škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Çelik jant hakkinda...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kadir geceniz mübarek olsun.Hayirli ramazanlar arkadaşlar. Fabia 3 aracima https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-15-5x100-emr-1208-skoda-fabia-uyumlu-jant-silver-285030952/detay bu janti düşünüyorum. Sizinde fikirlerinizi alabilir miyim ? Sizce yakışır mi ? Alternatif modellerede açığım. Teşekkürler
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 12:28:58 Gönderen: kaleli17 »

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı NafirKeyh

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Önyargı ile tıkladım ama hoşuma gitti...

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizlerinde önereceğiniz jantlar varsa lütfen fotoğraf yada link paylaşırsanız çok güzel olur arkadaşlar ;)

Çevrimdışı odgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı jantları yaklaşık olarak 3 ay önce Arıcıoğlu Otomotivde aracıma taktırdım. Jantlar çok şık duruyor. Jantları düşünürseniz Arıcıoğlu' nda ki Turgay Bey' le görüşmenizi tavsiye ederim. Ellerinde çok çeşit jant var ve fiyat olarak caziptir.

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: odgs;582590
Aynı jantları yaklaşık olarak 3 ay önce Arıcıoğlu Otomotivde aracıma taktırdım. Jantlar çok şık duruyor. Jantları düşünürseniz Arıcıoğlu' nda ki Turgay Bey' le görüşmenizi tavsiye ederim. Ellerinde çok çeşit jant var ve fiyat olarak caziptir.

Öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Sayenizde jantı araç üzerinde görme şansım oldu. Sadece size jantlar ne kadara mal oldu birde aracımızın bijon aralıkları kaça kaç ? Ben 15 inc 5X100 olarak biliyorum. Teşekkürler.:ok:

Çevrimdışı odgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Jantlarin satis fiyatı 850 TL di ama pazarlıkla 4 adeti 800 TL ye anlastık. Evet bijon aralığı 15 inc 5×100 dür

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: odgs;582616
Jantlarin satis fiyatı 850 TL di ama pazarlıkla 4 adeti 800 TL ye anlastık. Evet bijon aralığı 15 inc 5×100 dür

Bayramdan sonraki ilk iş günü siparişi vereceğim. :ok:

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Lastik değiştirmeye gerek oldu mu yoksa fabrika lastiklerini mi kullanıyorsunuz?

Çevrimdışı odgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Lastuklerde herhangi bir değişiklik yapmadım. Üzerinde fabrika çıkışı nexen marka lastikler mevcuttur.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Peki saç jantlardan hafif mi ? Performansta bir değişiklik hissettiniz mi ? :)

Çevrimdışı odgs

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;583335
Peki saç jantlardan hafif mi ? Performansta bir değişiklik hissettiniz mi ? :)

Saç jantlara göre biraz ağır kalıyor ama performansında herhangi bir değişiklik kayıp söz konusu yoktur

Çevrimdışı kaleli17

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: odgs;583489
Saç jantlara göre biraz ağır kalıyor ama performansında herhangi bir değişiklik kayıp söz konusu yoktur

Bugün siparişi verdim. Cuma günü elimde olur muhtemelen. İlk defa çelik jant taktıracağım için soruyorum. Nereye Montajını yaptırmamı tavsiye edersiniz ?

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar resimde görünen orjinal jant ve lastikleri forumdan isteyene uygun fiyata verebilirim. Kargo sorununu nasıl çözeriz onu araştırmak lazım. Özellikle kapaklı jantı olan arkadaşların işini görür diye düşündüm. Sadece 6000 km yaptım. Özelden görüşelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sathoriani;583993
Arkadaşlar resimde görünen orjinal jant ve lastikleri forumdan isteyene uygun fiyata verebilirim. Kargo sorununu nasıl çözeriz onu araştırmak lazım. Özellikle kapaklı jantı olan arkadaşların işini görür diye düşündüm. Sadece 6000 km yaptım. Özelden görüşelim.

Fiyat ne dusunuyorsunuz?