škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

KESSY (Anahtarsız Giriş - Çıkış)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba.

Aracım Style paket 2016 5. ay üretim ve Start - Stop özellikli. Az önce kullanım kılavuzunu kurcalarken gördüm KESSY özelliğini. Şansa bugün de arabamla gelmedim işe eve gidince denemesini yapacağım.

Aracında bu özellik mevcut olan var mı acaba?

http://hizliresim.com/VEp0vy

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanma kılavuzları aracın tüm versiyonlarını kapsayacak şekilde hazırlanır, bu nedenle aracınızda "kessy" olsa da olmasa da kullanma kılavuzunda "kessy" ile ilgili bir anlatım zaten mevcuttur.

"Kessy" standart donanımda sunulmuyor aracınızda, ancak opsiyonel olarak eklendiyse mevcuttur.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kessy anahtarlar zaten sustasız oluyor.Deneme yapacak bişey yok.Anahtarınız sustalıysa Kessy yok aracınızda .

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Anahtarsız çalıştırma var anahtarsız giriş yok tam para tuzağı :D

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
2015 eylül de aldım arabamı şanslı kişilerdenim. otomatik bagaj ( elektrikli ) ve anahtarsız giriş çıkış anahtarsız çalıştırma var. avuç içi okuma ile kapı açlıyor. elinin tersi ile kilitleniyor. anahtarı hiç kullannmıyorum

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;586286
2015 eylül de aldım arabamı şanslı kişilerdenim. otomatik bagaj ( elektrikli ) ve anahtarsız giriş çıkış anahtarsız çalıştırma var. avuç içi okuma ile kapı açlıyor. elinin tersi ile kilitleniyor. anahtarı hiç kullannmıyorum

Bence şanssız kişilerdeniz.Resimden gördüğüm kadarıyla style paket ama farlar halojen , arka stoplarda Full led değil, iç dikiz aynasını,bolero,elektrikli baklava desenli koltuk ve renkli dot matrixi saymıyorum bile.Buda skodanın bize bir kazığıydı ilk alanlar olarak.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;586257
Kessy anahtarlar zaten sustasız oluyor.Deneme yapacak bişey yok.Anahtarınız sustalıysa Kessy yok aracınızda .
KESSY anahtarlar da sustalıdır. Yanlış biliyorsunuz.

Alıntı yapılan: Romario87;586286
2015 eylül de aldım arabamı şanslı kişilerdenim.  otomatik bagaj ( elektrikli ) ve anahtarsız giriş çıkış anahtarsız  çalıştırma var. avuç içi okuma ile kapı açlıyor. elinin tersi ile  kilitleniyor. anahtarı hiç kullannmıyorum
Amma da abartmışsınız... :) Avuç içi okuma ne yaw.. :)

Alıntı yapılan: firat1337;586254
Arkadaşlar merhaba.
Aracım Style paket 2016 5. ay üretim ve Start - Stop özellikli. Az önce  kullanım kılavuzunu kurcalarken gördüm KESSY özelliğini. Şansa bugün de  arabamla gelmedim işe eve gidince denemesini yapacağım.
Standart donanım değil, ekstra ilave alınıyor. Anahtarınızı bir yuvaya sokarak marşa basıyorsanız, KESSY yok demektir. Yok, Start/Stop butonuna basarak marşa basıyorsanız, KESSY var demektir.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2016, 17:37:24 Gönderen: Levcho »

Çevrimdışı icarus

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;586297
KESSY anahtarlar da sustalıdır. Yanlış biliyorsunuz.

Amma da abartmışsınız... :) Avuç içi okuma ne yaw.. :)

Standart donanım değil, ekstra ilave alınıyor. Anahtarınızı bir yuvaya sokarak marşa basıyorsanız, KESSY yok demektir. Yok, Start/Stop butonuna basarak marşa basıyorsanız, KESSY var demektir.

Benim Kessy sustasız sizde yanlış biliyorsunuz

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Start - Stop butonuna basarak çalıştırıyorum aracımı. Ayrıca kapı kolunda da anahtar deliği yok. Sustalı anahtarı açıp, anahtarın ucuyla kapağı çıkarıp da açılıyormuş aracı alırken göstermişlerdi.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
KESSY ile Start/Stop farklı şeyler. Karıştıranlar olmuş. KESSY bana kalırsa -şahsi fikrim- çok gereksiz bir özellik. Para vermeye değmez. Basacağım bir tuş var sonuçta. Ford'lardaki gibi ayak hareketi ile otomatik açılan bagaj olsa anlayacağım da KESSY bence gereksiz. Onun yerine Fabia'lara perde hava yastığı eklenebilir. En azından can güvenliğini sağlıyor. Tabii parası çoksa ben ekletirim kardeşim sanane diyorsa birisi bilemem :)

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8231]Levcho[/MENTION] kardeşim çok cittiyim. avuç içini gösterince açılıyor elinin dışını gösterince kilitleniyor :D  inanmıyorsan video çekerim ?  ayrıca benim anahtar sustalı değil  siz yanlış biliyorsunuz

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=8231]Levcho[/MENTION] Dostum İnanmadığın İçin video Çektim. Avuç İçi Açar Elinin Dışı Kilitliyor ? ben anahtar 1 senedir kullanmıyorum neredeyse. çalıstırırkende inerkende binerkende.  2015 Eylül ' de aldım Aracı

[YOUTUBE]HGOW-0bAckk&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;586300
KESSY ile Start/Stop farklı şeyler. Karıştıranlar olmuş. KESSY bana kalırsa -şahsi fikrim- çok gereksiz bir özellik. Para vermeye değmez. Basacağım bir tuş var sonuçta. Ford'lardaki gibi ayak hareketi ile otomatik açılan bagaj olsa anlayacağım da KESSY bence gereksiz. Onun yerine Fabia'lara perde hava yastığı eklenebilir. En azından can güvenliğini sağlıyor. Tabii parası çoksa ben ekletirim kardeşim sanane diyorsa birisi bilemem :)
anahtarsız çalıştırma varken anahtarsız giriş olmaması saçma. Ama anahtarı hiç cebinden çıkarmadan inip binmek var orası ayrı rahatlık. Ama en büyük ayıp gerçekten perde hava yastıklarının standart olmaması...

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Romario87;586302
[MENTION=8231]Levcho[/MENTION] Dostum İnanmadığın İçin video Çektim. Avuç İçi Açar Elinin Dışı Kilitliyor ? ben anahtar 1 senedir kullanmıyorum neredeyse. çalıstırırkende inerkende binerkende.  2015 Eylül ' de aldım Aracı

[YOUTUBE]HGOW-0bAckk&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

Selam
Avuç içi dışı değil de kapı kolunun içine veya dışına dokunmakla ilgili sanırım. :)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: icarus;586298
Benim Kessy sustasız sizde yanlış biliyorsunuz
2013 model benim aracım, KESSY var ve iki anahtarım da sustalı.
Peki sizin araçtakı KESSY arıza yaparsa kapıları nasıl açacaksınız? Sustalı anahtarınız yok....