škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Car play yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onur22

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar forum konularında araştırdım ama bulamadım, 2015 aralık çıkışlı fabia aracım ve iphone 5 telefonum var. Daha önce kablo ile usb bağlantısı yaptığımda car play devreye hemen giriyordu ancak şimdi usb okunuyor diyor ve yarım saat beklememe rağmen car play açılmıyor. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
Telefonun kablosunu değiştirdim yine olmadı, bluetooht ile araca telefonu bağlayabiliyorum ama usb ile bağlayamıyorum, car play açılmıyor

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
sanırım aynı uygulamaları sende yapıyorsun  sorun nedir bilemiyorum ama aynı şekilde ben kullanıyorum video eklemiştim- acaba güncellemeleri yapmamış olabilirmisin telefonunun
https://www.youtube.com/watch?v=Tq2OTn6ptSo
[YOUTUBE]Tq2OTn6ptSo[/YOUTUBE]

Çevrimdışı Onur22

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu şekilde denememiştim birazdan deneyeceğim ben phone kısmına girip bağlıyorum telefonu ve usb okunuyor diyor uzun süre,videoda direk carplayı soruyor ve bağlanıyor

Çevrimdışı Onur22

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Yok usb okunuyor diyor ama öyle kalıyor car play devreye girmiyor :(

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Telefonunuzdaki carplay ayarlarını bir kontrol edin. Telefonu yeniden başlatarak tekrar deneyin.

Çevrimdışı Onur22

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sorunu buldum, daha önce flash bellek takmıştım, onu algılıyormuş.
Telefondan "aracı unut" seçip aracın ekranından ayarlar bölümünden telefon verilerini aktar deyince oluyor. Böyle bir sorun yaşayan arkadaşlar için yazayım dedim herkese teşekkürler

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
sorunu çözmenize sevindim :)  bilgi için teşekkürler

Çevrimdışı talat ayata

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
fabia 2016 almış olduğum araçta mirror link var iphone 5 de csr play var fakat sygic isimli navigasyonu çalıştıramadım.yardıma ihtiyacım var

Çevrimdışı cengizozal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: talat ayata;596290
fabia 2016 almış olduğum araçta mirror link var iphone 5 de csr play var fakat sygic isimli navigasyonu çalıştıramadım.yardıma ihtiyacım var

Merhabalar;

Apple Car Play sadece apple telefon ekranını ve sınırlı sayıda uygulamayı (Spotify, Berlin Phil vb. gibi) destekleyen bir yazılım eklentisi olup tamamen telefon üzerinde çalışmakta ve sadece aracınızdaki yerleşik ekranı kullanmaktadır. Bu nedenle sadece sygic değil bir çok uygulamayı bu ekrana iphone üzerinden yönlendirmeniz mümkün olmayacaktır.

Android için diğer arkadaşların yorumlarını takip etmeyi ben de çok isterim ancak bildiğim kadarı ile o da belli spk'ların indirilmesi ve belli modellerdeki sürümlerin birbirine tanıtılması ile mümkün oluyor ama dediğim gibi android tamamen uzaktan sesi hoş gelen bir davul bana...