škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Amerikan Park uygulaması ?

Ziyaretçi · 16 · 3053

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frknkpt

• Ziyaretçi
Merhabalar 2016 modellerde Amerikan Park uygulaması yapan deneyen oldumu ?

Gündüz ledleri beyaz parklar turuncu kötü dururmu acaba ? Birde arıza ışığı-uyarısı verirmi sonradan ?

Teşekkürler.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba. Aracınızın gizli özelliklerini açtırarak aktif hale getirebilirsiniz. Ekstra modül almakla uğraşmayın bence.

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: batuhanbugra;587039
Merhaba. Aracınızın gizli özelliklerini açtırarak aktif hale getirebilirsiniz. Ekstra modül almakla uğraşmayın bence.

Garanti dışında kalırmı gizli özellik yaptırırsam ? 16 ay garantili araç boşuna garanti dışı kalmasın :(

Ender elektronik yapıyor sanırım dimi 59tl ye

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yok hocam garanti dışı kalmaz. Var olan özelliği aktif hale getiriyorsunuz. Benim aracıma yapılan işlemleri bu linkten görebilirsiniz.
https://youtu.be/Uagy0139QQY

Sent from my iPhone using Tapatalk

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: batuhanbugra;587118
Yok hocam garanti dışı kalmaz. Var olan özelliği aktif hale getiriyorsunuz. Benim aracıma yapılan işlemleri bu linkten görebilirsiniz.

Teşekkürler batuhan birde nasıl foruma aracımın resmini profil resmi yapabilirim ? :)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

cam kaldırma ve amerikan parkın kodunu paylaşabilir misiniz? Bir de istediğimiz zaman amerikan parkı kapatabiliyor muyuz?

frknkpt

• Ziyaretçi

Videoyu öncedende izlemiştim aracı alırken araştırırken senin araçmış :D Nerden kaç liraya açtırdın birde 2016 modelmi aracın ?

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587119
Teşekkürler batuhan birde nasıl foruma aracımın resmini profil resmi yapabilirim ? :)

Forumda bununla ilgili acilmiş bir konu vardı. Ordan yapmıştım ben profil resmini.

Alıntı yapılan: **SEMİH**;587120
cam kaldırma ve amerikan parkın kodunu paylaşabilir misiniz? Bir de istediğimiz zaman amerikan parkı kapatabiliyor muyuz?

Hocam ben kendim yapmadım bu kodlamayi. Samsun'da ikamet ediyorum bu isle ilgili bir arkadaşa yaptırdım. Cam kaldırma aracta hata verdikten sonra iptal ettim. Cok da bir önemi yok 4 cam açılmadıktan sonra. Amerikan park kodlama haricinde kapatilmiyor.

Alıntı yapılan: frknkpt;587121
Videoyu öncedende izlemiştim aracı alırken araştırırken senin araçmış :D Nerden kaç liraya açtırdın birde 2016 modelmi aracın ?

Evet araç 2016.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587116
Garanti dışında kalırmı gizli özellik yaptırırsam ? 16 ay garantili araç boşuna garanti dışı kalmasın :(

Ender elektronik yapıyor sanırım dimi 59tl ye

Benim bildiğim kadarıyla aracınızda mekanik olmayan bir sıkıntı olur da servis gizli özelliklerin açıldığını anlarsa garanti dışı kalıyor Fabia'nız.

Örneğin dönüşe duyarlı sis opsiyonel olarak alınıyor. Siz bunu arabanın orijinalinde almak yerine dışarıdan kendiniz yaptırıyorsunuz ve aracın yazılımına müdahale etmiş oluyorsunuz. Bu durumda da servis araca müdahale edildiğini, ve aracın garanti kapması dışına alındığını söylüyor.

Çevrimdışı batuhanbugra

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;587223
Benim bildiğim kadarıyla aracınızda mekanik olmayan bir sıkıntı olur da servis gizli özelliklerin açıldığını anlarsa garanti dışı kalıyor Fabia'nız.

Örneğin dönüşe duyarlı sis opsiyonel olarak alınıyor. Siz bunu arabanın orijinalinde almak yerine dışarıdan kendiniz yaptırıyorsunuz ve aracın yazılımına müdahale etmiş oluyorsunuz. Bu durumda da servis araca müdahale edildiğini, ve aracın garanti kapması dışına alındığını söylüyor.

Ben de çok araştırdım hocam ama bu sebepten dolayı garanti dışı kalan duymadım.Araçta var olan özellik aktif hale getiriliyor. Hatta bazı servisler de(Volkswagen) bunu getireceğini söylüyor.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara And otomativ servis dışında yapılan işlem garantiyi bozar dedi. Ve bu gizli özellikleride ekledi. Bilginize

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;587345
Ankara And otomativ servis dışında yapılan işlem garantiyi bozar dedi. Ve bu gizli özellikleride ekledi. Bilginize

And otomotiv baya sıkıntılı bir yer sanırım. Henüz hakkında iyi birşey duymadım. Honda Efe de yaptırıcam ben 15.000 km bakımını sen nerde yaptırmayı düşünüyorsun ?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587453
And otomotiv baya sıkıntılı bir yer sanırım. Henüz hakkında iyi birşey duymadım. Honda Efe de yaptırıcam ben 15.000 km bakımını sen nerde yaptırmayı düşünüyorsun ?

Efe Oto da And Oto da sıkıntı. İkisi de Allah'a emanet. Yüce Auto'nun kendisi gelse Doğuş Oto altında en güzeli o olacak.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587453

Ben 1 sene bakımını and otoda yaptırdım çünkü en ucuz yer orası idi. 413.5 liraya.  Efe ye hiç gitmedim. And skoda da  vw den oraya geçmiş bir eleman var ona giderseniz en azından irrite olmadan işlerinizi halledersiniz

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;587500
Ben 1 sene bakımını and otoda yaptırdım çünkü en ucuz yer orası idi. 413.5 liraya.  Efe ye hiç gitmedim. And skoda da  vw den oraya geçmiş bir eleman var ona giderseniz en azından irrite olmadan işlerinizi halledersiniz

tamam ismi nedir ? birde 415 lira 15.000 bakımmı ?  uygun fiyatı gayet.