škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Oktavia 8" columbus navigasyon ekranı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Oktavia opsiyonel listesinde columbus 8" navigasyon dokunmatik ekran görünmüyor. Yurtdışı araç inceleme videolarına ve resimlerinde ise oktavia da style versiyonda bu navigasyon ekranı var. Bizim ülkemizde bu opsiyon yokmu acaba. 8" columbus, 6,5 " amundsten navigasyon dan daha şık görünüyor.
Columbus ekranlı oktavia

Çevrimdışı ozimos

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakan1234;582923
Oktavia opsiyonel listesinde columbus 8" navigasyon dokunmatik ekran görünmüyor. Yurtdışı araç inceleme videolarına ve resimlerinde ise oktavia da style versiyonda bu navigasyon ekranı var. Bizim ülkemizde bu opsiyon yokmu acaba. 8" columbus, 6,5 " amundsten navigasyon dan daha şık görünüyor.
Columbus ekranlı oktavia

Aslında bolerosu olanların amundsen veya columbus ile üstüne gerekli miktarı verip değiştirip değiştirme imkanı sunsalar ne güzel olurdu. 100 milyarlık araba ama navigasyonu çok görmüşler yazık.

Çevrimdışı hakan1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Umarım 2017 de oktavia da bolero 8" standart olur. Hakikaten güzel görünüyor.

Çevrimdışı baloglurecep

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ender Elektroniğe Comumbus getirtebilir miyiz  diye sormuştum. evet dediler. Ücretine de 7000-8000 tl civarı gibi rakam söylediklerini hatırlıyorum. Columbus koymasınlar tamam anladım ama en azından smartlink aktif olmalıydı diye düşünüyorum. Çoktan navigasyonlu multimedia alırdım ancak sesi ve işlevi bolero gibi olmayacağı için vazgeçiyorum.