škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Uygun fiyat oto parça

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar istanbulda uygun fiyattan skoda parcalari satan yer varmidir.Skopar diye bir yer vardi devretmisler perakende satmiyolarmis artik.İnternetten satis yapan yerde olabilir.Özellikle aksesuar çakmaklik, döseme pimleri, cant logolari vs.

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yıllar önce Bursa'da skoda parcacisi vardi. Direkt çek Cumhuriyetinden kendisi getirirdi parçaları. Felicia aracima bir radyatör almıştım 30 TL. Şahin in bile radyatöru 60 TL idi. Skoda parçaları malesef eskisi gibi ucuz değil.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skopar i onerecektim ama devrettigini burda sizden ogrendim.

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdinç30;583493
Arkadaşlar istanbulda uygun fiyattan skoda parcalari satan yer varmidir.Skopar diye bir yer vardi devretmisler perakende satmiyolarmis artik.İnternetten satis yapan yerde olabilir.Özellikle aksesuar çakmaklik, döseme pimleri, cant logolari vs.

Yurtdışı aliexpress sitesinden aksesuar ürünlerini ucıza temin edebilirsin ( yeni nesil ön arka logo , yeni nesil jant göbeği , kapaklı çakmaklık aynı zamanda çift usb girişli , kapı ve döşeme klipsleri ) ben bunları aldım ve sorunsuz kullanıyorum

Çevrimdışı Erdinç30

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sergurbuz;585795
Yurtdışı aliexpress sitesinden aksesuar ürünlerini ucıza temin edebilirsin ( yeni nesil ön arka logo , yeni nesil jant göbeği , kapaklı çakmaklık aynı zamanda çift usb girişli , kapı ve döşeme klipsleri ) ben bunları aldım ve sorunsuz kullanıyorum

Aldığın ürünlerin linkini atabilir misin?

Çevrimdışı Sergurbuz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdinç30;585885
Aldığın ürünlerin linkini atabilir misin?

Link olarak vermem mümkün değil bende hep arayarak buldum