škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Prestij Columbus

Brc27 · 18 · 4168

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Prestij paket 1.4 TSI 150 BG DSG sipariş vermeyi düşünüyorum.
Sanırım bu pakette navigaston ve TV izleme özelliği yok. Columbus multimedya almam gerekmiş.

Columbus multimedya için 5500 TL fiyat istediler. Ayrıca 1500 TL de navigasyon ücreti dediler. Toplam 7000 tl.

Ayrıca satıcı bana navigasyonu kullanmam için her sene 1500 TL ödemem gerektiğini söyledi doğrumu acaba?

Son olarak TV den memnunmusunuz acaba?

Şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Her sene 1500 nav için mi? Hangi satıcı o iyi sallamış

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kullaniyorum.ne 1500 fark ne yillik bir seyler vs.bie sefete mahsus almak var ilk guncellemeyi yaptik .ucretsiz o da.

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok saçma geldi zaten. Teşekkür edrim yorumlar için. Peki 5500 tl columbus için ücret ödersem hem navigason hemde tv amış oluyormuyum sonuç olarak arkadaşlar.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
TV Türkiye'de alınamıyor, hatta sitede Columbusla alakalı hiçbir opsiyon Türkiye'de alınamıyor. DAB olmuyor, Telefon Kutusu olmuyor, Media Command olmuyor,LTE simkart olmuyor. Ama ne hikmetse siteye opsiyon diye yazabiliyorlar.

1500 TL Nav fiyatı diyen akıllı satış temsilcisine deyin ki sadece columbus alacağım Nav almayacağım deyin. İnternetten şasinizi girip ömür boyu harita indirebilirsiniz. Ne parasından bahsediyor.
Bilgi olarak; Columbus haritalarını hafızasına yükler. SD kartla internetten indirdiğiniz 22 GB'lık dosyayla güncellenir. Amundsen haritaları SD karttan okur, yani ayrıca satılan kartı almazsanız nav kullanamazsınız, çünkü içinde HDD yoktur.
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2016, 08:28:55 Gönderen: rumiexile »

Çevrimdışı Attorney58

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;587696
TV Türkiye'de alınamıyor, hatta sitede Columbusla alakalı hiçbir opsiyon Türkiye'de alınamıyor. DAB olmuyor, Telefon Kutusu olmuyor, Media Command olmuyor,LTE simkart olmuyor. Ama ne hikmetse siteye opsiyon diye yazabiliyorlar.

1500 TL Nav fiyatı diyen akıllı satış temsilcisine deyin ki sadece columbus alacağım Nav almayacağım deyin. İnternetten şasinizi girip ömür boyu harita indirebilirsiniz. Ne parasından bahsediyor.
Bilgi olarak; Columbus haritalarını hafızasına yükler. SD kartla internetten indirdiğiniz 22 GB'lık dosyayla güncellenir. Amundsen haritaları SD karttan okur, yani ayrıca satılan kartı almazsanız nav kullanamazsınız, çünkü içinde HDD yoktur.

Arkadaşım bu yazdıklarının altına imzamı atarım, O satış temsilcisinin anında kapı dışarı ederdim. 1500 lirayı cebine atacak aklı sıra

Çevrimdışı magicfriend

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Navigasyona para vermeye gerek yok bence. Android Auto ile google haritalara bağlanabiliyorsunuz. Sesli komut yol tarifi alabiliyorsunuz. https://www.youtube.com/watch?v=qOED69oKmy8

Yada Telefona IGO yükleyerek (Android telefon) Başarsoftun güncel haritaları adrese teslim gidersiniz.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bildigim kadarıyla ilk üç yıl harita güncellemeleri ücretsiz, sonra ücretli.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesin araçta indirim yapmışlardır onu çıkartmaya çalışıyorlardır :)

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yorumlarınız için tşk ederim. Aracı columbus olmadan sipariş ettşm. Kasım ortası gelecek hayırlısı ile.

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Attorney58;587800
ne kadar biliyor musunuz

Soru bana miydi bilmiyorum ama yine de yazayim.

Briskoda forumunda "ic haneli fiyatlari var" diye okumustum ucretli harita guncellemelerinin. Yani 200 pound olsa 1000 lira diyin siz ona.

Carplay guzel calisiyor. MIB2 bolerolar flac de destekliyor. Butceniz varsa columbus alinir, yoksa aradakiler bence değecek farklar degil. Ha, çocuklu aile olunca telefon app inden wifi uzerinden müzik kontrolü iyi olurmus. istekler bitmeyebiliyor :)

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun vazgeçmekle iyi yapmışsınız değmezdi bemce 5000 tl vermeye

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Mevcut Bolero Car play destekliyor diye biliyorum. Bu durumda o parayı vermek bence gereksiz. Bütün özellikler şu anda car play da yok ama Zaman içinde gelir siye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Brc27

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim arkadaşlar. Car Play kullanan varmı acaba?