škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Hgs camdan iceri dustu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
slmlar,

Sıte gırıs hgs bantım elımden kaydı ön konsol ile cam arasındakı bosluga düştü, ucunu goruyordum almaya calısırken gıttı ıcerı

1. sorun olur mu
2. nasıl alırım
3. o boslukta ne var bılen var mı:)

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. pek bi sorun olmaz
2. elektrik süpürgesinin ince ucunu takın ve oradan çekin
3. boşluğun orta kısmında havalandırma kanalları var, kenarlar sadece boşluk

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benimde camdaki kart koyma yerine koyduğum kartvizitim aynı sizinki gibi içeri düşmüştü bir süre sonra direksiyonun ile gösterge arasından kendi çıktı :D
 isterseniz arkadaşın dediği yöntemle çıkarmayı deneyin yada kendi kendine gelmesini orada bozabileceği bir şey yok.

hatta site girişinde çalışıyorsa bırakın kalsın

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;586995
Benimde camdaki kart koyma yerine koyduğum kartvizitim aynı sizinki gibi içeri düşmüştü bir süre sonra direksiyonun ile gösterge arasından kendi çıktı :D
 isterseniz arkadaşın dediği yöntemle çıkarmayı deneyin yada kendi kendine gelmesini orada bozabileceği bir şey yok.

nası geldı kendı kendıne mistik bır olay gıbı:)

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;586995

bı sanıye camdakı, sol taraftakı kart koymaya yarayan bırseye benzeyen şeyden sızde de mı var? ben onu aldıgım yer soktu onu oraya sanıyordum cektım cektım cıkaramadım

Çevrimdışı gokhanay1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
O plastik kart tutacağı hepsinde var, park biletlerinin konulması için yapılmış. Yurtdışında yaşıyor olsanız çok yararlı bir ayrıntı ama ülkemiz için pek işlevsel değil :)

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokhanay1;587030
O plastik kart tutacağı hepsinde var, park biletlerinin konulması için yapılmış. Yurtdışında yaşıyor olsanız çok yararlı bir ayrıntı ama ülkemiz için pek işlevsel değil :)

ıyı denk geldı dedıgınız bıraz daha fırsatım olsa ıyı bı asılmayı dusunuyordum, sonra dedım ıse yarar bu ya elbet telefon fln koyarım dedıydım

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587027
nası geldı kendı kendıne mistik bır olay gıbı:)

iki hafta kadar önce temizlik yaparken direksiyonun ayarını açıp aşağı indirdiğimde orayı örten deri örtünün üstünden düştü :)

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587028
bı sanıye camdakı, sol taraftakı kart koymaya yarayan bırseye benzeyen şeyden sızde de mı var? ben onu aldıgım yer soktu onu oraya sanıyordum cektım cektım cıkaramadım

ben o kısma kartvizitimi koydum arada sırada otopark kartınıda koyuyorum

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Doruk Han;587091
ben o kısma kartvizitimi koydum arada sırada otopark kartınıda koyuyorum

Ben o kısma kartımı koysam,  ALP HOCANIN ARABASI FLN dıye öğrencılerıme hedef göstermıs olurum :))

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az önce oto yıkamada denedık cekmeyı bısey gelmedı,  A4 kagıt soktum yarısına yakın ıcerı gıdıyor.  Hava ufledık yınede cıkmadı. Alan genıs oldugu ıcın cekmıyor olabılır. hortumda gırmıyor zaten tam, döşemeyı azıcık esnetıp soktum ama nafıle, O kısım nereye gıdıyor o önemli, gıtmıyorsa ve sadece cam varsa hgs cıhazı nasıl algılamıyor onu da anlamıs degılım. Yarın hgs cıhazını egıp tam kaputa dogru tutturacagım bakalım hala orada mı bant. Bı de aklıma supurgenın ucuna daha once ve egık bı aparat yapmak aklımda ama neyden yaparım bılemıyorum.

Çevrimdışı drhsyn

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
A4 ün üzerine ince çift taraflı bant tarzı bişey yapıştırıp gönderin , belki yapışır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
o kısım aracın yolcu kabini tarafında kalıyor

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
A4 e cıft taraflı bant kesın deneyecegım

A4 degılde duralid mi ne varya bu dolap arkasına konan ınce tahta ondan yada karton mukavva fln ayarlayayım