škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Octavia Elegance 1.4 TSI (SORU)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncellikle herkeze iyi günler. Bilgisi olan arkadşlar cevaplarlarsa sevinirim acaba Skoda Octavia Elegance'de YOL Bilgisayarı varmı ? (Bolero) 43.500 Bin TL verip alıcam çünkü classic den bi farkı olsun istiyorum...:ok:
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 18:40:02 Gönderen: Powolper »

Protesto Amaçlı İmzalarımıza Resimi Ekliyelim Lütfen!

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yol bilgisayarıyla bolero teyp farklı kavramlardır.bolero teyp standart degıldır ama yol bılgısayarı standarttır

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero Elegance da standart değil yağni :C Bolero'nun opsyonel fiyatı kaç paradır ? bilginiz varmı

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 19:00:59 Gönderen: Powolper »

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni octavia alan bir kişi, bolero için 750 TL fark verdiğini yazmıştı
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bolero dokunmatik ekranlı 6 cd changerlı cd-mp3 çalar = 849 TL bu superb fiyatı octi için fiyatı bilemiyorum.

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Cevaplarınız için çok teşşekürler arkadaşlar yardımcı oldunuz en fazla 1.000 TL'dir heralde (Fark) =)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
en iyisi skoda servislerinden birisiyle diyaloğa geçmek.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı Powolper

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İyi Fikir :kiki:. Yarın gidicem zaten hem arabayı görmeye hemde bilgi almaya :+1:
« Son Düzenleme: 19 Aralık 2009, 00:21:31 Gönderen: Powolper »

Çevrimdışı vw=Skoda

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
şu boleroyu bende çok merak ediyorum ama hangi bayiye gittiysem batery low yazısıyla karşılaştım o yüzden inceleyemedim VW nin üst donanımlarında bolero standart nerdeyse skodada da opsiyonel kullanmak için fark verecez bu boleroda TV DVD VCD DİVX özelliği varmı bilgisi olan ki eğer yoksa benim görüşüm üstündeki CD MP3 çalar daha iyi diye düşünüyorum fazla bir fark yoksa da bolero olabilir tabiyki

Çevrimdışı mayham85

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vw=Skoda;65483
şu boleroyu bende çok merak ediyorum ama hangi bayiye gittiysem batery low yazısıyla karşılaştım o yüzden inceleyemedim VW nin üst donanımlarında bolero standart nerdeyse skodada da opsiyonel kullanmak için fark verecez bu boleroda TV DVD VCD DİVX özelliği varmı bilgisi olan ki eğer yoksa benim görüşüm üstündeki CD MP3 çalar daha iyi diye düşünüyorum fazla bir fark yoksa da bolero olabilir tabiyki
ben yok diye biliyorum ama emin değliim.

ama ben leonu alırken aldığım bayi skoda bayisi aynı zamanda adamlar bana leon teybi yerine bolero kitapçığı koymuşlar oradan bir bakiyim duruyorsa :D