582129
Benimde bildiğim her şey dahil %25 indirim var.Şayet böyle değil bu indirim kampanyası değil düpedüz enayi yerine koymak müşteriyi.Servise girer girmez ilk işim parayı konuşmak olacak 550 tlden bir kuruş fazla para vermem.Aksi halde tükürmüşüm bunların garantisine götürür dışarda 600 tl yaptırırımda işi bunlara 625 tl ye yaptırmam.

"Skoda kullanıcıları 2 Temmuz tarihine kadar araçlarını Skoda Yetkili Servisi'ne götürerek 'Yaz Bakım Kampanyası'ndan yararlanabilirsiniz.
Bu kampanya dahilinde Skoda Orijinal Bakım Parçaları, Castrol Professionel Edge motor yağları ve işçilikte yüzde 20 indirim uygulanmaktadır."

http://www.skoda.com.tr/kampanyalar/servis-kampanya
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Alp_er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Maalesef iyi niyet garantisinden kopmamak adina bakimlari servise yaptirmaktan baska çare yok dsg gibi bir pimi cekilmis bir bombanin ne zaman patliyacagi hic belli olmaz

Çevrimdışı bymeftun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2 hafta önce cumartesi günü özaydın skoda ile öğlen görüştüm akşam üzeri bakıma çağırdılar. Şanslıyım ozaman.

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bymeftun;582218
2 hafta önce cumartesi günü özaydın skoda ile öğlen görüştüm akşam üzeri bakıma çağırdılar. Şanslıyım ozaman.

Aynen bende Pazartesi görüştüm, Çarşamba sabahtan gelin dediler Özaydında.

Çevrimdışı wampir2000

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben en sonunda skoda müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi dile getirdim. Bir gün sonra Skoda Özaydın aradı randevu vermek için lakin indirimin yarı parası yola gidecek desem yalan olmaz git gel 120km Özaydın ama arabamın garantiden çıkmaması için mecburum cumartesi gideceğim. Salı günü uzun yola çıkacağım hem km'yi hemde seneyi baya bir geçmiş olacam serviste garanti kapsamı dışına çıkabilir aracınız deyince yapacak bir şey kalmadı.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wampir2000;582296
Ben en sonunda skoda müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi dile getirdim. Bir gün sonra Skoda Özaydın aradı randevu vermek için lakin indirimin yarı parası yola gidecek desem yalan olmaz git gel 120km Özaydın ama arabamın garantiden çıkmaması için mecburum cumartesi gideceğim. Salı günü uzun yola çıkacağım hem km'yi hemde seneyi baya bir geçmiş olacam serviste garanti kapsamı dışına çıkabilir aracınız deyince yapacak bir şey kalmadı.

ben son bakıma 1000 km geç gittim çok sorun çıkarmıyorlar

Çevrimdışı bilen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wampir2000;582296

Benim aracım 19 bin kmde ve 15 bin bakımına girdi bugün :) Tabi benim suçum yok araç 15 bin bakım uyarısı vermedi, serviste bunu farkettiği için birşey söylemedi zaten. :)