škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 süper b

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Srfakgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 2015 aralıkta aldığım süperb aracım var. 2016 modelde gelen bolero ekran,dikiz aynası,ambiyans aydınlatma ve araç anahtarının 3 adet olması sizce biz kullanıcılar adına Nasıl bir durum Skoda kalitesimi

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha kötüsünü 2015 Style sahipleri yaşadı 15 bin tllik aksesuar paketini 3000TL farkla style plus donanımla alabilidiniz 2016 da style plus tekrar style oldu bilindik skoda durumu

Çevrimdışı Srfakgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yazık samimi şekilde skodadan sıkıldım servis sıkıntısı herşey sıkıntı birde bu halle yılın otomobili seçilmiş zaten servis her şeye normal deyip geçiyor

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk arabayı satış öncesi , ikinci arabayı satış sonrası sattırır. Şu skodanın servisinden memnun olanı duymadım. Yani ikinci arabam arabalar güzel olsada skoda olmayacak gibi Allahın izniyle... syglr.

Çevrimdışı Srfakgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle katılıyorum ben severek aldım ailem a3 ten yanaydı ama dinlemedim.ama şimdi keşke diyorum

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Satış sonrasinda sıkıntıyı bi Ç.K.R trabzon mu yaratmiyor servis 2-3 kez gittim ilgi gayet iyiydi gerçi çok büyük bir sorun yaşayarak gitmedim daha ama ilgi alaka güzel

Çevrimdışı Srfakgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu arada bugün servise götürdüm aracı bolero resetleme sorunu için güncellemenin gelmediğini söyledi bende güldüm ve çıktım bu konuda bilgisi olan varmı arkadaslar

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Srfakgn;583636
Bu arada bugün servise götürdüm aracı bolero resetleme sorunu için güncellemenin gelmediğini söyledi bende güldüm ve çıktım bu konuda bilgisi olan varmı arkadaslar

sabit konu olarak ana sayfada vardı. sanırım görmediniz.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35010

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Srfakgn;583527
Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar 2015 aralıkta aldığım süperb aracım var. 2016 modelde gelen bolero ekran,dikiz aynası,ambiyans aydınlatma ve araç anahtarının 3 adet olması sizce biz kullanıcılar adına Nasıl bir durum Skoda kalitesimi

Araç anahtarının 3 tane olması derken ? 2016 style paket 2 anahtarla geldi.

Çevrimdışı Srfakgn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben dün elazığ ade otomotive gittim 2016 süperb araç inceledim değişen ne var dedim Ada'm yazdıklarımı teyit etti özelliklide yedek anahtarın 3 adet olduğunu söyledi