škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

8" Bolero

wertasd · 71 · 23850

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;629676
hocam swingten boleroya geçişsistemi çok daha farklı ve tüm özellikleri kullanamıyorsunuz. kullanabilmek için cihazI unlock etmek gerekiyor sırf bu unlock işlemi için 300-400 euro arası bir fiyat talep ediliyor. Bunun yerine haliyle  colombus navigasyon sistemine geçiş yapmak daha mantıklı ama pahalı biraz , toplam maliyeti 1500 euro civarı :confused:

Üstte verdiğim linkteki araçtan çıkan ana ünite.
http://en.bildelsbasen.se/?link=item&searchmode=1&vc1=191&pc1=115&vc[0]=191108100&vcx=4220&pc[0]=115105111&post_id=36052893

Toplam 800euro gibi bir fiyat yapıyor.
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2017, 18:18:19 Gönderen: wertasd »

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=280]wertasd[/MENTION] değerli cevapların için çok teşekkür ederim verdiğin linki açamadım.... Abdurahman bey hafta sonu sizde gelin değerli bilgilerinizden faydalanalım

Çevrimdışı Tazmanic

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;629663
Konuya güncelleme yapmak istiyorum.
Çok uzun araştırmalar, bekleyiş, sipariş, kargo vs. gibi süreçlerden sonra 8" ekranı edindim.
Ekranı yaklaşık 400 euro'ya aldım. Avrupa birliği içinde dolaşımı olan ülkeler arasında aldığım için gümrük ödemedim.
Bugün montajını gerçekleştirdim(yaptırttım).
Genel Soru cevap konusunda da detaylarını verdiğim şekilde mevcut ekran söküldü. Yenisi takıldı. Zaten sök tak olarak çalışıyor. Herhangi bir kodlama, ayar vs. ihtiyacı bulunmuyor.
Bilginize.

Selamlar.

Peki ekran çerçevesini nasıl yaptınız,nereden temin ettiniz ekranı aldığınız yerden mi

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tazmanic;629702
Peki ekran çerçevesini nasıl yaptınız,nereden temin ettiniz ekranı aldığınız yerden mi

Ekranı tüm alıyorsunuz.
Yukarıdaki linke bakabildiniz mi?
Ekran bu şekilde tüm satılıyor. Mevcutu çıkarıyor, yenisini takıyorsunuz.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;629678
Üstte verdiğim linkteki araçtan çıkan ana ünite.
http://en.bildelsbasen.se/?link=item&searchmode=1&vc1=191&pc1=115&vc[0]=191108100&vcx=4220&pc[0]=115105111&post_id=36052893

Toplam 800euro gibi bir fiyat yapıyor.

hocam bu bolero ünite ve bunu aldıktan sonra gümrük vergisi ve cihazı kırdırmak için kargosuyla beraber 500 euroya yakın harcama yapılacak. o yüzden colombus mantıklı dedim

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nasıl yapmak gerekicek bizde şimdi çözemedim ben bu işi

Çevrimdışı srknyxl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cemoandcemo;629731
hocam bu bolero ünite ve bunu aldıktan sonra gümrük vergisi ve cihazı kırdırmak için kargosuyla beraber 500 euroya yakın harcama yapılacak. o yüzden colombus mantıklı dedim

Bolero ünite değil. Bu resimdeki torpidodaki ana üniteye bağlı ekran, düğmeler ve dokunmatik panelden ibaret bir parça.

Çevrimdışı hyayla24

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;629663
Konuya güncelleme yapmak istiyorum.
Çok uzun araştırmalar, bekleyiş, sipariş, kargo vs. gibi süreçlerden sonra 8" ekranı edindim.
Ekranı yaklaşık 400 euro'ya aldım. Avrupa birliği içinde dolaşımı olan ülkeler arasında aldığım için gümrük ödemedim.
Bugün montajını gerçekleştirdim(yaptırttım).
Genel Soru cevap konusunda da detaylarını verdiğim şekilde mevcut ekran söküldü. Yenisi takıldı. Zaten sök tak olarak çalışıyor. Herhangi bir kodlama, ayar vs. ihtiyacı bulunmuyor.
Bilginize.

