škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kopege carptim direksiyon sesi artti

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pcqlock

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracimla on sol tarafdan kopege carptim. Tampon kirildi. Davlumbaz kirildi acilan yerden iceri baktigimda cam suyu deposunun yanindaki parca(galiba direksiyon pompasi bu etrafinda sunger var. Sungerin bir kismi koptu yag vardi sungerde) biraz egilmis carpma yonuna dogru. Ve direksiyon biraz daha yumusak yada bana oy
E geliuor cok az bir fark hissediyorum. Bu iyi gibi ama rolentide ve bosta direksiyondan ses duyuyorum vinlama sesi. Cevirdikce artan bir ses. 2 gun araci ayni yere koydum yag falan damlamamis sertlesmede yok direksiyonda hala ses geliyor. Sorun pompadan midir tamire gitmeli miyim?
Birde bulundugum ilcede ozel servis var acikcasi cok anlamiyorlar genel bakima goturuyorum haricinde bir kere direksiyon sertlestiginde sehir dışındayim bana kayseriden usta oner dedigimde yükseliş oto kayseride bir numaradir oraya gotur demisti. Direk kayseriye mi goturmeliyim? 90km

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yozgat merkezdeyseniz Sorgun sanayide test oto var öneririm bizim tüm arabalarin isini yaparlar kendileri beceremezsede iyi bi usta önerirler

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi