škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Octavia 1.2 TSI Ambition 110 HP

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Said Topal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar, Merhaba. 2016 1.2 TSI Greentech Ambition 110 Hp aracımı yeni aldım Antalya bayinden. İlk izlenimlerim çok memnunum. İlk 500 km'de uzun yol ortalaması 4.2 litre oldu. Bildiğiniz üzere boş paket araçla ilgili çok az bilgim var ve daha çok bilgi sahibi olup aksesuar düşünüyorum. Tavsiyeleriniz araç hakkında bildikleriniz paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız hayırlı olsun.kazasız belasıź sürüşler.
 Ek donanım eklettinizmi.

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Hocam, aynı araç bende de var. Boş ama hoş bir araç 11bin deyim yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Aracı ne kadara aldınız?
Ben orjinal ön-arka park sensörü ve bagaja subwoofer taktırdım, ihtiyacım olan eksikler tamamlandım. Bomba gibi oldu.

Çevrimdışı atinomi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin_z_engin;584330
Hayırlı olsun Hocam, aynı araç bende de var. Boş ama hoş bir araç 11bin deyim yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Aracı ne kadara aldınız?
Ben orjinal ön-arka park sensörü ve bagaja subwoofer taktırdım, ihtiyacım olan eksikler tamamlandım. Bomba gibi oldu.

Park sensörlerini ne kadara taktirdiniz acaba? Bir de park esnasinda ekranda görsel çıkıyor mu?

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Hangi hızlarda 4.2 yaakıyor ?

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dümdüz yolda 90 sabitle uzun bir süre giderseniz 4.2 litre yakar ancak. Onun harici çok zor o değerlere ulaşmak.

Çevrimdışı Said Topal

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracı 57.750 e aldım. Boş paketi özellikle tercih ettim fiyatından ötürü. Donanım olarak hiçbirşey ekletmedim orijinal paspaslar ve bagaj havuzu beraberinde verildi. Siyah turing cantlar hayalim ama çok zor bir ihtimal bulmam ve taktırmam. Cam filmi ve mümkünse hız sabitleyici olsun isterim. Yakıt değerleri ortalama 100 km için 4 litrenin biraz üstünde ve memnun kaldım.

Gösterge panelindeki sol kadranda ünlem işareti var, ya lastik basıncı düşük yada cam suyu eksik diye okudum. Birde motor sesini biraz fazla buldum ve turbonun uğultusu normal midir bilemiyorum 1.2 motor için.

Forumda yeni olunca acemilik yeni bir konu açtım. Eski konular üzerinden devam edebilirmişim onu öğrendim.

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Lastik basıncı düşükse Bolero'da görünüyor, ekranda bir şey çıkmıyor. Cam suyu eksik uyarısıdır o. Motor sesi neredeyse hiç gelmiyor sakin kullanımda. 1.2 motorda ses yapacaksa. Ya da bana mı çok sessiz geliyor?

Çevrimdışı engin_z_engin

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atinomi;584334
Park sensörlerini ne kadara taktirdiniz acaba? Bir de park esnasinda ekranda görsel çıkıyor mu?

Görsel çıkıyor. Ender elektroniğin sitesinden inceleyebilirsin 1600tl