škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda fabia güncel fiyat bilgisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı make.believe

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba şu anda fabia style 1.2 tsi dsg almak istesem ve ötv indirimi dahil son fiyat ne olur acaba? Bu arada forum sponsoru olan tekirdağ bayisi numaramı aldı ve henüz dönüş olmadı. :gut: Son zamanlarda fabia alan varsa fiyat bilgisi paylaşırsa sevinirim.

Çevrimdışı erkan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[QUOe.believe;589772]Merhaba şu anda fabia style 1.2 tsi dsg almak istesem ve ötv indirimi dahil son fiyat ne olur acaba? Bu arada forum sponsoru olan tekirdağ bayisi numaramı aldı ve henüz dönüş olmadı. :gut: Son zamanlarda fabia alan varsa fiyat bilgisi paylaşırsa sevinirim.[/QUOTE]

1.2 manuel steyle paket 2ay önce aldım 50200 İstanbul Skoda Avekbayi

Çevrimdışı mrkaragoz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 3 ay önce Bursa Sertepe den 50500tl ye aldım. 1.2 TSI manuel style paket.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Alihaydarvardar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
30 Ağustos ta Bursa Sertepe den 56.250 Tl ye dsg style paket aldım.   Aynı araç için istanbulda bir bayi 55.600 fiyat verdi. Bence 200  300 km ye kadar yakın bayileri telefonla arayıp fiyat almanızı öneririm. Yol zor gelmezse o kadar yol gidip alınabilir.

Çevrimdışı _AYNA_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
23 agustos da izmir bayiiden 1.2 110 hp dsg style paket 55.400 e aldim boya koruma + paspaslarda hediye

Çevrimdışı realistic

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Bende Kocaeli Özdağ otomativ'den 55500 TL'ye 1.2 style dsg satın aldım
Tarih 01.09.2016

Tulgar

• Ziyaretçi

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: make.believe;589772
Merhaba şu anda fabia style 1.2 tsi dsg almak istesem ve ötv indirimi dahil son fiyat ne olur acaba? Bu arada forum sponsoru olan tekirdağ bayisi numaramı aldı ve henüz dönüş olmadı. :gut: Son zamanlarda fabia alan varsa fiyat bilgisi paylaşırsa sevinirim.

merhabalar indirimlerle alacağınız araç 57 bin tl ye gelir. ama ben eşim için almasaydım almazdım bu son zamlardan sonra aynı motor aynı dsg style paket seat leon 63 bin e bırakıolar. 6 bin tl farkla c segmenti fabianın donanımından da hiç aşağı kalır yanı olmayan bir leona sahip oluyorsunuz. kardeş marka nihayetinde bi düşünün derim. ötv indirimini bilemem bu dediğim güncel fiyatlar

Çevrimdışı Savas7090

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende Eray Beye katılıyorum. Kesinlikle 1.2 TSI 110 hp DSG Seat Leon alın fiyatı Fabialarda 4 bin 5 bin daha fazla. Dün arkadaşıma sorduk Fabia 1.2 TSI DSG 58.400 den aşağı inmediler. Leon da 63 bin ve daha fazla özellik var en başta yağmur sensörü, hız sabitleyici ve katlanır ayna. Dod 2015 model 5 bindeki 1.2 TSI DSG söyle aracıma 46 bin verdiler ( şaka gibi) değiştirmeyi düşündüm bir üst segment için ama o fiyata asla satmam. Yeni alacaklar için en makulü Leon

Çevrimdışı dorland

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben yaklaşık 4 ay önce Kocaeli özdağ otomtv.den 46 bin tl ye aldım 1.2 tsi ambision modelini 2.400 lira indirim yapmışlardı,ama şimdi güncel liste fiyatı benim aracın 49.800 olmuş..

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 manuel ambition 46.500 e aldım 1 hafta önce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi