škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda yeti sunroof perde tamiri

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı farketmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım skoda yeti 1.2 105 bg experience 2010 model 2016 nisan ayında su aldığını fark ettim taban su ile dolmuştu o zaman yetkili servise götürdüm (şimdi yetkili servisi bırakmış) bana tabanı halısını söküp kurutup takacaklarını suyun da sunroof kanallarının tıkalı olduğu için su aldığını söylediler kanaları da açacaklarını söyleyip teslim aldılar rakam olarak ta çok anlayış gösterip 400 tl anlaştık nitekim yapıp teslim ettiler fakat bir kaç gün sonra tekrar kuvvetli yağmur yağdığında tabanın şoför tarafı ve arkası yine su aldı gittim baktılar ilgilendiler suyun sunroof tan kaynaklandığını lastiklerinin sertleştiğini şoför tarafının kapı dikmesi tarafından geldiğini söylediler lastiklerinin 650 tl olduğunu + işçilik yapabileceklerini söylediler bende maliyet gittikçe arttığı için sunroof kullanmadığımı etrafına silikon çekilmesini istedim onlarda yaptılar ve sunroof içten de fişini çektiler 2-3 ay sonra tesadüfen perdenin sarktığını oğlum bana söyledi bende servise gidip sunroof fişini taktırıp perdeyi gerdirmeyi düşündüm bu arada yetkili servis iptal olmuş sağ olsunlar yine ilgilendiler baktılar perde bozulmuş güneşten bırakmış veya rüzgardan olmuş dediler iyide benim perde sorunum yoktu fişi çekinceye kadar çalışıyordu fişi takmaya geldim perde bozuk ne olacak 1350 tl perde fiyatı artı işçilik oradan çözüm olmayacağını anladım skoda yüce oto müşteri temsilcisine gittim sorunu anlattım sağ olsun oda ilgilendi servis için bir şey yapamayacağını çünkü yetkili değilmiş artık ama daha büyük bir sorun olduğunu silikon çekilen yerlerin lastiği bozması halinde komple cam tavanını değişebileceğini söyledi en kısa zamanda yetkili bir servise yönlendirip ona göre çıkan duruma göre fiyat ve diğer konularda yardımcı olacağını belirtti anlayacağınız sunroof sürekli sorun şimdi bütün derdim en az hasarla bu işten nasıl çıkabilirim fikri olan varsa yazarsa sevirim

Çevrimdışı murat08

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dostum sana servis yolu görünmüş aracın eğer bayiden çıktıktan itibaren servis bakımlıysa iyi niyet garantisinden faydalanabilirsin parça veya işçilik ücretini almayabilirler ya da işçilikte indirime gidebilirler ama servise gitmeni tavsiye ederim sunroof işi biraz ustalık isteyen bi iş kaldı ki dışarda yaptırayım desen orjinal parçaların fiyatı her yerde aynı servis işçilikten geçiriyor faturayı.