Selamlar.

Hocam öncelikle hayırlı olsun.
Bence bu uğraşa deymiş, iyi günlerde kullanın.
Keşke Türkiyede biri şunu adam gibi satsa yada getirtsede bizde alsak.
Ekran Çözürnülüğünde bi değişiklik var mı?
Diğer menülerin ve geri görüş kamera ekranın resimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Çevrimdışı SUPERB11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;630238
Diğer menülerin ve geri görüş kamera ekranın resimlerini paylaşırsanız sevinirim.

Aynen, bende ayni düşüncedeyim.Olsada alsak :)

Çevrimdışı imotro

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;629826
peki internette şöyle ilanlar var bunlar iş görür mü ?
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-skoda-superb-cam-ekran-android-multimedya-navigasyon-oem-510215925/detay

Ekran boyu kaç ? Açıklamasında yazmıyor ama görünüşe göre 9" ten az değil. Bence bu kadar özelliğe bu fiyat gayet iyi. Eğer hepsi doğru ise...
Ama açıklamasında 1024x600 dokunmatik ekran diye yazmış ama daha sonra 1080p Hd ekran diye başka bir çözünürlük belirtmiş.

Tabii menü geçişleri ve dokunmatiği algılama hızı ve tepkisi önemli.
Android olması gelişmeye açık demektir.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hyayla24;630238

Çok teşekkür ederim. Umarım sizde bulabilirsiniz.
Ekran çözünürlüğünde biraz pikseller büyük hissi veriyor ama görüntü kötü görünmüyor. Aktif olarak android auto ile birlikte haritalar kullandığımdan haritalarda bir bozulma hissetmedim.
Mesajını dün görmedim, ilk takıldığı anda çektiğim bir fotoğraf var. Onu ekliyorum. Bu arada aracımda kamera yok. Maalesef onu ekleyemem.
Bu arada, evet fildişi ambiyans aydınlatmasını da kırmızı yaptırdım :) Yaptırdığım ilk ve tek kodlama oldu. Çok güzel oldu. 3 renk ambiyansa sahip herkese öneririm.

« Son Düzenleme: 22 Aralık 2017, 08:30:54 Gönderen: wertasd »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: imotro;630246
Ekran boyu kaç ? Açıklamasında yazmıyor ama görünüşe göre 9" ten az değil. Bence bu kadar özelliğe bu fiyat gayet iyi. Eğer hepsi doğru ise...
Ama açıklamasında 1024x600 dokunmatik ekran diye yazmış ama daha sonra 1080p Hd ekran diye başka bir çözünürlük belirtmiş.

Tabii menü geçişleri ve dokunmatiği algılama hızı ve tepkisi önemli.
Android olması gelişmeye açık demektir.

Youtube de videosunu buldum bu traz bir cihaz hatta aynısı
https://www.youtube.com/watch?v=M_xGcZFYA2s
Bu cihaz aracın kalite algısını düşürür mü? Bir arkadaşım düşürür dedi de ondan soruyorum
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2017, 14:48:26 Gönderen: Sultan.Baybars »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=280]wertasd[/MENTION] üstadım benim swing kodu bu

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;630361
[MENTION=280]wertasd[/MENTION] üstadım benim swing kodu bu

Seyrani bey, orada yazan kod ana üniteye ait. Ekran kodunu ben servisten öğrenmiştim. Mesela şu anda güncel tam dokunmatik ekran kodu 3V0919605E
Siz ekran mı değiştireceksiniz, tüm sistemi mi?
Sadece ekran değiştirecekseniz, ekranın uyumluluğunu test etmek için önerim Apo ustaya gitmeniz. Kendisinde yer alan bir ekranı (ki bende öyle yapmıştım. Passatın 8” ekranını taktı. Çalıştı. Dediki sorunsuz çalışır, değiştir. Bende orada gördükten sonra cesaret ettim) sizin sisteme takar, çalışıp çalışmadığını anlarsınız.
Ondan sonrası bende olduğu gibi, araştırmak.

Selamlar