škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Moral bozukluğuna ne iyi gelir ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ailevi nedenler, nişanlıyım ve ilişkimi etkiliyor. Hep birbiriyle baglantılı seyler. Hergünüm ızdırap. çıkar yolu yok hep anlasmazlık var, uzlasamıyorum her iki tarafla.
Yıpranan hep ben ....

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaşça küçüğüm akıl vermek bana düşmez fakat moral bozukluuna ne iyi gelceini bilmiyorum tek iyi bildiğim neyin iyi gelmediği.. Sevgilimden ayrıldım gittim bi hafta kadar hergün aralıksız ictim cam kırıklarıyla kollarıma adını kazıdım sürekli kan döktüm sağıma soluma zarar verdim kendime zarar verdim kalbime zarar verdim. yani alkol falan filan kesinlikle çözüm deqil ;)
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
25 yasındayım ama kendımı 40 yasında hıssedıyorum

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Damar dinleyip alkol-kan oranını %50-%50 yapmak hiç bi işe yaramaz elbette. Olayı anlatın bizde şöle yapın böle yapın diyelim diyecek hâlimiz yok, zaten düşünmüşsünüzdür çoook daha etraflıca, genelde bu tarz durumlarda adamı bozan karar verememektir, karar verin derim ;)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ailevi nedenler özel hayatın alanına gireceği için konuyu tamamen açamıyacağın için haliyle konuyada fransız kalacağız,haliyle yaranıza merhem olmakda o kadar zor olacak.AŞK olayında hele bu ilerde eşiniz olacaksa,olayları çok çok alttan almanız,kırılmadan,süper bir manevra yeteneğiniz olacak,yatıştırıcı olacaksınız,sinirlerinize hakim olacaksınız.kolay değil çok zor bir zenaatır bu işleri çekip çevirmek.tecrübe konuşuyor desem yeridir.keşke özelden pm ile diyalog kurabilsek.ama kesinlikle kendinizi alkole ve şahsınıza zarar verecek tavırlardan kaçınmanızı öneririm.Allah kolaylık versin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;55175
Damar dinleyip alkol-kan oranını %50-%50 yapmak hiç bi işe yaramaz elbette. Olayı anlatın bizde şöle yapın böle yapın diyelim diyecek hâlimiz yok, zaten düşünmüşsünüzdür çoook daha etraflıca, genelde bu tarz durumlarda adamı bozan karar verememektir, karar verin derim ;)

Dinleyenlere saygı duyarım ama nefret ederim arabeskten (kendine zarar verenlerede saygı duyarım:) ) ve kendime aletlerle zarar vermekten...

Alpacino gibi konustunuz:)

Hayatta karar veremeyerek karamsarlığa kapılmaktan daha kötü bişe yoktur demişti bi filminde..

Ama ben karar vermeye calıssamda bı cıkar yolu olmuyor, birinden birisi kırılıyor... Galiba yapcak bişe yok, herseyi zaman bırakmak pozitif olmak vs. vs....
« Son Düzenleme: 15 Aralık 2009, 22:27:07 Gönderen: mariachi »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet zaman bazen en iyi ilaçtır.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;55193
Dalga geçmek için söylemiyorum;

Çukulata.

+1, hiç yemesemde öleymiş. :D

http://bitkimarket.blogspot.com/2008/09/mutluluk-veren-yiyecekler.html

Çevrimdışı mariachi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman hemen " seratonin " hormonumu harekete  geçireyim :D

Çevrimdışı by wodoo

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.wjktuning.com
Sizi bilmem ama ben genelde bu durumlarda radyodan açarım park fm yada megasiteyi bulurum bi oyun havası, amanııın ne dert ne tasa.. :D Geneldede arsız derler ya öyle olduğum için de çabuk keyfim yerine geliyor :D (gerçi benim bu yaşımdaki dertlerim sizinkilerin yanında bi hiç gibi gözüküyor ya..)
Çok bildimlik yaparsan, çok düşmüşlük yaşarsan.. Yok derdimlik yaparsan, dert görünce saparsın..

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İleride pişman olmayacağınız adımlar atın, nişanlılık evresi çok sakattır, düzelmesi imkansız yaralar açabilir her iki tarafa da, erkek zaten yaralar içinde kalır genelde ama çabuk unutan bir canlı türü olduğundan problem yoktur erkek açısından :)