škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda'dan yeni ekonomik bir aile sedanı: Skoda Popular (2012?)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

octaviaman

• Ziyaretçi
Gereksiz uzuyor.Kimseden bir istegim yok.Soyledigim gayet acik.Benim arabam halis mulis octavia amb.plus,yani tour filan degil.skoda a4 kasadan ya da A5 kasadan tour modeli yapabilir.Bu gercegi degistirmez,tum octavia populasyonunu  tour yapmaz.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bilgileri için çok teşekkürler Ayhan bey..

Merakla bekliyor olacağız yeni modeli..

Sanırım fabia II gibi bir plastik kalitesine sahip olacak yeni model..Maliyeti düşüren unsurlardan bir tanesi ucuz plastik kullanımı dashboard'da.
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

berfin.meb

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;77129
Gereksiz uzuyor.Kimseden bir istegim yok.Soyledigim gayet acik.Benim arabam halis mulis octavia amb.plus,yani tour filan degil.skoda a4 kasadan ya da A5 kasadan tour modeli yapabilir.Bu gercegi degistirmez,tum octavia populasyonunu tour yapmaz.

Tamam. Güle güle kullanınız  Octavia amb. plus ve tour olmayan otomobilinizi o zaman sayın Octaviaman.

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: berfin.meb;77328
Tamam. Güle güle kullanınız  Octavia amb. plus ve tour olmayan otomobilinizi o zaman sayın Octaviaman.
+1 aynen oyle yapiyorum.

Konuyu yerine tasiyana cok tesekkur ederim.Saygilarimla.

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviaman;77443
+1 aynen oyle yapiyorum.

Konuyu yerine tasiyana cok tesekkur ederim.Saygilarimla.

taşınmasını ben istedim

son alıntıladığım haberden sonra yeni aracın, A4 kasa ile herhangi bir bağlantısının olmayacağı anlaşılıyor
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

M.Niyazi Saral

octaviaman

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: octaviaman;70462
soz konusu arac degil a4 un hicbir seyin yerini tutamaz.Bence Bu klasorde yeri olamayacak bir ucube.Sayin yonetim Lutfen bu konuyu sohbet veya paylasim gibi girgir bir yere tasimanizi rica ediyorum.

Alıntı yapılan: isikayhan;77602
taşınmasını ben istedim

son alıntıladığım haberden sonra yeni aracın, A4 kasa ile herhangi bir bağlantısının olmayacağı anlaşılıyor

Sanslisiniz tebrikler.Benim de dikkate alinmayan benzer bir talebim olmustu.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 20:33:43 Gönderen: octaviaman »

berfin.meb

• Ziyaretçi
Bence bir bölüm de olsa Skoda tarihinden sözedildiği için  "Gırgır Konu" bölümünde yer alması Skodaya haksızlık olur.

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: berfin.meb;78148
Bence bir bölüm de olsa Skoda tarihinden sözedildiği için "Gırgır Konu" bölümünde yer alması Skodaya haksızlık olur.
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=35

berfin.meb

• Ziyaretçi

Ugur A.

• Ziyaretçi
Sakın bunu da üretecek olmasınlar:
Skoda’nın mini otomobili!

04 Ocak 2008 12:30:00
Volkswagen’nin Çek partneri Skoda, gelişmekte olan ülke pazarlarında küçük otomobillere olan talep büyümesini dikkat alarak yeni bir mini otomobil üretmeyi planlıyor.
Almanya’da yayınlanan FTD’ye (Financial Times Deutschland) bir mülakat veren Skoda’nın patronu Reinhard Jung, yeni mini otomobilin şu anda markanın ürün gamının en küçüğü ve en ucuzu olan Fabia’nın altında konumlandırılacağını ifade etti. Skoda’nın mini otomobilinin VW up! konsepti ile aynı platformda üretileceği veya bu platformdan yararlanacağı yönünde görüşler ağırlık kazanıyor. Jung’un FTD’ye verdiği mülakatta yeni modelin Rusya, Hindistan ve Çin'deki Skoda fabrikalarının üretim ölçeklerinin büyümesinde önemli rol oynayacağını ifade etti.

http://www.arabam.com/Haber.aspx?haberID=282281&baslik=Skoda’nın mini otomobili!

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;83716

Volkswagen’nin Çek partneri Skoda, gelişmekte olan ülke pazarlarında küçük otomobillere olan talep büyümesini dikkat alarak yeni bir mini otomobil üretmeyi planlıyor.
Almanya’da yayınlanan FTD’ye (Financial Times Deutschland) bir mülakat veren Skoda’nın patronu Reinhard Jung, yeni mini otomobilin şu anda markanın ürün gamının en küçüğü ve en ucuzu olan Fabia’nın altında konumlandırılacağını ifade etti. Skoda’nın mini otomobilinin VW up! konsepti ile aynı platformda üretileceği veya bu platformdan yararlanacağı yönünde görüşler ağırlık kazanıyor. Jung’un FTD’ye verdiği mülakatta yeni modelin Rusya, Hindistan ve Çin'deki Skoda fabrikalarının üretim ölçeklerinin büyümesinde önemli rol oynayacağını ifade etti.

http://www.arabam.com/Haber.aspx?haberID=282281&baslik=Skoda’nın mini otomobili!

ikisi faklı
Skoda'nın mini aracı şuymuş:

Skoda City 2011'de
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=4861
Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir.

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: isikayhan;83727
ikisi faklı
Skoda'nın mini aracı şuymuş:

Skoda City 2011'de
http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=4861

Alıntı yapılan: Uğur@k@r;83716

Alıntı yapılan: isikayhan;76805
VW “New Small Family”den "up!" ile kardeş olan "Skoda City", 2011'de yaklaşık 9000 Euroluk fiyatıyla piyasaya çıkacakmış.

Kaynak: http://www.auto-motor-und-sport.de/news/skoda-city-der-vw-up-ableger-laeuft-ab-2011-vom-band-1747928.html

Der VW Up-Ableger läuft ab 2011 vom Band

Der Skoda-Ableger der so genannten "New Small Family" von VW, die ab Mitte 2011 im slowakischen VW Werk Bratislava vom Band läuft, wird wenige Monate nach dem Schwestermodell VW Up auf den Markt kommen.

Skoda City wird etwa 9.000 Euro kosten

Skoda verlegt deshalb die Produktion des Octavia in diesem Jahr von Bratislava in der Slowakei nach Tschechien. Der Skoda City wird voraussichtlich rund 9.000 Euro kosten.
:wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk: :wnk:

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
farklı ile kast ettiğim şey "Skoda Popular" ile "Skoda City"nin farklılığıydı

M.Niyazi Saral

Ugur A.

• Ziyaretçi

Çevrimdışı isikayhan

• SIMPLY CLEVER
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur@k@r;84011
Ne kadar farklı olabilir ki, platformları aynıymış.

ben zaten burada VW up! ile ilgili bir şey yazmadım

bu başlığın konusu olan "Skoda Popular" ile "VW up!"ın platform kardeşi olan "Skoda City"nın farklı araçlar olduğunu söylemek istemiştim

yani "Skoda Popular" ile "VW up!" arasında bir bağlantı yok

"Skoda Popular", Fabia ile Octavia arasında bir araç olacak

M.Niyazi Saral