škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Krom Gaz Pedal Seti

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hamdikarakas58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar. Otomatik vites için uyumlu krom gaz pedal seti arıyorum. İnternette  uyumlu modeller var ama teredütte kaldım. sizlere bir danışayım dedim. eğer daha önce alan var ise yada bu modeller uyumludur diyen arkadaşlar varsa link gönderebilirlerse sevinirim.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Servisten aldim .bence orjinal her zaman mukemmel ebay da de var ama.bence serviste de fiyat uygun skoda dop ta neredeyse daha fazla idi servisten tercih ettim .

Ayak dayamda skodaop tan getirtmrye calisicamm
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2016, 12:36:11 Gönderen: enoktakenokta »

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
servis kayseri de ben Sivastayım. Güya getirtmişken internetten getirteyim diyorum.

ayrıca serviste 270 lira gibi bir fiyat verdiler. pahalı değil mi sizce de...
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2016, 12:36:47 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hamdikarakas58;585067
servis kayseri de ben Sivastayım. Güya getirtmişken internetten getirteyim diyorum.

Hocam hiç boşuna para vermeyin. Kesinlikle aliexpresten alın. Ben manuel aracıma oradan aldım. 15 günde geldi, kalitesi mükemmel, pedal üzerindeki lastikleri çıkarıp kendim taktım ve kendi orijinal lastikleri ile aynı kalitede ve tam oturdu. Bu arada arkasında VW AG GERMANY yazıyor. Çin üretimi diye birşey yazmıyor. Muhtemelen servisten alacağınızda aynı ürün olacak. Serviste 200-250 civarı ben kargo dahil 7,99$'a aldım.

Çevrimdışı maystor

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;585099
Hocam hiç boşuna para vermeyin. Kesinlikle aliexpresten alın. Ben manuel aracıma oradan aldım. 15 günde geldi, kalitesi mükemmel, pedal üzerindeki lastikleri çıkarıp kendim taktım ve kendi orijinal lastikleri ile aynı kalitede ve tam oturdu. Bu arada arkasında VW AG GERMANY yazıyor. Çin üretimi diye birşey yazmıyor. Muhtemelen servisten alacağınızda aynı ürün olacak. Serviste 200-250 civarı ben kargo dahil 7,99$'a aldım.

Link paylaşabilirmisiniz?

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Alıntı yapılan: hamdikarakas58;585067

size katılıyorum hemde çok Pahalı. internettel almak daha mantıklı. yan sanayi olsun

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
şahsen ben kullanacak olsam... 15 , 20  tl civarı olan takımlardan alırım 2-3 adet alırım seçenek olsun kalsın kenarda. 270 tl çok
http://www.hepsiburada.com/pedal-setleri-c-20006812

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu da sanırım aynı ürün. Satıcıyla görüştüm passat B8 e uyuyor ama superb 3 de hiç denemedik diyor.Hem passatı hem de superb 3 ü olan arkadaşlar pedalların aynı olup olmadığına bakıp buraya paylaşımda bulunabilirlerse sevinirim.Eğer aynıysa satıcıyla tekrar görüşüp forum üyelerine özel indirim yapmasını talep edeceğim.
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-golf-pedal-seti-golf-7-pedal-leon-pedal-passat-pedal-a3-pedal-270533454/detay
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2016, 12:31:40 Gönderen: kolgezer »

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;585439
Bu da sanırım aynı ürün. Satıcıyla görüştüm passat B8 e uyuyor ama superb 3 de hiç denemedik diyor.Hem passatı hem de superb 3 ü olan arkadaşlar pedalların aynı olup olmadığına bakıp buraya paylaşımda bulunabilirlerse sevinirim.Eğer aynıysa satıcıyla tekrar görüşüp forum üyelerine özel indirim yapmasını talep edeceğim.
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-golf-pedal-seti-golf-7-pedal-leon-pedal-passat-pedal-a3-pedal-270533454/detay

hocam çok iyi olur. eğer uygun olacaksa alalım bu ürünü. senden haber bekliyoruz

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servıs malı ıle 7.99dolarlık mal aynı olur mu hıc? Ikısını de aldım zamanında, gordum. Kopya olanlar kopya oldugunu bagırıyor resmen.fabıa ya bıle yakıstırmam kı,
Hele kı superB gıbı arabaya ayıp olur.
Secım sızın ama orıjınal mal baskadır, kullanınca anlasılır..
Passat B8 ıle superB3 pedalı aynıdır, uyar.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;585564
Passat B8 ıle superB3 pedalı aynıdır, uyar.

Eyvallah.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, önceki sayfada bahsettim ürün için Satıcıyla görüştüm.90 TL ye ücretsiz kargo dahil anlaşıp 1 tane temin ettim (normal fiyatı 100 Tl+kargo ücreti idi). Fakat sizlere tavsiye etmeden önce, ürünü takıp kullanmak istedim. Ürün gerçekten güzel, orjinali kadar kromajları kaliteli değil ama kesinlikle iş görür nitelikte.Fiyat performansı açısından bakıldığında, servis sadece gaz ve fren pedalı için 250 TL gibi bir fiyat söylemişti. Ayaklık dayama da bu fiyata eklendiğinde hepsini 90 Tl ye almış olmak bence mantıklı. Araca sportif bir hava kattığını söyleyebilirim. Sipariş vermek isteyen arkadaşlar için ise aşağıda aksesuarcının iletişim bilgilerini paylaşıyorum. benim ismimi ve forum üyesi olduğunuzu söyleyince aynı fiyattan gönderecektir.

Next oto Bekir Bey: 0 212 291 55 69

resim yuklemek

yükle resim

Çevrimdışı OsmanŞENGÖZ

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
serviste her şey kazıklamak üzerine zaten. bunların montajı kolay mı?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gaz pedalını direk üstüne geçiriyorsunuz. Frenin de üzerinde Mevcut olan lastik kaplamayı çıkarıp kromajlı olanı takıyosunuz. Ayak dayama biraz daha zor. Kaput açma kolunu sökmek gerekiyor. Youtube da detaylı anlatımı var. Oradan bakıp kendiniz yapabilirsiniz. Ya da işi bilen bir usta 5 dakikada halleder.
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2016, 09:15:17 Gönderen: kolgezer »