škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri görüş kamerası

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pandasamet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar octavia 1.2 TSI style paket arcım var bolero ekranıma entegre geri görüş kamerası taktırmak istiyorum bunun için skoda servislerine mi gitmeliyim yoksa piyasadan satın alıp bunu takan dükkan benzeri yuerlere mi gitmeliyim oralara gitsem boleroya entegre yapabilirler mi?

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Reader_007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araba Garantide ise servis en mantiklisi, disarida yaparsaniz sorun cikmasi halinde servis garanti kapsamindan cikaracaktir.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yeni nesil bolero'da video girişi var mı ki?

Çevrimdışı hüseyiny

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende de 1.2 tsi optimal var . bende taktırmak istiyorum . araç garantiside bitti. daha önce taktıran arkadaşalr varsa bilgi verebilirlerse çok memnun olurum. bu konu ile alakalı başka yerde açılmış başlık var ise şimdiden  afedersiniz ben göremedim .

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Boleroya entegre şeklinde herhangi bir kamera taktıramazsınız. Geri görüş kamerası istiyorsanız ekranı değiştirmelisiniz. Düşünürseniz eğer Necvox öneririm. Bayilerde 2300-2500 tl arası ve gayet kullanışlı.

Çevrimdışı mkansiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlarım aldıkları tüm sıfır araçlarda geri görüş kamerası var skoda da yok mu diye dalga gectiklerinden (bu arada arabamdan çok memnun um) biraz araştırıp bu videoyu buldum.herhalde boleraya takiliyor.
https://youtu.be/R9vZhU2Q1JQ
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 17:47:10 Gönderen: mkansiz »

Çevrimdışı dryusufbal

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eski boleroya takılamaz 6.5 inçlik boleroya takılıyor. Servise sorun fiyatı.

Çevrimdışı Ugurtugen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sametatsoy;589183
Arkadaşlar octavia 1.2 TSI style paket arcım var bolero ekranıma entegre geri görüş kamerası taktırmak istiyorum bunun için skoda servislerine mi gitmeliyim yoksa piyasadan satın alıp bunu takan dükkan benzeri yuerlere mi gitmeliyim oralara gitsem boleroya entegre yapabilirler mi?
hocam merhaba , ben kendi aracıma yaptırdım orjinal olarak. Mahmutbeyde vural elektronik var apo usta güzel işçiliği var. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı Ugurtugen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BadLizard;589777
Boleroya entegre şeklinde herhangi bir kamera taktıramazsınız. Geri görüş kamerası istiyorsanız ekranı değiştirmelisiniz. Düşünürseniz eğer Necvox öneririm. Bayilerde 2300-2500 tl arası ve gayet kullanışlı.
2016 style aracıma orjinal olarak taktırdım. Herhangi bir değiştirme yapmadım.

Çevrimdışı mkansiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki ne kadara mal oluyor.Vural elektronokte yapilirsa garanti bozulur mu.

Çevrimdışı mkansiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Vural elektronik yapilirsa garanti bozulur mu.peki ne kadara mal oldu

Çevrimdışı Ugurtugen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkansiz;594153
Peki ne kadara mal oluyor.Vural elektronokte yapilirsa garanti bozulur mu.

Garantinin bozulacak bir durumu yok ama ters bişeyde servisin kanaatine kalırsınız gibime geliyor. bana toplamda 1300₺ ye mal oldu.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkansiz;594105
Arkadaşlarım aldıkları tüm sıfır araçlarda geri görüş kamerası var skoda da yok mu diye dalga gectiklerinden (bu arada arabamdan çok memnun um) biraz araştırıp bu videoyu buldum.herhalde boleraya takiliyor.
Gerçekten taktırma sebebiniz bu mu? :confused: (arkadaşlarınızın dalga geçmesi mi?)
Araçta arka park sensorü standart ve çok başarılı çalışıyor....kameraya ne gerek var...

Çevrimdışı neehot

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mkansiz;594105

Bence bu sebepten taktırıyorsanız öne de gece görüşlü taktırın yolda giderken hem öne hem arkaya bakabilin ekrandan havanız olsun[emoji1]