škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30 bin bakım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,

Bi kaç gün sonra 30 bin bakım için servise gideceğim. Hangi değişimler, eklemeler yapılıyor ? Fiyat konusunda bilginiz var mı?  Teşekkür ederim

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Alp_er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta ankara da yaptırdım 30 bin bakımını ekstra bir bakım yok sadece fren balatalari için gereklilik olabilir %20 indirim kampanyası devam ediyor yaklaşık 600tl bedel ödedim.balata değişirse bu bedel bin lirayi geçer

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servislere kalırsa 20.000km'de bile değiştirelim diyorlar. bir seferinde 20.000km'de abi değiştirelim 4mm kalmış dediler, 30.000km'de gittim abi değiştirelim 5mm kalmış dediler.
honda alın balatalarınız şarj olsun 10.000km'de:)

diyeceğim o ki sakin kullanıyorsanız balatalar 40-50bin çok rahat gider. servis 30'da balata 60'da disk değiştirir canınız yanar aman dikkat.

edit:yazım hatası

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;582056
Merhaba arkadaşlar,

Bi kaç gün sonra 30 bin bakım için servise gideceğim. Hangi değişimler, eklemeler yapılıyor ? Fiyat konusunda bilginiz var mı?  Teşekkür ederim

Servisi arayıp sorun. Forum kirliliği böyle konular olsa gerek :gut:

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;582243
servislere kalırsa 20.000km'de bile değiştirelim diyorlar. bir seferinde 20.000km'de abi değiştirelim 4mm kalmış dediler, 30.000km'de gittim abi değiştirelim 5mm kalmış dediler.
honda alın balatalarınız şarj olsun 10.000km'de:)

diyeceğim o ki sakin kullanıyorsanız balatalar 40-50bin çok rahat gider. servis 30'da balata 60'da disk değiştirir canınız yanar aman dikkat.

edit:yazım hatası

ilk üç cümlenizi anlamadım desem ayıp olmaz değilmi.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;582304
ilk üç cümlenizi anlamadım desem ayıp olmaz değilmi.

20.000km'de balatanız bitmiş değiştirelim dediler. nasıl biter falan deyince kalınlığı 4mm'ye düşmüş cevabını aldım.yok dedim olmaz öyle şey 20binde balata değişmez, fren lambası yanınca gelirim evin yakın dedim çıktım.
sonra 30.000km'de bir daha bakıma soktum, yine dediler değişcek, ben yine niye dedim bu sefer demez mi 5mm kalmış. bu balatalar eriyeceğine doluyor mu nasıl olur diye bir de tartıştım. sonuçta 60.000km'de değişti balatalar.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;582273
Servisi arayıp sorun. Forum kirliliği böyle konular olsa gerek :gut:

la bi bitmediniz  arkadaş ya!  ..Bende nerde kaldı diyordum çıkıntıliık yapacak bi biri.. Bırakın millet sorusunu sorsun ası üstünde forum lise defteri mi tutuyoruz kirlenecek ?.  Bu arada birader en büyük  kirlilik senin benim paylaşımıma yazı yazman.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servis 30 bin bakım ücretine 720₺ istiyor..valla bu baba çok uçuk  geldi , siz ne diyorsunuz arkadaşlar ? Bu arada Samsun Asal da verdiler fiyatı

Çevrimdışı kagi55

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Osman bey bende aracımın 15bin bakımını Nisan ayında  Samsun Asal da yaptırdım bana ilk başta söylenen rakam 600tl civarı olmasına rağmen 500tl gibi fiyata yaptırdım.Servis danışmanına Servis müdürüyle konuşmasını istemiştim yapmışlardı Şansınızı deneyin.Benim aracın 5 yıl garantisi olduğunu memnun kalırsam sürekli kendilerini tercih edeceğimi söyledim ve memnun da kalmıştım.Karar sizin Çorumdan da fiyat aldığınızı söyleyin bence.

Çevrimdışı Mr.Mister

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Yağ bile indirimli haliyle 200 liraya yakın tutuyor.İşçilik ücretleri de pek ucuz değil.

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar servis ta temmuzun  9 unda randevu verdi. Araç ekranındaki göstergede hemen yağ değişimi için servise gidin yazıyor. Servisteki eleman 3 ay bişey olmaz dedi.  SiCe bir sıkıntı olur mu ?

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
BiCe olabilir 9 temmuz a kadar kullanmayın derim aracınızı.

Çevrimdışı Abstraction

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozimos;582458
Arkadaşlar servis ta temmuzun  9 unda randevu verdi. Araç ekranındaki göstergede hemen yağ değişimi için servise gidin yazıyor. Servisteki eleman 3 ay bişey olmaz dedi.  SiCe bir sıkıntı olur mu ?

30.500 km olana kadar servisler tolerans gösteriyor, aracınız kaç kmde?

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle