škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

KESSY (Anahtarsız Giriş - Çıkış)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;586302
@Levcho Dostum İnanmadığın İçin video Çektim. Avuç İçi Açar Elinin Dışı Kilitliyor ? ben anahtar 1 senedir kullanmıyorum neredeyse. çalıstırırkende inerkende binerkende.  2015 Eylül ' de aldım Aracı
Ya yok be kardeşim, neden sana inanmayayım... :D "avuç içi okuma" kelimesi komik geldi bana...
Ben 3 yıldır anahtarı cebimden çıkarmıyorum. Çok komforlu bir özellik.
Kapı kolun iç kısmına parmak ile de dokunsam da kapılar açılıyor, aynen kapı kolun dışına parmak ile dokununca kapılar kilitleniyor.
En iyisi de nedir biliyonuz mu? Anahtarı içeride unutursanız kapılar kilitlenmiyor. Anahtar bagajda kalırsa da bagaj kapağı kapanmıyor, geri açılıyor. Bi deneyin. Ben defalarca denedim.....;);)
İki anahtarım da sustalı, istersen foto çekip paylaşırım.... :) :o
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2016, 21:13:52 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu akıllı anahtar olayını ben daha 12 sene önce kullanmaya başladım :D. 2004 te Nissan Micra almıştım ilk onda vardı bu tarz özellik ve gerçekten çok kullanışlıydı, anahtarı cebinden çıkarmadan kapı kolunda butona basarak kapılar açılıp kapatıyordu  çalıştırmak için kontağı çevirmek yeterli. Şimdi ise bayağı zorlanıyorum anahtarı çıkarmadan arabadan iniyorum kapıyı kilitliycem anahtar yok üç sene oldu hala alışamadım

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;586313
2013 model benim aracım, KESSY var ve iki anahtarım da sustalı.
Peki sizin araçtakı KESSY arıza yaparsa kapıları nasıl açacaksınız? Sustalı anahtarınız yok....

İçinde metal mekanik anahtar var tabi ama sustalı değil,o olmadan olmaz zaten

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
Alıntı yapılan: Levcho;586314
Ya yok be kardeşim, neden sana inanmayayım... :D "avuç içi okuma" kelimesi komik geldi bana...
Ben 3 yıldır anahtarı cebimden çıkarmıyorum. Çok komforlu bir özellik.
Kapı kolun iç kısmına parmak ile de dokunsam da kapılar açılıyor, aynen kapı kolun dışına parmak ile dokununca kapılar kilitleniyor.
En iyisi de nedir biliyonuz mu? Anahtarı içeride unutursanız kapılar kilitlenmiyor. Anahtar bagajda kalırsa da bagaj kapağı kapanmıyor, geri açılıyor. Bi deneyin. Ben defalarca denedim.....;);)
İki anahtarım da sustalı, istersen foto çekip paylaşırım.... :) :o

ha şu kelime komik geldi :D  tabiki okuma özelliği yada kişiye özel değil okuma. yani kapı kolu tuttun mu açılıyor demek istedim.  yoksa parmak okuma avuç okuma gibi bir özellik değil :D

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah denedim. Aracımda start stop olmasına rağmen bu özellik yokmuş. Dediğiniz gibi opsiyonel yani zevke giren bir özellik :) Bilgiler ve paylaşımlar için teşekkürler.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia larda sustalı şekilde, Superb de anahtar içine gömülü