škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda'dan yeni ekonomik bir aile sedanı: Skoda Popular (2012?)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: isikayhan;56354
bu araç octavia ve fabia müşterilerini değil, dacia logan gibi ucuz giriş seviyesindeki araçlara bakan kişilere daha kaliteli bir seçenek sunmak ve oradan pazar payı almak için üretilecek

Skodanın imajını zedeleyeceğini düşünüyorum...

VW , suzukiye uygulasa ya bunu :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Görmek lazım bir aracı,o zaman ak koyun kara koyun çıkar ortaya :) Skoda eski uygun fiyatlı imajından hayli uzaklaştı artık,uygun fiyatlı modelleri "baz" modeller içerisinde kalıyor bu da müşteri üzerinde psikolojik negatif etki yaratıyor.Aldığı araba başka markanın biraz daha donanımlısından çok daha kaliteli aslında ama bunu anlatamazsınız.Baz model alacağıma gider onu alırım diyor.Bu araya bir şeyler sıkıştıracaklarda da'sı var işte :confused: ortaya çıksın hele biraz anlarız :)

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;56384
Skodanın imajını zedeleyeceğini düşünüyorum...

VW , suzukiye uygulasa ya bunu :D

Suzuki'deki söz hakları kısıtlı ama Skoda'da ne isterlerse onu yaparlar :D

Skoda eski doğu bloğuna dahil bir ülkenin markası, bu araçla rekabet etmek istedği marka Dacia da öyle. Rekabet edecekleri pazar da aşağı yukarı aynı ülkeler.
Skoda da bu ülkelerde uzun süredir bilinen ve oturmuş bir marka, VW'nin bu amaçla kullanabileceği tek markası (Seat ile bunu yapmak mümkün olmaz).

Yapacakları şey temelde Fabia ve Octavia ile ortak parçalar kullanarak daha az donanım ve küçük güçsüz motorlarla daha düşük maliyetlerle Dacia'ya karşı pazara sunacakar.

Verdiğim haberlerde yazanlara göre Dacia kadar ucuz olmayacakları belli. Kanımca müşterilere 20'ye Dacia gibi bir araba! alacağına 23'e bir Skoda bir otomobil al diyeceklerdir :ok:
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;56388
Görmek lazım bir aracı...
Sakın bunu üretmeye kalkmasınlar.:aman:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
"uğurcuğum" çok kötü yaw inşallah bundan değildir.doblonun rezil versiyonu resmen.bu kadar zevksiz olamazlar.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı serhan

• VRS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.sahkanotomotiv.com
ahoj mu neydi onun adı hiç güzel birşey değil,üretilcek olanda kesin böyle birşey olur işte :)
20V Turbo
Laurin&Klement..

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;56328
...Octavia ile Fabia arasında yer alacak olan araç...

Alıntı yapılan: mygokhan;56343
Fabia ve octavia arasına araç sıkıştırmak...
Araya sıkıştıracaklar diye böyle etmesinler sakın?!:kiki:

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
allah göstermesin, böyle sıkısıp kalmak ne kötü bir duygudur heralde,

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;56537
Sakın bunu üretmeye kalkmasınlar.:aman:

Niye Uğurum haşmetlim :) çok tatlı araba,üstelik ticari olarakta convert edilebiliyor :hanz: çoklu amaçlı olur hemde sevimli hemde kullanışlı,tam şehir içi çözüm aracı işte fena mı :hanz:Üretsinler valla bunu,bir helezonlukta işi var sadece :hanz: tıs tıs gidersin.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FF;56640
Niye Uğurum haşmetlim :) çok tatlı araba,üstelik ticari olarakta convert edilebiliyor :hanz: çoklu amaçlı olur hemde sevimli hemde kullanışlı,tam şehir içi çözüm aracı işte fena mı :hanz:Üretsinler valla bunu,bir helezonlukta işi var sadece :hanz: tıs tıs gidersin.
Fiorino' dan daha güzel kanımca.:adm:

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;56641
Fiorino' dan daha güzel kanımca.:adm:

+101(K&NxEibach) :hanz::hanz::hanz:

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda, Dacia Logan ile rekabet edecek bir model de çıkarmayı düşünüyor.

Kaynak:
L'Automobile Magazine
http://www.automobile-magazine.fr/actualites/scoops/skoda/skoda_octavia_3
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

octaviaman

• Ziyaretçi
söz konusu araç değil a4 ün hiçbir şeyin yerini tutamaz.Bence Bu klasörde yeri olamayacak bir ucube.Sayın yönetim Lütfen bu konuyu sohbet veya paylaşım gibi gırgır bir yere taşımanızı rica ediyorum.

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aslında böyle bi araç üretmeleri güzel olur.ben şuankı durumumda imkanı yok bi skoda modelı alamam.ama gücüm albea logan gıbı araclara yetıyorsa gider bildiğim markayı alırım.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;70462
söz konusu araç değil a4 ün hiçbir şeyin yerini tutamaz.Bence Bu klasörde yeri olamayacak bir ucube.Sayın yönetim Lütfen bu konuyu sohbet veya paylaşım gibi gırgır bir yere taşımanızı rica ediyorum.

bulduğum haberlerde A4'ün üretimi sonlandırılıp, yerine bu araç çıkarılacağı ifade edildiği için konuyu en uygun olacağını düşündüğüm için bir buçuk ay önce buraya açtım

M.Niyazi Saral