škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Tık diye bir ses ....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı sabahları teyp kapalıyken rampa aşşağıya doğru inerken 20 kmye gelirken tık diye bir ses geliyor fren pedalında hissediyorum azda olsa..? Bir diğeri ön takımı yaptırdığım halde hala gıcır gucur ses geliyor aac daha 132.bn kmde birde yetkili servis bakımlı.....akü zayıflığından direksyion bazen aptallaşıyor sizin fabianz hiç farlar açıkken çalıştırdığınız da farlar sönüp tekrar yuanıyor mu?

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tik sesi salincak fiseginden olabilir kontrol ettiriniz
Kasislerde gacir gucur sesi de o yapar.
Farlar acikken arabayi calistirinca bizde de farlar sonup tekrar yaniyor. Ama far acikken kontaga basmak zararlidir.en iyi ihtimal ampulu patlatir

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ön takım yaptırıldığına göre gacırtılar için ön amortisör takozları kurumuş yada boşluk yapmıştır..Genellikle fren pedalında hissedilen her şeyde fren sistemi parçaları kontrol edilmeli.Yaılan km az-buz değil 132.000 km. Farlar açıkken kontağa basınca farlar sönmez. en azından benim 5 yıllık akümde böyle sadece kısma yapar. Zaten dire4ksiyon pompasının zaman zaman zaman saçmalamasının nedenide bu. Daha teferruatlı yazardım ancak sağ gözümden 10 gün önce önemli bir ameliyat geçirdim. tek gözle bu kadar oluyor.fazla klavye ye bakamıyorum.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2016, 10:14:54 Gönderen: bipekkan »

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;586666

Farlar acikken arabayi calistirinca bizde de farlar sonup tekrar yaniyor. Ama far acikken kontaga basmak zararlidir.en iyi ihtimal ampulu patlatir

Mümkün oldukça farlar açık marşa basmayin [MENTION=8165]mustklc[/MENTION] abimin de dediği gibi elektronik akşamda sıkıntı olur. Bir de akünun zayıflığı buna etkendir. Bende farları yaptığimda iç aydınlatma daki kalorifer panelinin ışıkları bir sure sonra geliyordu.Akuyu degistirdim yola devam...

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11038]bipekkan[/MENTION] Bülent Abi geçmiş olsun.

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bipekkan;586669
Ön takım yaptırıldığına göre gacırtılar için ön amortisör takozları kurumuş yada boşluk yapmıştır..Genellikle fren pedalında hissedilen her şeyde fren sistemi parçaları kontrol edilmeli.Yaılan km az-buz değil 132.000 km. Farlar açıkken kontağa basınca farlar sönmez. en azından benim 5 yıllık akümde böyle sadece kısma yapar. Zaten dire4ksiyon pompasının zaman zaman zaman saçmalamasının nedenide bu. Daha teferruatlı yazardım ancak sağ gözümden 10 gün önce önemli bir ameliyat geçirdim. tek gözle bu kadar oluyor.fazla klavye ye bakamıyorum.

çok geçmiş oldunn hocam teşekkr ederim yorumunuz benim için çok öenmli sağolun...zaman ayırdığınız için...

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;586666
Tik sesi salincak fiseginden olabilir kontrol ettiriniz
Kasislerde gacir gucur sesi de o yapar.

kendim de audi vw seat porsche yetkili serviste çalışıyorum ön takımda bu sesi yapabilecek herşeye baktım ne yazık ki terzi kendi söküğünü dikemiyor bu dediklerinize baktıracağım.

Çevrimdışı Fabia919

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: brkdmr38;586670
Mümkün oldukça farlar açık marşa basmayin [MENTION=8165]mustklc[/MENTION] abimin de dediği gibi elektronik akşamda sıkıntı olur. Bir de akünun zayıflığı buna etkendir. Bende farları yaptığimda iç aydınlatma daki kalorifer panelinin ışıkları bir sure sonra geliyordu.Akuyu degistirdim yola devam...

akü değişimini yapmak lazım gerçekten bian düşündüm ki pompa arıza yapmak
üzere falan çünki bikere yapmış çıkma orjinalini takmışlar.