škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Radyatör Fanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selam,
Az önce arabayı yıkatıp geldim. Kilitlendikten sonra fan motorunun biraz da sesli şekilde çalışmaya devam ettiğini farkettim. Kaputu filan da kaldırdım ama 5 dk kadar çalışmaya devam etti sonra durdu. Hararet filan 90 da olağanüstü bir durum olmadı. Bir fikri olan var mı ?
Teşekkürler

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O ses dpf yani dizel partikül filtresidir. Bütün vag araçlarında normal bir durumdur

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octavix;586539
O ses dpf yani dizel partikül filtresidir. Bütün vag araçlarında normal bir durumdur

Evet sanırım DPF temizliği sırasında stop etmişim arabayı dediğiniz gibi muhtemelen bundan. Şimdiye kadar kullandığım VAG araçları hep benzinli idi. Aklıma gelmedi böyle bir şey.
Teşekkürler

Çevrimdışı octavix

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ipek_ali;586541
Evet sanırım DPF temizliği sırasında stop etmişim arabayı dediğiniz gibi muhtemelen bundan. Şimdiye kadar kullandığım VAG araçları hep benzinli idi. Aklıma gelmedi böyle bir şey.

Teşekkürler

Rica ederim bende ilk duyduğumda baya tedirgin olmuştum bi sıkıntı mı var diye :) kazasız sürüşler

Çevrimdışı gokhanay1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aynı tedirginliği ben de yaşadım uzun süre, forumda yazılanları okuduktan sonra rahatladım. Normalmiş, kafanıza takmayın :)

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fazla şehir içi araba kullanmanın kotu yanı arasıra bi otobana cıkıp 120 yapmak lazım