škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağ Değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merahabalar bugün maxidot ekranda yağ değişimi için 29 gün yazan bir yazı çıkmaya başladı, aracın menüsüne girince de ayrıca da 9800 km sonra yağ değşimi gösteriyor aracımı 2015 Eylül de aldım ve daha servise gitmesine daha var, ne yapmam lazım veya bu yazı sıfırlana biliyor mu.

Çevrimdışı onur_644

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba aynı durumla bende karsılastım ,aracım 6000 km de veyağ değişime 29 gün yazıyordu, servis eylüle kadar kullanabileceğimi söyledi , açıklama olarakta araçların gümrükten erken girip 3 ay sonra satılmıs olmasıymıs, eğer şimdi yaptırırsanız %20 indirim kampanyasının olduğunu bildirdi bende gecen hafta yıllık ilk bakımını yaptırdım.

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;582398
Merahabalar bugün maxidot ekranda yağ değişimi için 29 gün yazan bir yazı çıkmaya başladı, aracın menüsüne girince de ayrıca da 9800 km sonra yağ değşimi gösteriyor aracımı 2015 Eylül de aldım ve daha servise gitmesine daha var, ne yapmam lazım veya bu yazı sıfırlana biliyor mu.

kontak kapalıyken 00.trip düğmesine basılı tutun,parmak tuştayken kontağı 1 kademe çevirin.Elektrik gelsin sadece motor çalışmasın.Sonra size soru sorcak zaten ok leyip sıfırlayın

Çevrimdışı Uzman24

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;582476
kontak kapalıyken 00.trip düğmesine basılı tutun,parmak tuştayken kontağı 1 kademe çevirin.Elektrik gelsin sadece motor çalışmasın.Sonra size soru sorcak zaten ok leyip sıfırlayın

Çok teşekkür ederim Yanlız benim araç da anahtarsız çalıştırma var acaba o Nasıl olur

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uzman24;582483
Çok teşekkür ederim Yanlız benim araç da anahtarsız çalıştırma var acaba o Nasıl olur

Ayni şey ,debriyaja basmadan sadece kontağa basın